Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

U mnieee dzisiaj z rana takie histeryjeee. Tak wi─Öc dzieee┼ä┼ä┼ä doooobryyy. Witammm Was serdecznieee. Zapraszammm na nowegooooo vlogaaaaaaska. Robi─Ö sobie ┼Ťniadanko. Mam dzisiaj taki okropny b├│l d... od rana, tak┼╝e mam nadziej─Ö, ┼╝e lewatywa z kawy pomo┼╝e. Trzymajcie kciuki. Mam jedno´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐┬ájajko i nie zawaham si─Ö go u┼╝y─ç. Mam te┼╝ rukol─Ö z ogr├│dka, pomidora nie z ogr├│dka, ale ju┼╝ og├│rek i rzodkiewka ogr├│dowe. Naturalnie nawo┼╝one. Sama naw├│z gromadzi┼éam. Nie pytacie sk─ůd. Teraz pochwal─Ö si─Ö moim ┼Ťniadaniem na bogato (w Szczecinie tylko smutne resztki, ale Wroc┼éaw, Wroc┼éaw to jest to co lubi─Ö najbardziej, wszystkiego pod dostatkiem i ca┼ékiem za free). Do nas takie dary od rana, ale tak intensywnie pachn─ůce. Wszystko wali ryb─ů. W sumie to ten ┼Ťrodek do higieny intymnej nie zadzia┼éa┼é i przynajmniej mam na co i na kogo zrzuci─ç win─Ö. No, do rzeczy. Pchlarz jest tak wybredny i jest niejadkiem w przeciwie┼ästwie do swojej Pani, bo ja to jem wszystko jak leci, ale jest jedna podstawowa zasada. Musi by─ç du┼╝o, smacznie i wszystko na krzywy ryj. Mam tutaj jeszcze tak─ů drog─ů karm─Ö ze sklepu Koci ┼üapci. Nie wiem co to za smak, ale jak spr├│buj─Ö, to Wam powiem. No powiem Wam, ┼╝e jest z..., tylko wchodzi w przestrzenie mi─Ödzyz─Öbowe. Tak┼╝e tak. Teraz ja w swoich jaruzelkach, taki look na cichociemn─ů, jedziemy ch... wie dok─ůd. Jak nie dotyczy to ┼╝arcia, to mnie to nie interesuje. Konus mi podpowiada, ┼╝e jedziemy polata─ç, w sensie m├│j anio┼é b─Ödzie lata┼é w tunelu powietrznym. Ja nie latam, bo by┼éo niezbyt ciekawie i niezbyt przyjemnie, w sensie estetycznym i aromatycznym. Teraz kilka uj─Ö─ç mego jak┼╝e okaza┼éego i m─Öskiego lataj─ůcego anio┼éa. Ale nim targa, ale nim miota, ale nim rzuca... Od samego patrzenia mnie mdli. Dzi┼Ť mam wolne´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐´╗┐┬áod gotowania. M├│j Sponsor gotuje, tzn. zaprasza mnie na obiad. W ko┼äcu k... Musz─Ö cz─Ö┼Ťciej symulowa─ç b├│l d... Jeszcze poka┼╝─Ö Wam zakupy na wyjazd. No taki bieda wyjazd, wi─Öc trzeba zabra─ç ┼╝arcie. Duuuu┼╝o ┼╝arcia i wino. Ca┼éy zapas, a┼╝ dwie butelki. Ale nie taki zwyk┼éy be┼ét. O nie. Nie tam jakie┼Ť Carlo dla biedaka. To wina, a┼╝ za ca┼ée 20 z┼é. Szale┼ästwo. Mam te┼╝ zapas kopru w┼éoskiego na odgazowanie. Ale b─Ödzie po┼Ťciel fruwa┼éa, b─Ödzie ni─ů miota─ç jak mym anio┼éem w tunelu. Nawet chleba zapas kupili┼Ťmy. Teraz poka┼╝─Ö m├│j spalony zakalec. Troch─Ö tylko mi si─Ö zjara┼éo. Dzi┼Ť zn├│w symulowa┼éam b├│l d... i co? I┬á´╗┐´╗┐ponownie m├│j sponsor gotuje, w sensie zabra┼é mnie na placki. Wida─ç, ┼╝e jemu moje placki bardzo smakuj─ů, oj bardzo... No, ale dla mnie to lepiej. Przyjemniej nie stoj─Ö przy garach jak ten plebs, jak jaka┼Ť┬á´╗┐kuchta. Tym mi┼éym akcentem ┼╝egnam si─Ö z Wami i do´╗┐┬ánie mi┼éego zobaczenia. Czeee┼Ť─ç─ç─ç.┬á

Na z┼éo┼Ť─ç Klekocie powt├│rz─Ö wpis, niech si─Ö dziewcz─Ö rozerwie na tych bieda wakacjach.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
2 godziny temu, Rozklekotana napisał:

Generalnie po streszczeniu by┼éa przepychanka kto ma kibel u siebie w domu┬áumy─ç. Podobno Ko┼ädzislaw opr├│cz kibelka ma jeszcze jedno ┼╝yczenie jako Lord zawiaduje z Ber┼éem kt├│re Oprycha na koniec ma tak wyczy┼Ťci─ç ┼╝eby jak mo┼╝na nawet poliza─ç bez obawy zarazeniem┬ási─Ö grzebem czy opryszczk─ů. Ber┼éo ma l┼Ťni─ç jak malo ktore, a kule przysz┼éo┼Ťci maj─ů by─ç tak l┼Ťni─ůce ┼╝e mo┼╝na z nich nawet przysz┼éo┼Ť─ç wyczyta─ç.┬á

No i czy to nie jest hejt? W dodatku oble┼Ťny.

Nie chc─Ö widzie─ç jakie Ty musisz mie─ç do┼Ťwiadczenie w polerowaniu berla i jak delikatnie obchodzisz si─Ö z jajkami┬á­čśÄ

• Like 1
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Jest i lans we Wrocławiu. 
Miała nosić stonowane kolory a ciuchy w kolorze żółtym. 

Udost─Öpnij ten post

"Troch─Ö ostatnio odpoczywam.." no od marca siedzisz na dupie i nic nie robisz ­čĄö

• Thanks 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

"Nogi do nieba"­čĄú­čśé Kogo┼Ť mocno w kosmos wystrzeli┼éo. Klekot Twoje nogi s─ů mocno przeci─Ötne. Wybacz. Dobry kadr i wyszczuplenie tego nie zmieni─ů. Szczeg├│lnie ich kosmiczn─ů d┼éugo┼Ť─ç by┼éo wida─ç w kreacji urodzinowej z balonikami­čÖł

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Nie lubię kłamców napisał:

"Nogi do nieba"­čĄú­čśé Kogo┼Ť mocno w kosmos wystrzeli┼éo. Klekot Twoje nogi s─ů mocno przeci─Ötne. Wybacz. Dobry kadr i wyszczuplenie tego nie zmieni─ů. Szczeg├│lnie ich kosmiczn─ů d┼éugo┼Ť─ç by┼éo wida─ç w kreacji urodzinowej z balonikami­čÖł

Wut? Ona i nogi do nieba? ­čśé

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Nie lubię kłamców napisał:

To nie ja wymy┼Ťli┼éam. A┼╝ takiej wyobra┼║ni nie posiadam­čśé

Wierz─Ö. Tak na ig kto┼Ť jej napisa┼é?

Udost─Öpnij ten post

Ten kombinezon kanarka tylko podkre┼Ťla ┼╝e to w og├│le cycka nie ma­čĄ¬

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, IntroWersja napisał:

No i czy to nie jest hejt? W dodatku oble┼Ťny.

Je┼╝eli Tw├│j spos├│b na ┼╝ycie jest oble┼Ťny wi─Öc┬ákomentarze s─ů adekwatne.
Mo┼╝esz zaklina─ç rzeczywisto┼Ť─ç i udawa─ç cerowan─ů dziewic─Ö. ┼╗ycie to teatr ­čśÄ

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

34 minuty temu, Evvita124 napisał:

Wierz─Ö. Tak na ig kto┼Ť jej napisa┼é?

Tak, a Klekot to w bardzo subtelny i skromny spos├│b skomentowa┼é, ┼╝e Konus m├│wi jej to zawsze. Oj, albo ten Maluch jest ┼Ťlepy jak Klekot, albo jest takim samym mitomanem jak jego "d┼éugonoga pi─Ökno┼Ť─ç"­čśé

• Haha 3

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Je┼╝eli Tw├│j spos├│b na ┼╝ycie jest oble┼Ťny wi─Öc┬ákomentarze s─ů adekwatne.
Mo┼╝esz zaklina─ç rzeczywisto┼Ť─ç i udawa─ç cerowan─ů dziewic─Ö. ┼╗ycie to teatr ­čśÄ

Huby z definicji s─ů oble┼Ťne. Ile┼Ť w─ůtk├│w temu kto┼Ť to napisa┼é wi─Öc powt├│rz─Ö: gdyby nie wredny charakter to nikt nie zwr├│ci┼éby uwagi na mocno ┼Ťredni wygl─ůd.┬á

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, Nie lubię kłamców napisał:

Tak, a Klekot to w bardzo subtelny i skromny spos├│b skomentowa┼é, ┼╝e Konus m├│wi jej to zawsze. Oj, albo ten Maluch jest ┼Ťlepy jak Klekot, albo jest takim samym mitomanem jak jego "d┼éugonoga pi─Ökno┼Ť─ç"­čśé

To si─Ö nazywa my┼Ťlenie ┼╝yczeniowe.┬á

Udost─Öpnij ten post

Kempa bo bardziej mi pasuje wygl─ůdem.┬áCa┼éa┬ási─Ö zmieni┼éa, progres poszed┼é. Za uzyskaniem Szlachetcekiego i jakze zacnego tytulu czolowej Dziewicy Orlea┼äskiej zmienila swoje ┼╝ycie. Zaczela spa─ç z r├│za┼äcem przy g┼éowie, s┼éucha wstawak├│w Langusty. Przesta┼éa byc tak─ů jak byla kiedy┼Ť prawdziw─ů Szczeci┼äsk─ů Szmul─ů, przestala i┼Ť─ç na ilo┼Ť─ç aby zobaczy─ç jak mocno jest atrakcyjna.Poszla na jako┼Ť─ç i wiele wiele innych rzeczy w jej zyciu si─Ö zmieni┼éo. Mamy by─ç dumni z niej i podziwia─ç, ┼╝e jej si─Ö udalo wyj┼Ť─ç z do┼éka. Mamy docenia─ç to ze stoi na bardzo stromym zboczu g├│ry bez lin asekuracyjnych w postaci rodziny czy tez wiernej i dzielnej przyjaciolki Moniki.┬á

Edytowano przez Rozklekotana
  • Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

Klekot wrócił z wakacji i od razu zabrał się za kafeterie...

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, aaasiaa napisał:

Klekot wrócił z wakacji i od razu zabrał się za kafeterie...

C├│┼╝ ona biedna ma robi─ç jak sprz─ůta─ç za bardzo nie lubi a jak ogarnia ba┼éagan, to dopiero przed przyjsciem Matury. Lord z "pracy" nigdy nie przychodzi┬ábez sp├│┼║nienia to i Klekot si─Ö prawie wyrabia. T┼éumacz─ůc ┼üosiowi ┼╝e nagrywki i obr├│bka film├│w jej tyle czasu zabieraj─ů ­čĄú┬á

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

A pami─Ötam filmik gdzie panowa┼éa si─Ö z m─Ö┼╝em na wakacje w Bieszczady, pokazywa┼éa co zabieraj─ů.

Do Szymona pasowa┼éa, tu gra kogo┼Ť innego. Ciekawe ile wytrzyma. Ju┼╝ ma problemu z tym, ┼╝e niby nie umie odpoczywa─ç. Jako┼Ť za czas├│w malzenstwa potrafi┼éa odpoczywa─ç zabieraj─ůc si─Ö sama na spacer, czy jad─ůc do babci. Ten obecny zwi─ůzek kosztuje j─ů mn├│stwo energii co wida─ç.

Ja nie wiem, pieni─ůdze s─ů dobre, fajnie je mie─ç, ale ┼╝eby tak zmieni─ç charakter przez nie, to ju┼╝ niedobrze. No ale u innych dziewczyn j─ů to ┼Ťrednio, te zdj─Öcia z zagranicy, te kosmetyki, te nienaganne uj─Öcia i ca┼ée insta ┼╝ycie. A teraz sama to robi. Mo┼╝e po cichu o tym marzy┼éa Ale ba┼éa si─Ö przyzna─ç?

Edytowano przez Monika Arendarska
  • Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

A pami─Ötam filmik gdzie panowa┼éa si─Ö z m─Ö┼╝em na wakacje w Bieszczady, pokazywa┼éa co zabieraj─ů.

Do Szymona pasowa┼éa, tu gra kogo┼Ť innego. Ciekawe ile wytrzyma. Ju┼╝ ma problemu z tym, ┼╝e niby nie umie odpoczywa─ç. Jako┼Ť za czas├│w malzenstwa potrafi┼éa odpoczywa─ç zabieraj─ůc si─Ö sama na spacer, czy jad─ůc do babci. Ten obecny zwi─ůzek kosztuje j─ů mn├│stwo energii co wida─ç.

A┼╝ w ko┼äcu zmieni nazwisko, nie b─Ödzie musia┼éa ju┼╝ w ukryciu podpisywa─ç si─Ö Matura u┼╝ywaj─ůc inicja┼é├│w A.M. niczym przyjaci├│┼éka Anna kt├│ra pomog┼éa jej wyj┼Ť─ç z ma┼é┼╝e┼ästwa z Szymonem.┬á

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Rozklekotana napisał:

C├│┼╝ ona biedna ma robi─ç jak sprz─ůta─ç za bardzo nie lubi a jak ogarnia ba┼éagan, to dopiero przed przyjsciem Matury. Lord z "pracy" nigdy nie przychodzi┬ábez sp├│┼║nienia to i Klekot si─Ö prawie wyrabia. T┼éumacz─ůc ┼üosiowi ┼╝e nagrywki i obr├│bka film├│w jej tyle czasu zabieraj─ů ­čĄú┬á

Zwłaszcza ta wyszukana  linia melodyczna. 

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, szmula_szmuleczka napisał:

Zwłaszcza ta wyszukana  linia melodyczna. 

No nie? Muzyka powa┼╝na idealnie pasuje do akrobacji w tunelu powietrznym.

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, szmula_szmuleczka napisał:

A┼╝ w ko┼äcu zmieni nazwisko, nie b─Ödzie musia┼éa ju┼╝ w ukryciu podpisywa─ç si─Ö Matura u┼╝ywaj─ůc inicja┼é├│w A.M. niczym przyjaci├│┼éka Anna kt├│ra pomog┼éa jej wyj┼Ť─ç z ma┼é┼╝e┼ästwa z Szymonem.┬á

Malinowa?

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Asia-2020 napisa┼é:

No nie? Muzyka powa┼╝na idealnie pasuje do akrobacji w tunelu powietrznym.

Mhmm ­čśä┬á Wyczucie estetyki niesamowite┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Monika Arendarska napisa┼é:

Malinowa?

Gdzie tam ona jest A.S. a Anitka by by┼éa A.M. am am z jedzonkiem si─Ö kojarzy ­čśä┬á Wiecznie najedzona lata t┼éuste w ko┼äcu 7 lat t┼éustych musi by─ç ­čśë

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, szmula_szmuleczka napisał:

Gdzie tam ona jest A.S. a Anitka by by┼éa A.M. am am z jedzonkiem si─Ö kojarzy ­čśä┬á Wiecznie najedzona lata t┼éuste w ko┼äcu 7 lat t┼éustych musi by─ç ­čśë

Nie czj─Ö, kt├│ra jej pomog┼éa wyj┼Ť─ç z ma┼é┼╝e┼ästwa?

Udost─Öpnij ten post

Obejrzycie film z sierpnia 2016 pt Co pakujemy w góry,  gdzie Anita pakowala  plecaki w Bieszczady. 4 lata później pakuje  zupełnie inna osoba.

Udost─Öpnij ten post

Wrzuca na insta stare zdj─Öcie z podpisem w stylu by┼éo s┼éabo ale u┼Ťmiech jest. Dziewczyno, s┼éabo to b─Ödziesz mia┼éa jak nie przestaniesz koncentrowa─ç si─Ö na kasie.┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Ta pr├│┼╝na klekotowska chuba , znowu skasowa┼éa w─ůtek .┬á

Witam i czytam i w wiekszo┼Ťci sie zgadzam ┬á­čÖé

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Evvita124 napisał:

Wrzuca na insta stare zdj─Öcie z podpisem w stylu by┼éo s┼éabo ale u┼Ťmiech jest. Dziewczyno, s┼éabo to b─Ödziesz mia┼éa jak nie przestaniesz koncentrowa─ç si─Ö na kasie.┬á

Ona ju┼╝ pop┼éyn─Ö┼éa, my┼Ťli ┼╝e jest cwana a kto┼Ť jest g┼éupi. Anitko przypomn─Ö co zawsze powtarzali na studiach┬á┬á"Cwaniactwo nie jest miar─ů inteligencji".┬áPami─Ötaj !

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö