Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

11 minut temu, czubek_z_kokard─ů napisa┼é:

Ostatnie fotki ewidentnie przerobione. I tak na niekorzy┼Ť─ç, strasznie zasuszona jaka┼Ť. A proporcji nie ma wcale mimo manipulacji.┬á

My┼Ťlicie, ┼╝e pojechali z wizyt─ů do rodziny Ksi─Öcia? Na insta co chwila jakie┼Ť sugestie, ┼╝e on tu skaka┼é z tamy, a tam by┼é 20 lat temu... Czy to czas, zeby Klekota poznala rodzin─Ö Kr├│lewska? ­čśë

A do swojej nie jeździ. Ale jak będzie potrzebowała hajsu to od razu zadzwoni do matki. 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
10 minut temu, Evvita124 napisał:

A do swojej nie jeździ. Ale jak będzie potrzebowała hajsu to od razu zadzwoni do matki. 

Jej mama na czole ma zapisane KASA ZAPOMOGOWO POŻYCZKOWA Anitki 

Udost─Öpnij ten post

41 minut temu, Lubie ser napisał:

ma na insta dwa fajne zdj─Öcia znad morza w niebieskiej ...ence do kolan. I tam ┼Ťwietnie wida─ç jej figur─Ö - du┼╝y ty┼éek i kr├│tkie, masywne nogi. Fajne por├│wna─ç te zdj─Öcia z tymi, kt├│re obecnie wrzuci┼éa, magiczne wyd┼éu┼╝enie i wyszczuplenie n├│g. Nie lubi─Ö czepiana si─Ö figury, kszta┼étu cia┼éa, bo nie zawsze mamy wp┼éyw na to jak wygl─ůda, sama mam do┼Ť─ç masywne nogi (idealne by by┼éy do podnoszenia ci─Ö┼╝ar├│w heh), ale nie lubi─Ö te┼╝ k┼éamstwa i cwaniactwa.┬á

Ona chce być już tak idealna, że zaczęła fotki przerabiać?

Jezu rzeczywiscie. Ale kacze nozki w tej ...ence. Nie postaral sie fotograf, teraz juz Kondzio zostal przeszkolony. Przerabiac, na pewno przerabia. Rozenkowa sie wyszczupla na zdjeciach, wiec nic mnie nie zdziwi.

Udost─Öpnij ten post

W─ůtek jeszcze nie polecia┼é ? Innawersja z wypiekami na chomiczej g─Öbie┬á┼Ťledzi co te┼╝ o niej m├│wi─ů w kuluarach ­čÖé┬áBo jednak dobrze wiedzie─ç i pokerowo┬ázagra─ç inn─ů wersj─Ö siebie.┬á
Wracaj─ůc do biedowania z Szymonem. Co robi┼éa Perfidna Anitka po sprawdzeniu, ┼╝e Szymon nie zrobi┼é zakup├│w ? W┬ádrodze do domu zjada┼éa obiad na mie┼Ťcie. SAMA. ┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Mniejsza z jej nogami. Ma paskudn─ů┬áosobowo┼Ť─ç i obrzydliwy charakter.┬á

• Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Karyna napisał:

O jeju pop┼éacz si─Ö bo kto┼Ť ci czego┼Ť nie napisa┼é. We┼║ kekota puknij si─Ö w ┼éeb i nie dr─ů┼╝ tematu. Guzik ci do tego. Nikt ci si─Ö nie b─Ödzie spowiadal i odpowiada┼é na Twoje pytania. Ja si─Ö nie dziwi─Ö, ┼╝e nikt ci─Ö nie lubi. Jak si─Ö do czego┼Ť przyczepisz albo do kogo┼Ť to jedynie kopn─ů─ç ci─Ö trzeba ┼╝eby┼Ť si─Ö odczepi┼éa.┬á

A kopaj si─Ö do woli. Z koniem ­čśä Na tym polega zreszt─ů ten w─ůtek. A mnie nic zabole─ç nie mo┼╝e, bo nie jestem Klekot─ů, czego twoja zakuta m├│zgownica poj─ů─ç nadal nie mo┼╝e┬á­čĄú

W gruncie rzeczy lepsze to ni┼╝ takie kolezaneczki podpier*alaczki, kt├│re w necie ty┼éek znajomej obrabiaj─ů...

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, IntroWersja napisał:

A mnie nic zabole─ç nie mo┼╝e.

Zaboli Cię, oj zaboli, w realnym życiu. Z najmniej spodziewanej strony.

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Zaboli Cię, oj zaboli, w realnym życiu. Z najmniej spodziewanej strony.

Po rozstaniu znowu b─Ödzie cicho-ciemna i jedyne co powie, to ┼╝e to by┼é toksyczny zwi─ůzek.┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Evvita124 napisał:

Po rozstaniu znowu b─Ödzie cicho-ciemna i jedyne co powie, to ┼╝e to by┼é toksyczny zwi─ůzek.┬á

Wymy┼Ťli wszystko na poczekaniu┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Wymy┼Ťli wszystko na poczekaniu┬á

Jak zawsze. 

Udost─Öpnij ten post

Anitka Kondzia nie zostawi. Chyba,┬á┼╝e pojawi si─Ö bogatszy rumak. Wtedy tak. Lekko i bez sentyment├│w┬áprzesi─ůdzie si─Ö z jednego konia na drugiego, nie dotykaj─ůc ziemi.
Klekota nie┬ázaryzykuje bycia singielk─ů po czterdziestce. Jest na to za przebieg┼éa.

Udost─Öpnij ten post

co wy sie tak sracie z tym, ze klekota po kondziu przesiadzie sie jedynie na bogatszego- jakby jakies kolejki adoratorow sie do niej w ogole ustawialy.

jak kondziu ja kopnie to bedzie bieda, brod smrod i ubostwo- wcale nie tak latwo znalezc konkretnego ustawionego faceta, szczegolnie tak nijakiej babie jak klekota. dlatego przez kondzislawem na kolanach 24/7

• Like 2
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, szmula_szmuleczka napisał:

Wiem o co chodzi mogli mie─ç aktualizacje systemu nie wgra┼éa si─Ö i wr├│cili do poprzedniej wersji zdarza si─Ö najlepszym ­čśë┬áGeneralnie 2 - 3 pensje zawsze wyrywkowo powinno si─Ö sprawdzi─ç z r─Öki ale nie zawsze jest czas. O┼Ťwiata to nie tylko pensje nauczycieli uwierz mi to wiele wiele innych jeszcze rzeczy nawet zwyk┼éych szarych obywateli ­čśë To jest chyba najgorszy kocio┼é gdzie mo┼╝na trafi─ç.┬á

No spoko tylko wiesz nie dziw si─Ö ┼╝e nauczyciele tak skrupulatnie sprawdzaj─ů.┬á Ja si─Ö nie dziwi─Ö po tych akcjach A przy tych marny h pensjach to ka┼╝dy grosz si─Ö liczy

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Karyna napisał:

Nie wiem co twoje problemy z ksi─Ögowa maj─ů wsp├│lnego z tym w─ůtkiem. Jprd laska id┼║ si─Ö ┼╝ali─ç gdzie indziej. I nie obwiniaj wszystkich ksi─Ögowych bo jaka┼Ť tam jedna czego┼Ť ci nie policzyla.

A Ty Karyna siedz cicho i mi nie rozkazuj co mam gdzie pisa─ç. Ja si─Ö w twoje wypowiedzi nie wtran┼╝alam

Udost─Öpnij ten post

39 minut temu, goscinex napisał:

co wy sie tak sracie z tym, ze klekota po kondziu przesiadzie sie jedynie na bogatszego- jakby jakies kolejki adoratorow sie do niej w ogole ustawialy.

jak kondziu ja kopnie to bedzie bieda, brod smrod i ubostwo- wcale nie tak latwo znalezc konkretnego ustawionego faceta, szczegolnie tak nijakiej babie jak klekota. dlatego przez kondzislawem na kolanach 24/7

Rob├│tki r─Öczne z pe┼én─ů g─Öb─ů ­čĄú

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, goscinex napisał:

Zapomnia┼éa┼Ť o sm─Ötnym pomidorze ­čÖł

Udost─Öpnij ten post

Wiecie co, miara jej awansu spo┼éecznego b─Ödzie dla mnie zakup┬á takich rzeczy: we┼éniany p┼éaszcz z podszewk─ů (100% we┼ény) z Massimo Dutti albo Patrycja Aryton nie z przeceny, tylko z kolekcji Fall/winter,┬á kozak├│w sk├│rzanych marki KAZAR┬á albo Gino Rossi, ale nie z outletu, torby sk├│rzanej Venezia z salonu, nie z przeceny. Jak to kupi w tym roku ­čśë┬áto pogadamy ­čśë

Potzrebny jest jej tak┼╝e, zamiast darmowych perfumek dla dzieci z firmy BI-ES, jaki┼Ť zapach, niechaj zakupi sobie perfumy Coco Mademoiselle lub cos z serii Aerin z Estee Lauder ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Daisy Bucket napisał:

Wiecie co, miara jej awansu spo┼éecznego b─Ödzie dla mnie zakup┬á takich rzeczy: we┼éniany p┼éaszcz z podszewk─ů (100% we┼ény) z Massimo Dutti albo Patrycja Aryton nie z przeceny, tylko z kolekcji Fall/winter,┬á kozak├│w sk├│rzanych marki KAZAR┬á albo Gino Rossi, ale nie z outletu, torby sk├│rzanej Venezia z salonu, nie z przeceny. Jak to kupi w tym roku ­čśë┬áto pogadamy ­čśë

Potzrebny jest jej tak┼╝e, zamiast darmowych perfumek dla dzieci z firmy BI-ES, jaki┼Ť zapach, niechaj zakupi sobie perfumy Coco Mademoiselle lub cos z serii Aerin z Estee Lauder ­čśë┬á

Albo nawet hugo boss czy ck. To nie s─ů perfumy z g├┤rnej p├│┼éki.┬á

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Daisy Bucket napisał:

Niestety musi sama kupi─ç bo Lord si─Ö nie kwapi. Zreszt─ů ┼Ťmiech mnie oblewa┬ána sam─ů my┼Ťl ┼╝e postawi┼éa na nie tego konia bo tak uogolniajac to sprz─Öt do fotografowania Marcina M. Vel Czajnik┬á jest wi─Öcej wart ni┼╝ BMW ksi─Öcia, ale Klekota g┼éow─ů ruszy─ç nie mog┼éa bo pochodzi z wieski to sk─ůd mia┼éa wiedzie─ç jak oceni─ç maj─ůtek jednego i drugiego. Gdyby by┼éa z Czajnikiem to by pomy┼Ťla┼éa i ten ju┼╝ by jej kupi┼é a tak wyj z rozpaczy do ksi─Ö┼╝yca ­čśŁ

Edytowano przez Rozklekotana

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Evvita124 napisał:

Albo nawet hugo boss czy ck. To nie s─ů perfumy z g├┤rnej p├│┼éki.┬á

Ojj Arabskie tylko Szejka brak   

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Niestety musi sama kupi─ç bo Lord si─Ö nie kwapi. Zreszt─ů ┼Ťmiech mnie oblewa┬ána sam─ů my┼Ťl ┼╝e postawi┼éa na nie tego konia bo tak uogolniajac to sprz─Öt do fotografowania Marcina M. Vel Czajnik┬á jest wi─Öcej wart ni┼╝ BMW ksi─Öcia, ale Klekota g┼éow─ů ruszy─ç nie mog┼éa bo pochodzi z wieski to sk─ůd mia┼éa wiedzie─ç jak oceni─ç maj─ůtek jednego i drugiego. Gdyby by┼éa z Czajnikiem to by pomy┼Ťla┼éa i ten ju┼╝ by jej kupi┼é a tak wyj z rozpaczy do ksi─Ö┼╝yca ­čśŁ

Bo ma by─ç wida─ç! Mieszka┼éa trzy lata w niepomalonej norze bo nikt nie widziach. Ale nowe ciuchy co miesi─ůc by┼éy.┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Evvita124 napisa┼é:

Bo ma by─ç wida─ç! Mieszka┼éa trzy lata w niepomalonej norze bo nikt nie widziach. Ale nowe ciuchy co miesi─ůc by┼éy.┬á

Bo nauczycielki tak maj─ů. Musz─ů by─ç widoczne ­čÖł┬á

Udost─Öpnij ten post

To nie chodzi o nauczycielki. To chodzi o zakompleksione polawiaczki facetów i splendoru. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Rozklekotana napisał:

tylko Szejka brak   

Klekota miss┬ánieustaj─ůcej┬ázgagi┬ái ksi─ů┼╝─Ö Cabriolet herbu Zielona Pietruszka.

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Nie wstawiaj─ůc filmiku z wyjazdu pokaza┼éa, gdzie ma wicki, a te jak g┼éupie b─Öd─ů jej przuklaskiwa─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

26 minut temu, Evvita124 napisał:

Nie wstawiaj─ůc filmiku z wyjazdu pokaza┼éa, gdzie ma wicki, a te jak g┼éupie b─Öd─ů jej przuklaskiwa─ç.┬á

Nie wie w co r─Öce ma w┼éo┼╝y─ç a Ty jeszcze by┼Ť chcia┼éa filmik. Musi Toudiego pilnowa─ç do tego na kafeterii siedzi dniami j nocami my┼Ťle─ç kto jest tak pod┼éy tak samo jak ona i sprzedaje smaczki o niej ... to okropne ... wszystko nie ogarnia ju┼╝ ­čĄú zaraz b─Ödzie mocniej warczec na Ksi─Öcia on nie wie po czym ona nerwowa jest i wozi ja po zamkach ┼╝eby chocia┼╝ przez chwil─Ö poczu┼éa si─Ö jak dziewczyna ksi─Öcia a┬á┬ánie jak druga po┼éowa sto┼éu w dodatku vege na smalcu ┼Ťwi┼äskim z takim ma┼éym grzeszkiem kolejnym na stanie ­čśë

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Z tym zamkniem to mnie rozwali┼éa cena wynaj─Öcia komnaty. ­čść

Udost─Öpnij ten post

57 minut temu, Evvita124 napisał:

Z tym zamkniem to mnie rozwali┼éa cena wynaj─Öcia komnaty. ­čść

Moze w Czechach znajda ta┼äsz─ů ­čĄú pojechali na knedlika i smazony syr. Ko┼ädzio pojecha┼é poszuka─ç bo w pl ju┼╝ nie mo┼╝e za du┼╝o ­čśŁ┬á­čŹŽ

Udost─Öpnij ten post

Na ka┼╝dym zdj─Öciu zrobionym przez Kondzia ma g┼éupi─ů min─Ö. Jakby cofn─Ö┼éa┬ási─Ö do gimnazjum. Suknia┬áMarysi, co pasa┼éa g─Ösi jest tragiczna.┬áSztuczne i upozowane foty. Zdj─Öcia przyrody s─ů ok.┬á

Już obczaiła, żeby noga była ustawiona do przodu,
wtedy┬ákrzywe┬á┼éydy wydaj─ů┬ási─Ö proste ­čśé

Udost─Öpnij ten post

Jak głupie toto to co się dziwicie. 

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto