Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

19 minut temu, Evvita124 napisał:

W tym wieku to za p├│┼║no na bombelki wi─Öc sk─ůd ona chce t─ů wielk─ů rodzin─Ö mie─ç?

┬áB─Öd─ů mie─ç pieska to jak dziecko. Mo┼╝e kupi─ů od Wioletki charcika. Wiolcia za 1,5 roku mo┼╝e szczeniaczki ju┼╝ b─Ödzie mie─ç. Taki charcik zwiewny malutki du┼╝o miejsca nie potrzebuje. Ajjj i lansik b─Ödzie znowu.┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
38 minut temu, misiek Panda napisał:

Pewnie ju┼╝ po┼é─ůczy┼éa swoja rodzin─Ö z jego rodzin─ů i wyszed┼é t┼éum;-) , dla kt├│rego trza domu

Maj─ů wsp├│lnych znajomych to b─Ödzie wsp├│lna rodzina. ­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Dlaczego ona wstawia zdjecia kobiet z klasa i osiagnieciami? Jakas aluzja, ze im dorownuje czy jako inspiracja? Nie widze Meryl Streep krecacej vlogi z kuchni albo pokazujacej klapki za 4 stowy. Znowu gra, udaje kogos, kim nie jest. Teraz pozuje na osobe z bogatym zyciem wewnetrznym, a z wypowiedzi az wylewa sie ta plycizna. 

• Like 1
  • Thanks 3

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Dlaczego ona wstawia zdjecia kobiet z klasa i osiagnieciami? Jakas aluzja, ze im dorownuje czy jako inspiracja? Nie widze Meryl Streep krecacej vlogi z kuchni albo pokazujacej klapki za 4 stowy. Znowu gra, udaje kogos, kim nie jest. Teraz pozuje na osobe z bogatym zyciem wewnetrznym, a z wypowiedzi az wylewa sie ta plycizna. 

Ona ma aspiracje, no i wicki to ┼éykaj─ů jak pelikany.┬á

Udost─Öpnij ten post

Rozwala mnie story o samotnych podróżach i żeby się na nie odważyć. Tylko kiedy ona sama podróżowała? Nie liczę jeżdżenia z tobołami do Wrocławia czy do Malinowej. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Ojej wn─Ötrze knajpy ja┼Ťnie Pani klekocie nie przypasowalo­čść

Udost─Öpnij ten post

"1919r musisz policzy─ç ile to " hahahaha zbyt trudna matematyka dla klekoty­čśé­čśé

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Nie da si─Ö ogl─ůda─ç ...takie┬á klekocisko┬á┬ázmanierowane,┬á┬á┬á┬áojej , ojej dron b─Ödzie┬á

• Thanks 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Od kiedy panna, kt├│ra do tej pory nie interesowa┼éa si─Ö niczym innym poza robieniem na z┼éo┼Ť─ç wickom, trzymaj─ůc rega┼é gara┼╝owy w pokoju i lataniu po galeriach handlowych, nagle sta┼éa si─Ö takim koneserem zwiedzania zamk├│w i interesowania si─Ö histori─ů. Czy to jest jej zainteresowanie czy raczej "nasze" czyli farquada?

Teraz aktywny wypoczynek na full wypasie, a w Szczecinie jedyna aktywno┼Ť─ç to wyskoczenie po 2 pomodory i cukinie do pobliskiego warzywniaka...taka to klekota aktywna. Wszystko na pokaz i wszystko ┼╝eby sie tylko podporz─ůdkowa─ç panu sponsorowi.

Ona nie robi nic na przekór sobie...ona robi wszystko aby przypodobać się sponsorowi...deska - żeby się przypodobać (bo jakby nie wykazywała inicjatywy, że niby chce się nauczyć to jeszcze by jej w Alpy nie zabrał), gotowanie - nienawidzi tego ale wie, że za darmo sponsor jej nie będzie opłacał wycieczek. 

Przykłady można mnożyć ale po co? Na każdym kroku klekot sama się kompromituje... 

• Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, misiek Panda napisał:

Nie da si─Ö ogl─ůda─ç ...takie┬á klekocisko┬á┬ázmanierowane,┬á┬á┬á┬áojej , ojej dron b─Ödzie┬á

Ju┼╝ Julia by┼éa mi┼éo┼Ťci─ů ┼╝ycia ­čśä┬á
Klekota jakby to delikatnie uj─ů─ç b─Ödzie zawsze t─ů drug─ů u przysz┼éych niedosz┼éych te┼Ťci├│w u znajomych i zawsze b─Öd─ů j─ů por├│wnywa─ç. Ze wzgl─Ödu na jej ma┼éo rewelacyjny charakter ma ci─Ö┼╝k─ů sytuacj─Ö, wr─Öcz patow─ů ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

Ona nie wie gdzie jedzie, nie wie po co, zblazowana panienka do towarzystwa, zostawiana w samochodzie lub w hotelu.

Udost─Öpnij ten post

Wzroruje si─Ö na swojej idolce z Mazur. Tamta te┼╝ nie wie gdzie ani po co jedzie ani jaki to dzie┼ä. ­čÖł

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, Evvita124 napisał:

Rozwala mnie story o samotnych podróżach i żeby się na nie odważyć. Tylko kiedy ona sama podróżowała? Nie liczę jeżdżenia z tobołami do Wrocławia czy do Malinowej. 

W Bieszczady ­čśë

Udost─Öpnij ten post

27 minut temu, IntroWersja napisał:

W Bieszczady ­čśë

Swietnie, pojechała dokładnie raz.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

41 minut temu, Celebranka32 napisał:

Swietnie, pojechała dokładnie raz.

I te┼╝ do ko┼äca nie jest pewne czy na pewno sama by┼éa ­čĄş

Udost─Öpnij ten post

Zerknelam na filmiki sprzed 3 lat. Taka Anite bym lubi┼éa i ogl─ůda┼éa. Wydawa┼éa si─Ö by─ç wtedy autentyczna, m├│wi┼éa w taki naturalny, niewymuszony spos├│b, nie krygowala si─Ö, nie udawa┼éa kogo┼Ť kim nie jest. By┼éa jakby sob─ů,przynajmniej tak mi si─Ö wydaje. Czu─ç bylo od niej naturalno┼Ť─ç. Co jej strzelilo do g┼éowy ┼╝eby tak gwiazdorzyc, do niczego jej si─Ö to nie przysluzylo.┬á Rozumiem ┼╝e mog┼éa┬á chcie─ç zmieni─ç sw├│j wizerunek, chocia┼╝ uwa┼╝am ┼╝e i wtedy ┼éadnie wygl─ůda┼éa, bo ┬ámoim zdaniem jest ┼éadna kobieta, tylko troch─Ö za chud─ů, ale nie w taki spos├│b i nie takim kosztem, jak to robi teraz. I ta sztuczczyzna w zachowaniu. Szkoda. Ma coraz wi─Öcej ┼éapek w d├│┼é A ona dalej twierdzi ┼╝e deszcz pada

Udost─Öpnij ten post

Klekota my┼Ťli, ┼╝e tama po┬ástronie od powierzchni wody i do powierzchni gleby po drugiej stronie - ma te same odleg┼éo┼Ťci, tzn. ┼╝e je┼Ťli kto┼Ť z tamy skoczy to z tej samej wysoko┼Ťci, niezale┼╝nie po kt├│rej stronie. ­čść

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

4 godziny temu, misiek Panda napisał:

Serio m├│wi co┼Ť o dronie??? Przelecia┼éam vloga po ┼éebkach i nie chce mi si─Ö drugi raz.

Udost─Öpnij ten post

31 minut temu, Asia-2020 napisał:

Klekota my┼Ťli, ┼╝e tama po┬ástronie od powierzchni wody i do powierzchni gleby po drugiej stronie - ma te same odleg┼éo┼Ťci, tzn. ┼╝e je┼Ťli kto┼Ť z tamy skoczy to z tej samej wysoko┼Ťci, niezale┼╝nie po kt├│rej stronie. ­čść

Dziwic sie ze tyle wypadkow w wodzie jest 

Udost─Öpnij ten post

32 minuty temu, Asia-2020 napisał:

Serio m├│wi co┼Ť o dronie??? Przelecia┼éam vloga po ┼éebkach i nie chce mi si─Ö drugi raz.

Mhm Ksi─ů┼╝─Ö co┼Ť jej si─Ö podkrecil a┬áta ju┼╝ qrwiki mia┼éa i widzia┼éa ile wy┼Ťwietle┼ä jej smoczy tylko nie wiem czy ten dr├│b b─Ödzie nasz czy m├│j to raz a dwa nie wiem czy ju┼╝ si─Ö dowiedzia┼é ile licencja kosztuje bo wchodzi ustawa i ju┼╝ tak sam sobie z luzu nie polata tylko papier musi mie─ç┬á

Edytowano przez Rozklekotana

Udost─Öpnij ten post

Generalnie te jej "podr├│┼╝e" maj─ů g┼éowny cel: od knajpy do knajpy. Korzysta na maxa z cudzego portfelika. Odnosz─Ö wra┼╝enie, ┼╝e ona ma jak─ů┼Ť obsesj─Ö na tle jedzenia w knajpach, nie wiem, to dla Klekoty jaki┼Ť fetysz, co┼Ť w rodzaju luksusu. Pojecha─ç oboj─Ötnie gdzie, byle knajp─Ö zaliczy─ç. Patrz─ůc na filmy i jej relacje na ig, to wygl─ůda to, jakby sobie my┼Ťla┼éa: ok, pojad─Ö, odb─Öbnie zwiedzanie (cho─ç guzik mnie to obchodzi), a potem ┼╝are┼éko za cudze i w┬á k n a j p i e.┬á

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Dnia 13.08.2020 o 20:39, Rozklekotana napisał:

Generalnie g┼éupia bo zar├│wno Tomka i Marcina mia┼éa tak urobionego ┼╝e z r─Öki jedli. Jeden i drugi wozilby j─ů jak Kr├│low─ů nie je┼║dzilaby jak przekupa z tobolami. Zreszt─ů┬áTomek nawet planowa┼é zakup mieszkania czy apartamentu w Szczecinie bo tyle mia┼é uciu┼éane. Mo┼╝e nawet by mu styk┼éo na dom w Wo┼éczkowie. Z Marcinem te┼╝ ┼║le by nie miala, bo chlopaki z Koelc sa cholernie rodzinni. Z Centrali ogolnie sa rodzinni , okolice ┼üodzi i ┼üod┼║ nie daj boze ktos bliskiemu cos zrobi. Kielecczoki nie pozwol─ů na skrzywdzenie zaraz parasol rozk┼éadaj─ů, pomy┼Ťlisz o czym┼Ť sam zrezygnuje A Tobie da. ┼╣le w tych Kielcach by nie miala wsz─Ödzie by ja zawi├│z┼é chcia┼éaby morze mia┼éaby Croati─Ö bo w tamtym kierunku oni uderzaj─ů chcia┼éaby g├│ry zawiozlby w g├│ry i nie t┼éuk─ů by si─Ö w ekipie a razem i to w apartamencie w cenie pokoju 2 osobowego. Wiem co m├│wi─Ö bo m├│j dziadek by┼é scyzorykiem, natomiast drugi z miasta ┼üodzi.┬áAle jak g┼éupia to za pust─ů g┼éow─ů nogi maj─ů zapraw─Ö. Niech tyra zorientuje si─Ö za jaki┼Ť czas ┼╝e Ko┼ädzislaw to taka niby bogatsza wersja tyrana post─Öpuj─ůcej w bia┼éych r─Ökawiczkach. Ale generalnie za to jej wyrachowanie nie jest mi jej kompletnie ┼╝al.┬á┬á

Ten ca┼éy Tomasz to by┼éa zupe┼énie przypadkowa, od czapy, pr├│ba zeswatania Klekoty z nim przez t─Ö┬ádziwn─ů Malinow─ů. Dobrze, ┼╝e nie wysz┼éo bo modliszka by go po┼╝ar┼éa w skarpetach, po czym z zimn─ů krwi─ů by wyplu┼éa resztki jego sko┼éatanego serca. A tak to przynajmniej ma teraz ┼éadn─ů dziewczyn─Ö - na swoim poziomie. Czajnikowy Marcin, jak si─Ö okazuje, wpatrzony by┼é tylko w klekotowy kuper konkret - "jego ulubiony". ­čść

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Rozklekotana napisał:

Mhm Ksi─ů┼╝─Ö co┼Ť jej si─Ö podkrecil a┬áta ju┼╝ qrwiki mia┼éa i widzia┼éa ile wy┼Ťwietle┼ä jej smoczy tylko nie wiem czy ten dr├│b b─Ödzie nasz czy m├│j to raz a dwa nie wiem czy ju┼╝ si─Ö dowiedzia┼é ile licencja kosztuje bo wchodzi ustawa i ju┼╝ tak sam sobie z luzu nie polata tylko papier musi mie─ç┬á

Zdecydowanie dron b─Ödzie "m├│j". W ko┼äcu dosz┼éa do tego sama, nie?­čśé­čśé­čśé

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Niebawem Deep State og┼éosi kolejny ┼Ťwiatowy LOCKDOWN a ┼Ťpi─ůca kr├│lewna zamiast odwiedzi─ç RODZIN─ś to po zamkach, tamach i knajpkach si─Ö b┼é─ůka... Znowu b─Ödzie mia┼éa wym├│wk─Ö dla swych ┼Ťlepych owiec┬áwpatrzonych w ni─ů jak w malowane wrota.

• Sad 1

Udost─Öpnij ten post

Stwierdzam, ┼╝e Klekota ma ubogi zas├│b s┼éownictwa. Nazwa─ç szefa kuchni ÔÇ×kucharzemÔÇŁ to sztuka ignorancji.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Kr├│lowa przeje┼╝d┼╝a┼éa przez Zgorzelec i pozdrawia┼éa mieszka┼äc├│w ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

• Thanks 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Asia-2020 napisał:

Niebawem Deep State og┼éosi kolejny ┼Ťwiatowy LOCKDOWN a ┼Ťpi─ůca kr├│lewna zamiast odwiedzi─ç RODZIN─ś to po zamkach, tamach i knajpkach si─Ö b┼é─ůka... Znowu b─Ödzie mia┼éa wym├│wk─Ö dla swych ┼Ťlepych owiec┬áwpatrzonych w ni─ů jak w malowane wrota.

Kurcz─Ö, podziel si─Ö wiedz─ů. ­čśö

Udost─Öpnij ten post

18 minut temu, Czaj napisał:

Kr├│lowa przeje┼╝d┼╝a┼éa przez Zgorzelec i pozdrawia┼éa mieszka┼äc├│w ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Karolin─Ö My┼Ťliwiec mog┼éa odwiedzi─ç.┬á

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

28 minut temu, Bioresie napisał:

Kurcz─Ö, podziel si─Ö wiedz─ů. ­čśö

Wol─Ö jednak nie i na pewno nie tutaj. Takiej wiedzy szuka si─Ö samemu na w┼éasn─ů r─Ök─Ö. Dzielenie si─Ö ni─ů w internecie to kamikadze i ryzyko┬áw┼éo┼╝enia na g┼éow─Ö Aluminiowego Kapelusza. ­čść

• Like 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö