Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

2 godziny temu, Karioka napisał:

Znowu z zaci┼Ťni─Ötymi ustami b─Ödzie sma┼╝y─ç┬á dla kondzia ruskie nale┼Ťniki i piec chlebek bananowy ­čśé

Mo┼╝e jaki┼Ť jeden wi─Öcej przepis zaprezentuje. Mo┼╝e przyrz─ůdzi─ç swoje danie popisowe czyli melepet─Ö┬áambasadorsk─ů z polmaku makaron soczewica i grzyby do tego zacna gar┼Ť─ç pietruchy ­čĄú Nietuzinkowe podniebienie Lorda normalnie zas┼éuguje na spr├│bowanie przepisu wrze┼Ťniowego. Mo┼╝e to zainspiruje Klekota ┼╝eby otworzy─ç jak┼╝e zacn─ů i znacz─ůc─ů restauracj─Ö we Wrocku pod pietruch─ů ­čĄú┬á ┬á┬á┬á┬á┬á

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

no i ┼╝ebranko u sponsor├│w wjecha┼éo, oznaczy┼éa ten sklep z ciuchami, a teraz udaje, ┼╝e niby uwielbia filmiki sklepu z bi┼╝uteri─ů

Udost─Öpnij ten post

24 minuty temu, Evvita124 napisał:

Te┼╝ mi zabrak┼éo ­čĹŹ­čĆ╗┬á
Kiedy nowy film? Czekamy z niecierpliwo┼Ťci─ů. Polecam korzysta─ç z zasob├│w grupy na fb.┬á

W pi─ůtek┬á­čÖé

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

24 minuty temu, matkachrzestna napisał:

W pi─ůtek┬á­čÖé

Dopiero?! B─Öd─Ö p┼éaka─ç. ­čś▒­čśą

• Sad 1

Udost─Öpnij ten post

48 minut temu, Evvita124 napisał:

Dopiero?! B─Öd─Ö p┼éaka─ç. ­čś▒­čśą

Nie tylko Ty ­čśô

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, matkachrzestna napisał:

Jaka MA┼üPA taki cyrk ­čÖé┬á

Artterapeutka, ┼╝yciowa KOPIARKA pozbawiona gustu i poczucia estetyki prosi owce ┼ÜLEPAKI o pomys┼éy na vlogmasa┬á­čśé­čśé­čśé┬á

Kreatywne, paso┼╝ytnice, niena┼╝arte, pozbawione moralno┼Ťci, uczciwo┼Ťci, przyzwoito┼Ťci┬áDNO. TFU TFU TFU.┬á

Chory, uszkodzony orzeszek ziemny podpinaj─ůcy si─Ö pod inne uszkodzone dyski, po to, aby paso┼╝ytowa─ç i czerpa─ç korzy┼Ť─ç z cudzych zasob├│w, bez wstydu i zahamowa┼ä. Kaszmirowa niena┼╝arta dama s┼éom─ů wypchana.┬á

Nic doda─ç, nic uj─ů─ç , g┼éupie wicki nie trybi─ů , Klekot cwany "prosi wdzi─Öcznie" o pomys┼éy ....ja pierd//o..l ─Ö

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Evvita124 napisał:

Taki styl życia: klapki i spodnie za 400zł, a w łazience i gębie gruz. 
Ostatnio weszłam na filmik gravyard girl, laska ma kupę kasy, mieszka w wielgachnym domu, nosi dizajnerskie rzeczy, a zęby ma w opłakanym stanie. 

Klekot musi i chce zaimponowa─ç matce, ojcu i siostrze i podgl─ůdaj─ůcym s─ůsiad OM...paczta rodzina jak si─Ö c├│rce wiedzie┬á , ca┼éy Klekot

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)
6 minut temu, misiek Panda napisał:

Nic doda─ç, nic uj─ů─ç , g┼éupie wicki nie trybi─ů , Klekot cwany "prosi wdzi─Öcznie" o pomys┼éy ....ja pierd//o..l ─Ö

A jeszcze g┼éupie wicki podrzucaj─ů┬ájej banalne pomys┼éy. Serio, wystarczy nad tym usi─ů┼Ť─ç na godzin─Ö, pogmera─ç w necie i kupa zada┼ä sama si─Ö znajdzie.┬á
A ┼╝e wicki bana┼éy podaj─ů to c├│┼╝, nie dziwi mnie to jako┼Ť.┬á

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, misiek Panda napisał:

Klekot musi i chce zaimponowa─ç matce, ojcu i siostrze i podgl─ůdaj─ůcym s─ůsiad OM...paczta rodzina jak si─Ö c├│rce wiedzie┬á , ca┼éy Klekot

Moja babcia ma tak─ů kuzynk─Ö, dzwoni do niej i opowiada o sukcesach swojej wnuczki (sukcesy na poziomie klekota typu wynaj─ů─ç mieszkanie czy kupi─ç buty za 400z┼é). P├│┼║niej babcia odpala bazook─Ö i odpowiada kuzynce, ┼╝e za tak─ů kas─Ö to ja mam jednorazowe posiedzenie w knajpie, a na wakacje wydaj─Ö pi─Öciocyfrowe kwoty. Odpowied┼╝ kuzynki jest zawsze taka sama: acha. ­čść

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

14 minut temu, misiek Panda napisał:

"Narcyz obiera sobie za cel osoby, kt├│re przydadz─ů mu si─Ö w uzyskaniu tego, czego on potrzebuje. Czy to b─Ödzie praca, czy dojazd do pracy, a mo┼╝e dach nad g┼éow─ů.
Jest takie powiedzenie, ┼╝e nikt nie zako...e si─Ö szybciej ni┼╝ narcyz, kt├│ry nie ma gdzie mieszka─ç."

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Rozklekotana napisał:

"Narcyz obiera sobie za cel osoby, kt├│re przydadz─ů mu si─Ö w uzyskaniu tego, czego on potrzebuje. Czy to b─Ödzie praca, czy dojazd do pracy, a mo┼╝e dach nad g┼éow─ů.
Jest takie powiedzenie, ┼╝e nikt nie zako...e si─Ö szybciej ni┼╝ narcyz, kt├│ry nie ma gdzie mieszka─ç."

trafiony zatopiony (Klekot)

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Evvita124 napisał:

Moja babcia ma tak─ů kuzynk─Ö, dzwoni do niej i opowiada o sukcesach swojej wnuczki (sukcesy na poziomie klekota typu wynaj─ů─ç mieszkanie czy kupi─ç buty za 400z┼é). P├│┼║niej babcia odpala bazook─Ö i odpowiada kuzynce, ┼╝e za tak─ů kas─Ö to ja mam jednorazowe posiedzenie w knajpie, a na wakacje wydaj─Ö pi─Öciocyfrowe kwoty. Odpowied┼╝ kuzynki jest zawsze taka sama: acha. ­čść

Brawo Babcia , brawo Ty┬á­čÖé,┬á te┼╝ mam takie kuzynki ­čś×

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, misiek Panda napisał:

Brawo Babcia , brawo Ty┬á­čÖé,┬á te┼╝ mam takie kuzynki ­čś×

Nie wiem tylko po co te licytacje. Wiocha straszna. 

• Confused 2

Udost─Öpnij ten post

18 minut temu, Evvita124 napisał:

Nie wiem tylko po co te licytacje. Wiocha straszna. 

Przecież sama się licytujesz. Klekota wydaje 400 na klapki a Ty na posiedzenie w knajpie. Woow;) teraz to mi zaimponowalas. 

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Tylko wi─Ökszo┼Ť─ç bab─ç lubi si─Ö┬ápochwali─ç "sukcesami" swoich wnucz─ůt. Niekt├│re lubi─ů wyolbrzymia─ç┬á:classic_biggrin:┬átak to ju┼╝ jest. Zreszt─ů jak wi─Ökszo┼Ť─ç ludzi:classic_happy:┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Nasza kaszmirowo, wiskozowo, r├│┼╝a┼äcowa dama wyst─Öpuje ostatnio w obcis┼éych┬álegginsach prezentuj─ůc co┼Ť, co jej si─Ö nie naoliwia. W prezentacji tej wygl─ůda jakby nawet majtek nie mia┼éa. Fokus na wiadomo co. Czy┼╝by kolejne polowanko?┬á

• Like 1
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, Karioka napisał:

Dok┼éadnie. Wg mnie wychodzi tu wrodzone sk─ůpstwo. Brak naczy┼ä, garnk├│w, ubogi repertuar je┼Ťli chodzi o przygotowanie potraw. Ona chce tylko zapcha─ç flaka, a nie zje┼Ť─ç co┼Ť warto┼Ťciowego i smacznego. Byle by┼éo tanio ,to zostanie hajsiwo na laczki za 4 paki ­čĄú Noooo, chyba, ┼╝e frajer postawi w restauracji albo malinowa ugotuje, to wtedy r─ůbie┬á dobre jedzenie ochoczo a┼╝ si─Ö uszyska trz─Ös─ů.┬á

Jak w tamtym roku konus kupi┼é KONKRETN─ä choink─Ö, to zaci─ůgn─Ö┼éa go do home &you po jakie┼Ť ...y do domu, a jak sama to do pepco leciÔś║┬á

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Asia-2020 napisał:

Nasza kaszmirowo, wiskozowo, r├│┼╝a┼äcowa dama wyst─Öpuje ostatnio w obcis┼éych┬álegginsach prezentuj─ůc co┼Ť, co jej si─Ö nie naoliwia. W prezentacji tej wygl─ůda jakby nawet majtek nie mia┼éa. Fokus na wiadomo co. Czy┼╝by kolejne polowanko?┬á

No fakt!┬á Znowu ┼Ťwieci tym swoim chudym zadem­čĄú┬áW tych legginsach to jakby ich nie by┼éo??? Czas poka┼╝e co tam si─Ö u tej klekotki dzieje­čĄú┬áwida─ç dawno nie mia┼éa komina przeczyszczonego­čśé┬átak wi─Öc krzyczy do konusia jestem ca┼éa twoja:classic_biggrin:

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, antyklekotowcy napisał:

Jak w tamtym roku konus kupi┼é KONKRETN─ä choink─Ö, to zaci─ůgn─Ö┼éa go do home &you po jakie┼Ť ...y do domu, a jak sama to do pepco leciÔś║┬á

Krzes┼éo te┼╝ chcia┼éa nowe. Konu┼Ť nie kupi┼é­čĄú to stare mo┼╝e by─ç!!!

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Milutka napisa┼é:

Krzes┼éo te┼╝ chcia┼éa nowe. Konu┼Ť nie kupi┼é­čĄú to stare mo┼╝e by─ç!!!

Prostownicy te┼╝ nie kupi┼é dziad jeden. ­čśë┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

6 godzin temu, sasiadka_zenobia napisał:

Jak ten Kondzio sie najada? ­čĄ¬

On ┼╝yje mi┼éo┼Ťci─ů ­čśé

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Evvita124 napisał:

Oj:classic_biggrin: nie kupił!

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Milutka napisał:

No fakt!┬á Znowu ┼Ťwieci tym swoim chudym zadem­čĄú┬áW tych legginsach to jakby ich nie by┼éo??? Czas poka┼╝e co tam si─Ö u tej klekotki dzieje­čĄú┬áwida─ç dawno nie mia┼éa komina przeczyszczonego­čśé┬átak wi─Öc krzyczy do konusia jestem ca┼éa twoja:classic_biggrin:

A tam do konusa krzyczy... Do ca┼éego neta krzyczy: naoliwiajcie! Wasza go┼éa i weso┼éa┬ácipuszka ­čśŐ

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Asia-2020 napisał:

A tam do konusa krzyczy... Do ca┼éego neta krzyczy: naoliwiajcie! Wasza go┼éa i weso┼éa┬ácipuszka ­čśŐ

­čĄú­čĹŹ nie mam ju┼╝┬á┬áreakcji.┬á

Udost─Öpnij ten post

8 godzin temu, Evvita124 napisał:

Bo on nie jest jak Marcin i Tomek. Nie jest wr├│┼╝k─ů Klekot powinien wiedzie─ç. Wida─ç, ┼╝e on mo┼╝e co┼Ť kupi─ç, ale do domu. Natomiast nie spe┼énia jej osobistego konkursu ┼╝ycze┼ä. Je┼╝eli teraz tak nie robi to po ┼Ťlubie na bank nie b─Ödzie jej kupowa┼é nie wiadomo czego. Lord stosuje minimalizm ­čśü Klekot powinien si─Ö z tym pogodzi─ç.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Dnia 21.11.2020 o 17:12, sasiadka_zenobia napisał:

Te cieliste legginsy to najgorsze, co mozna miec w szafie. A ludzie potrafia w tym na zakupy isc ­čśů

Ja my┼Ťla┼éam, ┼╝e ma go┼é─ů dup─Ö na pocz─ůtku ­čśé

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Rozklekotana napisał:

Bo on nie jest jak Marcin i Tomek. Nie jest wr├│┼╝k─ů Klekot powinien wiedzie─ç. Wida─ç, ┼╝e on mo┼╝e co┼Ť kupi─ç, ale do domu. Natomiast nie spe┼énia jej osobistego konkursu ┼╝ycze┼ä. Je┼╝eli teraz tak nie robi to po ┼Ťlubie na bank nie b─Ödzie jej kupowa┼é nie wiadomo czego. Lord stosuje minimalizm ­čśü Klekot powinien si─Ö z tym pogodzi─ç.┬á

A widzisz, wg klekota to powinien jej zasponsorować wszystko czego sobie ona zażyczy. Mega toksyczna postawa, typowa huba. 

Udost─Öpnij ten post

AaA... i wjecha┼é film z ...enkami i swetrami na jesien... nawet powiedzia┼éa ze to wspolpraca... no i pokazuje kuse ...enki ,doop─ů kreci, dekolt wy┼éoni┼éa chocia┼╝ pokazac nie ma co...ale jakby kt├│ra chciala to moze sobie ten dekolt lekko zeszyc i juz bedzie komfortowo sie czu┼éa,a ...enki.... no mo┼╝e jedn─ů bym kupila..a reszta to jak z film├│w wojennych, ale to tylko moje odczucie zeby nie by┼éo ze sie czepiam ­čśť­čÖł

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

"Przegl─ůd nowych jesiennych ubra┼ä" JPDL­čĄŽ

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Mikiriki napisał:

Ja my┼Ťla┼éam, ┼╝e ma go┼é─ů dup─Ö na pocz─ůtku ­čśé

Ja tez i takie samo wrazenie mam zawsze na ulicy, jak widze kogos w tych legginsach. Dziewczyny zachowuja sie, jakby luster w domach nie mialy. Przeciez to juz z dwoch metrow wyglada jak goly zadek.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö