Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

Marcin m napisa┼é pod fota z nadmorskim ty┼ékiem w niebieskiej ...ence - konkret ty┼éek m├│j ulubiony. Jestem ciekawa czy co┼Ť by┼éo na rzeczy..

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
3 minuty temu, Celebranka32 napisał:

Marcin m napisa┼é pod fota z nadmorskim ty┼ékiem w niebieskiej ...ence - konkret ty┼éek m├│j ulubiony. Jestem ciekawa czy co┼Ť by┼éo na rzeczy..

A podobno nawet sie nie spotkali na herbatke z tych filizanek od niego­čĄ¬

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Celebranka32 napisał:

Oczywi┼Ťcie ┼╝e nie, klekot tylko naobiecywa┼é i si─Ö zawin─ů┼é.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Evvita124 napisał:

Ok ale wtedy pisałby takie komenatrze? 

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Celebranka32 napisa┼é:

Ok ale wtedy pisałby takie komenatrze? 

To jest ch┼éop ­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Evvita124 napisał:

Gdzie by się Klekot do Kielc przeprowadził 

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

41 minut temu, misiek Panda napisał:

Gdzie by się Klekot do Kielc przeprowadził 

Generalnie g┼éupia bo zar├│wno Tomka i Marcina mia┼éa tak urobionego ┼╝e z r─Öki jedli. Jeden i drugi wozilby j─ů jak Kr├│low─ů nie je┼║dzilaby jak przekupa z tobolami. Zreszt─ů┬áTomek nawet planowa┼é zakup mieszkania czy apartamentu w Szczecinie bo tyle mia┼é uciu┼éane. Mo┼╝e nawet by mu styk┼éo na dom w Wo┼éczkowie. Z Marcinem te┼╝ ┼║le by nie miala, bo chlopaki z Koelc sa cholernie rodzinni. Z Centrali ogolnie sa rodzinni , okolice ┼üodzi i ┼üod┼║ nie daj boze ktos bliskiemu cos zrobi. Kielecczoki nie pozwol─ů na skrzywdzenie zaraz parasol rozk┼éadaj─ů, pomy┼Ťlisz o czym┼Ť sam zrezygnuje A Tobie da. ┼╣le w tych Kielcach by nie miala wsz─Ödzie by ja zawi├│z┼é chcia┼éaby morze mia┼éaby Croati─Ö bo w tamtym kierunku oni uderzaj─ů chcia┼éaby g├│ry zawiozlby w g├│ry i nie t┼éuk─ů by si─Ö w ekipie a razem i to w apartamencie w cenie pokoju 2 osobowego. Wiem co m├│wi─Ö bo m├│j dziadek by┼é scyzorykiem, natomiast drugi z miasta ┼üodzi.┬áAle jak g┼éupia to za pust─ů g┼éow─ů nogi maj─ů zapraw─Ö. Niech tyra zorientuje si─Ö za jaki┼Ť czas ┼╝e Ko┼ädzislaw to taka niby bogatsza wersja tyrana post─Öpuj─ůcej w bia┼éych r─Ökawiczkach. Ale generalnie za to jej wyrachowanie nie jest mi jej kompletnie ┼╝al.┬á┬á

• Thanks 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Rozklekotana napisał:

Generalnie g┼éupia bo zar├│wno Tomka i Marcina mia┼éa tak urobionego ┼╝e z r─Öki jedli. Jeden i drugi wozilby j─ů jak Kr├│low─ů nie je┼║dzilaby jak przekupa z tobolami. Zreszt─ů┬áTomek nawet planowa┼é zakup mieszkania czy apartamentu w Szczecinie bo tyle mia┼é uciu┼éane. Mo┼╝e nawet by mu styk┼éo na dom w Wo┼éczkowie. Z Marcinem te┼╝ ┼║le by nie miala, bo chlopaki z Koelc sa cholernie rodzinni. Z Centrali ogolnie sa rodzinni , okolice ┼üodzi i ┼üod┼║ nie daj boze ktos bliskiemu cos zrobi. Kielecczoki nie pozwol─ů na skrzywdzenie zaraz parasol rozk┼éadaj─ů, pomy┼Ťlisz o czym┼Ť sam zrezygnuje A Tobie da. ┼╣le w tych Kielcach by nie miala wsz─Ödzie by ja zawi├│z┼é chcia┼éaby morze mia┼éaby Croati─Ö bo w tamtym kierunku oni uderzaj─ů chcia┼éaby g├│ry zawiozlby w g├│ry i nie t┼éuk─ů by si─Ö w ekipie a razem i to w apartamencie w cenie pokoju 2 osobowego. Wiem co m├│wi─Ö bo m├│j dziadek by┼é scyzorykiem, natomiast drugi z miasta ┼üodzi.┬áAle jak g┼éupia to za pust─ů g┼éow─ů nogi maj─ů zapraw─Ö. Niech tyra zorientuje si─Ö za jaki┼Ť czas ┼╝e Ko┼ädzislaw to taka niby bogatsza wersja tyrana post─Öpuj─ůcej w bia┼éych r─Ökawiczkach. Ale generalnie za to jej wyrachowanie nie jest mi jej kompletnie ┼╝al.┬á┬á

Klekot jest g┼éupi. Naczyta┼éa si─Ö o mitycznych zarobkach w IT i dla niej konus wydaje si─Ö Rockefellerem. Tylko ┼╝e on pracuje w zwyk┼éym korpoko┼échozie,┬áa najlepsz─ů kas─Ö zgarniaj─ů freelancerzy.┬á

Edytowano przez Evvita124
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

Generalnie g┼éupia bo zar├│wno Tomka i Marcina mia┼éa tak urobionego ┼╝e z r─Öki jedli. Jeden i drugi wozilby j─ů jak Kr├│low─ů nie je┼║dzilaby jak przekupa z tobolami. Zreszt─ů┬áTomek nawet planowa┼é zakup mieszkania czy apartamentu w Szczecinie bo tyle mia┼é uciu┼éane. Mo┼╝e nawet by mu styk┼éo na dom w Wo┼éczkowie. Z Marcinem te┼╝ ┼║le by nie miala, bo chlopaki z Koelc sa cholernie rodzinni. Z Centrali ogolnie sa rodzinni , okolice ┼üodzi i ┼üod┼║ nie daj boze ktos bliskiemu cos zrobi. Kielecczoki nie pozwol─ů na skrzywdzenie zaraz parasol rozk┼éadaj─ů, pomy┼Ťlisz o czym┼Ť sam zrezygnuje A Tobie da. ┼╣le w tych Kielcach´╗┐ by nie miala wsz─Ödzie by ja zawi├│z┼é chcia┼éaby morze mia┼éaby Croati─Ö bo w tamtym kierunku oni uderzaj─ů chcia┼éaby g├│ry zawiozlby w g├│ry i nie t┼éuk─ů by si─Ö w ekipie a razem i to w apartamencie w cenie pokoju 2 osobowego. Wiem co m├│wi─Ö bo m├│j dziadek by┼é scyzorykiem, natomiast drugi z miasta ┼üodzi.┬áAle jak g┼éupia to za pust─ů g┼éow─ů nogi maj─ů zapraw─Ö. Niech tyra zorientuje si─Ö za jaki┼Ť czas ┼╝e Ko┼ädzislaw to taka niby bogatsza wersja tyrana post─Öpuj─ůcej w bia┼éych r─Ökawiczkach. Ale generalnie za to jej wyrachowanie nie jest mi jej kompletnie ┼╝al.┬á┬á

A co to za gus┼éa s─ů? Czego┼Ť Ty si─Ö naw─ůcha┼éa Pytio kafeteryjna?┬á­čśé

Ja rozumiem, że Wy sobie chcecie pogadać o ulubionej idolce jutubowej w ramach ubarwienia nudnego życia, ale czasem tak odlatujecie, że aż żal. Ty wiesz, że Kondzislaw zły, a ten drugi do rany przyloz. I tak Ci żal Klekoty, że Marcinem wzgardziła, tyle straciła. Znasz jego i drugiego przez ekran monitora... 

• Like 2
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, Evvita124 napisał:

Klekot jest g┼éupi. Naczyta┼éa si─Ö o mitycznych zarobkach w IT i dla niej konus wydaje si─Ö Rockefellerem. Tylko ┼╝e on pracuje w zwyk┼éym korpoko┼échozie,┬áa najlepsz─ů kas─Ö zgarniaj─ů freelancerzy.┬á

Teraz zapewne wyje z rozpaczy do ksi─Ö┼╝yca ­čśë babcia jej nie tak doradzila┬á

Udost─Öpnij ten post

"Jedno lustro wiele kobiecych historii" - arabskich perfum tam brakuje, "zapachu prostytutki" od Versace & wody perfumowanej z LYda.

Udost─Öpnij ten post

5 godzin temu, Evvita124 napisał:

Ale mog┼éa w mi─Ödzyczasie odpowiednio┬ási─Ö wypi─ů─ç. W ko┼äcu z czego s┼éynie, jak nie z resortowo / balkonowych akrobacji?┬á

Udost─Öpnij ten post

Dnia 12.08.2020 o 23:25, IntroWersja napisał:

Wait, wait, to Ty na ┼╝ywo z Klekota miala┼Ť do czynienia?┬á

Intro, my┼Ťl─Ö, ┼╝e to ┼Ťciema, jakich ma┼éo. Coraz cz─Ö┼Ťciej dochodz─Ö do wniosku, ┼╝e tu pisz─ů same gimbazy. Nawet najbardziej oderwane od ┼╝ycia doros┼ée osoby, nie bredz─ů tak, jak 90% lasek na tym w─ůtku. Co ciekawsze, wszystkie reprezentuj─ů podobny poziom absurdu. Grupowe zidiocenie.┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Evvita124 napisał:

I tu si─Ö przejecha┼éa i rozczarowa┼éa po raz pierwszy. P├│┼║niej jej przysz┼éo je┼║dzi─ç z tobo┼éami do Wrocka z biletem na nauczycielsk─ů zni┼╝k─Ö. Mia┼éy by─ç wakacje w Szczecinie a┬áprzez po┼éow─Ö ponad przysz┼éo jej samej siedzie─ç jedz─ůc kasze z cieciork─ů jak by┼é bogatszy dzie┼ä tani─ů cukini─ů i pomidorem na 3 posi┼éki. Do tego sadzone ­čśë sta┼éy repertuar do ­čĄ« ale zgrywa dam─Ö bo co powie owcom ┼╝e wdepla w ­čĺę nie na tego Konia postawi┼éa ­čĄú teraz na z┼éo┼Ť─ç wszystkim b─Ödzie robi─ç wszystko ┼╝eby z nim siedzie─ç jak niby z tym rega┼éem bo wstyd bo przeciez cale poczatki big love zaczynaly sie tutaj na kafe zarowno Tomek jak i Marcin bronili jej dzielnie majac nadziej─Ö i d...pa poslawila na przyl─ůdek z ekip─ů oni si─Ö ┼Ťwietnie┬ábawili ona z nudow chodzila na pilates spiekaj─ůc sie na plazy i opalaj─ůc w─ůsika. Teraz Klekocie pozosta┼éo zacisn─ů─ç z─Öby zrobi─ç u┼Ťmiech Jokera i twierdzi─ç ┼╝e jest super.┬á

Edytowano przez Rozklekotana
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

7 godzin temu, Asia-2020 napisał:

Ale mog┼éa w mi─Ödzyczasie odpowiednio┬ási─Ö wypi─ů─ç. W ko┼äcu z czego s┼éynie, jak nie z resortowo / balkonowych akrobacji?┬á

W końcu na to Końdzislaw poleciał

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, IntroWersja napisał:

A co to za gus┼éa s─ů? Czego┼Ť Ty si─Ö naw─ůcha┼éa Pytio kafeteryjna?┬á­čśé

Ja rozumiem, że Wy sobie chcecie pogadać o ulubionej idolce jutubowej w ramach ubarwienia nudnego życia, ale czasem tak odlatujecie, że aż żal. Ty wiesz, że Kondzislaw zły, a ten drugi do rany przyloz. I tak Ci żal Klekoty, że Marcinem wzgardziła, tyle straciła. Znasz jego i drugiego przez ekran monitora... 

Boisz si─Ö Klekoto o sw├│j Los z Lordem ­čśä┬áJak b─Ödzie chcia┼é to znajdzie, a jak nie bedzie szuka┼é to znajomi donios─ů ­čśë

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, szmula_szmuleczka napisał:

Boisz si─Ö Klekoto o sw├│j Los z Lordem ­čśä┬áJak b─Ödzie chcia┼é to znajdzie, a jak nie bedzie szuka┼é to znajomi donios─ů ­čśë

Jak si─Ö teraz klekot musi narobi─ç to co b─Ödzie p├│┼║niej?

Dalej b─Ödzie wickom g┼éodne kawa┼éki sprzedawa┼éa o robieniu rzeczy wbrew sobie? Taki bieda mindfullness? ­čść

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Jutuberki lubi─ů takich konus├│w na koturnach. Nie wiem z czego to wynika, chyba z ich┬áapodyktyczno┼Ťci. Zar├│wno Klekota jak i Szusz to gderliwe baby, ma┼éym facecikiem mo┼╝na rz─ůdzi─ç ­čśé

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Rozklekotana napisał:

Nie do ko┼äca, kurdupel najcz─Ö┼Ťciej z ┼éapkami wyskakuje┬á

I pyskuje jak mały szusz. 

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

8 minut temu, Karyna napisał:

Dlaczego ona si─Ö chwali, ┼╝e musi wszystko robi─ç wbrew sobie???? Przecie┼╝ to jest zalosne, ┼╝e si─Ö musia┼éa podporz─ůdkowa─ç drugiej osobie. A ona si─Ö tym szczyci. Fuck logic. Zaiwania we wrocku jak s┼éu┼╝─ůca mimo, ┼╝e nie lubi gotowa─ç. A jak si─Ö napyskowala, ┼╝e chodz─ů po restauracjach bo ona nie musi i nie lubi gotowa─ç po czym sp─Ödza 3/4 dnia w kuchni.┬á

A b─Ödzie coraz gorzej, co wida─ç go┼éym okiem, facet jak poczuje, ┼╝e ona jest uleg┼éa to granice zaczn─ů si─Ö zaciera─ç i zostanie totaln─ů niewolnic─ů, zale┼╝n─ů od swego pana i w razie rozstania zostanie go┼éa i (nie) weso┼éa.

Ocknij si─Ö Anita

Udost─Öpnij ten post

37 minut temu, Karyna napisał:

Dlaczego ona si─Ö chwali, ┼╝e musi wszystko robi─ç wbrew sobie???? Przecie┼╝ to jest zalosne, ┼╝e si─Ö musia┼éa podporz─ůdkowa─ç drugiej osobie. A ona si─Ö tym szczyci. Fuck logic. Zaiwania we wrocku jak s┼éu┼╝─ůca mimo, ┼╝e nie lubi gotowa─ç. A jak si─Ö napyskowala, ┼╝e chodz─ů po restauracjach bo ona nie musi i nie lubi gotowa─ç po czym sp─Ödza 3/4 dnia w kuchni.┬á

Pop┼éyn─Ö┼éa za daleko, za szybko m├│wi┼éa ┼╝e jest r├│┼╝owo i nie p├│jdzie. Pr─Ödzej j─ů Ko┼ädzis┼éaw wykr─Öci tak samo jak Juli─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Kasa padła jej na mózg. 

Udost─Öpnij ten post

25 minut temu, Bioresie napisał:

Ja tam czekam na vloga z komnaty­čĄ¬­čĄş

Chyba dlugo nie bedzie bo Gfiasda marzy o aktorstwie ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Chyba dlugo nie bedzie bo Gfiasda marzy o aktorstwie ­čĄú

Aktorka ze spalonego teatru. Już jedne okulary poszły z dymem. 

Udost─Öpnij ten post

Po co repostuje zdj─Öcia starszych aktorek? Przecie┼╝ nie ma 50-ciu lat tylko 32. ­čÖł

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Evvita124 napisał:

Po co repostuje zdj─Öcia starszych aktorek? Przecie┼╝ nie ma 50-ciu lat tylko 32. ­čÖł

Moze już się czuje 50+ stoi przy garach jak niewolnica Izaura 

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Rozklekotana napisał:

Moze już się czuje 50+ stoi przy garach jak niewolnica Izaura 

W tym wieku to za p├│┼║no na bombelki wi─Öc sk─ůd ona chce t─ů wielk─ů rodzin─Ö mie─ç?

Udost─Öpnij ten post

Pewnie ju┼╝ po┼é─ůczy┼éa swoja rodzin─Ö z jego rodzin─ů i wyszed┼é t┼éum;-) , dla kt├│rego trza domu

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö