Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

25 minut temu, Dewon napisał:

Na ┼Ťwiecie pandemia, ludzie gin─ů w Libanie, zamieszki w Polsce i na┬áBia┼éorusi, kryzys klimatyczny,┬áa ta uprawia ostr─ů jazd─Ö bez trzymanki po legnickiej we Wroc┼éawiu. Pusta dziewucha. Lekka jak jej kana┼é na You tube.

Wszystko dla ludzi. Akurat o to si─Ö nie czepiam. Tylko niech przestanie g┼éosi─ç,┬á ┼╝e to wszystko jej┬ázas┼éuga, ci─Ö┼╝ka praca,┬á ┼╝e bior─Ö co swoje i og├│lnie jest rekinem biznesu. Od marca nie pracuje,┬á nawet jak bierze i tak pensje, to nie sta─ç jej na te rozrywki, to zas┼éuga zarobk├│w jej faceta. Dziwnym trafem w Szczecinie pomidor, jajko i siedzenie w domu. Albo na vinted. A mieszkanie by┼éo w takim stanie,┬á ┼╝e si─Ö lrerazilam , to dlatego ona go nigdy nie pokazywa┼éa, tylko lustro w ┼éazience,┬á k─ůt┬á z biurkiem┬á i pogadanki na ┼é├│┼╝ku albo na tle zlewu w kuchni. Ona si─Ö znowu wstydzila┬á warunk├│w. ,wysz┼éo to przy remoncie, gdy biada┼éa,┬á ┼╝e to mieszkanie jest w strasznym stanie. Kube┼é farby i wa┼éek chyba maj─ůtku nie kosztowa┼éy?┬á Ja nie wiem, ona ma chyba rzeczywi┼Ťcie nadal kompleksy, kt├│re leczy kabrioletami, kremem ze szparag├│w i┬á┬áski arenowymi rozrywkami.┬á

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
8 minut temu, Monika Arendarska napisał:

Dziwne. Dobrze pamietam,┬á podkre┼Ťla┼éa wtedy ,┬á ┼╝e jest szcz─Ö┼Ťliwa i wdzi─Öczna za to co ma i wi─Öcej nie potrzebuje. Byl pami─Ötny┬áfilm o slubie w g├│rach, a drugi o zmienniku, pewnie jeszcze co┼Ť by┼éo,┬á ale par─Ö z nich ukry┼éa. Raz z Szymonem nagra┼éa parodie jutuberek,┬á ubra┼éa si─Ö w jakie┼Ť kalosze,┬á peleryne,┬á wzi─Ö┼éa po┼éamane parasolka i udawa┼éa, ┼╝e nagrywa modny outfit┬á jak instagramowe vlogerki.

Teraz okazuje się,  że z Szymonem  była trauma i kupuje sweter z koszmiru. 

Je┼Ťli wtedy bylo tak ┼║le,┬á to po co k┼éama┼éa?┬á Mog┼éa nic nie m├│wi─ç.┬á

Dok┼éadnie. Mog┼éa nic nie m├│wi─ç albo teraz si─Ö zamkn─ů─ç na temat tamtego czasu. Ja rozumiem, ┼╝e mog┼éa rozczarowa─ç si─Ö m─Ö┼╝em bo po┼Ťlubi┼éa go pochopnie a proza ┼╝ycia mog┼éa jej da─ç popali─ç, bo biedaczka tobo┼éy d┼║wiga┼éa, jakie┼Ť kiece z o┼é├│wk├│w na konkursy szy┼éa... Tyle, ┼╝e ona tamten czas, kt├│ry jest teraz dla niej taki BE, pokazywa┼éa jako wspania┼éy. Dlatego wg mnie Klekot jest kwintesencj─ů zak┼éamania.

• Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Monika Arendarska napisał:

Wszystko dla ludzi. Akurat o to si─Ö nie czepiam. Tylko niech przestanie g┼éosi─ç,┬á ┼╝e to wszystko jej┬ázas┼éuga, ci─Ö┼╝ka praca,┬á ┼╝e bior─Ö co swoje i og├│lnie jest rekinem biznesu. Od marca nie pracuje,┬á nawet jak bierze i tak pensje, to nie sta─ç jej na te rozrywki, to zas┼éuga zarobk├│w jej faceta. Dziwnym trafem w Szczecinie pomidor, jajko i siedzenie w domu. Albo na vinted. A mieszkanie by┼éo w takim stanie,┬á ┼╝e si─Ö lrerazilam , to dlatego ona go nigdy nie pokazywa┼éa, tylko lustro w ┼éazience,┬á k─ůt┬á z biurkiem┬á i pogadanki na ┼é├│┼╝ku albo na tle zlewu w kuchni. Ona si─Ö znowu wstydzila┬á warunk├│w. ,wysz┼éo to przy remoncie, gdy biada┼éa,┬á ┼╝e to mieszkanie jest w strasznym stanie. Kube┼é farby i wa┼éek chyba maj─ůtku nie kosztowa┼éy?┬á Ja nie wiem, ona ma chyba rzeczywi┼Ťcie nadal kompleksy, kt├│re leczy kabrioletami, kremem ze szparag├│w i┬á┬áski arenowymi rozrywkami.┬á

Wiesz oczywi┼Ťcie nie chodzi o to ┼╝eby si─Ö umartwia─ç od razu. Tylko s─ů stosowniejsze chwile do obnoszenia si─Ö ze swoim w─ůtpliwym bogactwem. Ona nie ma za grosz taktu. To jak pozowanie pod palm─ů i vlog z wesela┬ákiedy dziewczynka zmar┼éa, albo obnoszenie si─Ö ze zdj─Öciami z Trydentu┬ágdy tam umierali ludzie.┬á

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Dewon napisał:

Wiesz oczywi┼Ťcie nie chodzi o to ┼╝eby si─Ö umartwia─ç od razu. Tylko s─ů stosowniejsze chwile do obnoszenia si─Ö ze swoim w─ůtpliwym bogactwem. Ona nie ma za grosz taktu. To jak pozowanie pod palm─ů i vlog z wesela┬ákiedy dziewczynka zmar┼éa┬á(...).┬á

Bo ona idzie "po swoje" jak czo┼ég - po trupach do celu.┬áJe┼Ťli chodzi o takt to zachwuje si─Ö jak s┼éo┼ä w sk┼éadzie porcelany.

Udost─Öpnij ten post

7 godzin temu, Evvita124 napisał:

Kolega z Niemiec był do kupienia czajnika, datków i prawienia komplementów. 

Od czajnika to chyba był Marcin, a kolega z Niemiec - Tomasz z kanału po 30-stce to był od wpłaty 2000 zł na ratowanie Julii.

Udost─Öpnij ten post

57 minut temu, Dewon napisał:

Na ┼Ťwiecie pandemia, ludzie gin─ů w Libanie, zamieszki w Polsce i na┬áBia┼éorusi, kryzys klimatyczny,┬áa ta uprawia ostr─ů jazd─Ö bez trzymanki po legnickiej we Wroc┼éawiu. Pusta dziewucha. Lekka jak jej kana┼é na You tube.

Pusta jak dzban. Nigdy nie wypowiedziała się na jakikolwiek poważniejszy i aktualny temat. 

• Like 3

Udost─Öpnij ten post

Tomasz na swoim kanale narysowa┼é story time - jak to go Klekot potraktowa┼é - wybieraj─ůc lepszy samoch├│d. Swoj─ů drog─ů to nie┼║le da┼é si─Ö nabra─ç my┼Ťl─ůc, ┼╝e jak wp┼éaci swoje ci─Ö┼╝ko zarobione 500ÔéČ to Klekot p├│jdzie z nim na randk─Ö. Niestety zosta┼é przelicytowany i poszed┼é w odstawk─Ö.

• Sad 1

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Asia-2020 napisał:

Tomasz na swoim kanale narysowa┼é story time - jak to go Klekot potraktowa┼é - wybieraj─ůc lepszy samoch├│d. Swoj─ů drog─ů to nie┼║le da┼é si─Ö nabra─ç my┼Ťl─ůc, ┼╝e jak wp┼éaci swoje ci─Ö┼╝ko zarobione 500ÔéČ to Klekot p├│jdzie z nim na randk─Ö. Niestety zosta┼é przelicytowany i poszed┼é w odstawk─Ö.

Wiesz jak nazywa si─Ö ten odcinek?

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Wiesz jak nazywa si─Ö ten odcinek?

Zaraz poszukam.

A np. tutaj:

*ht*tps*://you*tu.be*/*BRYe*48i3X_I*

Tomasz youtuberskich porad Klekotowi udziela ­čśé­čśé­čśé┬á
(usuń gwiazdki)

Udost─Öpnij ten post

13 minut temu, Asia-2020 napisał:

Zaraz poszukam.

A np. tutaj:

*ht*tps*://you*tu.be*/*BRYe*48i3X_I*

Tomasz youtuberskich porad Klekotowi udziela ­čśé­čśé­čśé┬á
(usuń gwiazdki)

Dzięki. 
Tylko ┼╝e on w tym filmie chwali klekota, a to dlatego, ┼╝e filmik jest sprzed akcji z chor─ů dziewczynk─ů i pojawieniem si─Ö konusa.┬á

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Evvita124 napisał:

Dzięki. 
Tylko ┼╝e on w tym filmie chwali klekota, a to dlatego, ┼╝e filmik jest sprzed akcji z chor─ů dziewczynk─ů i pojawieniem si─Ö konusa.┬á

Niestety Tomasz chyba usun─ů┼é to swoje zwierzenie / zb┼éa┼║nienie si─Ö. Znalaz┼éam tylko to:
*htt*ps://*youtu.*be/*sj-xY6*yJPF0*
Tak to jest jak cz┼éowiek pr├│buje sobie kogo┼Ť kupi─ç i┬átrafia na zbyt wysokie klekocie progi bo np. nie ma beemwicy tylko rower.

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Asia-2020 napisał:

Niestety Tomasz chyba usun─ů┼é to swoje zwierzenie / zb┼éa┼║nienie si─Ö. Znalaz┼éam tylko to:
*htt*ps://*youtu.*be/*sj-xY6*yJPF0*
Tak to jest jak cz┼éowiek pr├│buje sobie kogo┼Ť kupi─ç i┬átrafia na zbyt wysokie klekocie progi bo np. nie ma beemwicy tylko rower.

A szkoda, z ch─Öci─ů bym obejrza┼éa ten pojazd po klekocie.┬á

Udost─Öpnij ten post

Klekota ca┼ée ┼╝ycie wyznawa┼éa zasad─Ö i jest jej wierna, ┼╝e aby znale┼║─ç prawdziwego ksi─Öcia┬átrzeba poca┼éowa─ç wiele ┼╝ab... No to sz┼éa za cisem i ma. Ma i ze swych r─ůczek nie wypu┼Ťci oj nie. W ko┼äcu jest 1­čĄú­čśé

• Like 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Niech si─Ö nie zdziwi jak to fortuna potrafi ko┼éem si─Ö toczy─ç. Wszystko - ca┼ée jej zak┼éamanie wr├│ci z nawi─ůzk─ů. Zawsze tak jest.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Jestem pe┼éna podziwu dla samouwielbienia jakim si─Ö darzy i tego ci─ůg┼éego zachwytu jak to jej si─Ö uda┼éo by─ç tym numerem jeden.. ja pierdziele.┬á

Udost─Öpnij ten post

Na insta twierdzi, ┼╝e zawsze chcia┼éa by─ç jedynk─ů no i jest teraz jedynk─ů...i ma racj─Ö. Uroda w skali od 1-10 to 1, charakter w skali od 1-10 to 1, inteligencja w skali od 1-10 to te┼╝ 1.

Z pewno┼Ťci─ů uzbiera┼éoby si─Ö du┼╝o wi─Öcej jedynek, a te to tylko pierwsze lepsze z brzegu.┬á

• Thanks 5
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

50 minut temu, Molta napisał:

Jestem pe┼éna podziwu dla samouwielbienia jakim si─Ö darzy i tego ci─ůg┼éego zachwytu jak to jej si─Ö uda┼éo by─ç tym numerem jeden.. ja pierdziele.┬á

Ona jest taka butna, ┼╝e g┼éowa ma┼éa ale to wychodzi przesz┼éo┼Ť─ç, ┼╝e bieda by┼éa w domu, ┼╝e j─ů do roboty ganiali, ┼╝e z pomidorami sta─ç musia┼éa na rynku, ┼╝e w szkole by┼éa w ogniu krytyki. Jedyne co jej si─Ö uda┼éo osi─ůgn─ů─ç to tytu┼é mgr tylko dlatego ┼╝e filologia nie by┼éa oblegana po studiach nie wr├│ci┼éa w rodzinne strony i to ┼╝e za┼éo┼╝y┼éa kana┼é na y t┬áto dla niej sukces ┼╝yciowy. A my mamy podziwia─ç┬á

• Like 1
  • Confused 1

Udost─Öpnij ten post

Klekoto, bycie jedynk─ů to nie znaczy: znale┼╝─ç┬á┬ágruby portfel,┬á chwali─ç si─Ö tym jakby┼Ť sama zarobi┼éa na to wszystko,┬á oszcz─Ödza─ç bo..┼╝yjesz nie za swoje ,┬á jeste┼Ť zakompleksion─ů hub─ů. Z ka┼╝dym filmem wychodz─ů kompleksy i pod┼éy charakter.┬á Pokazujesz to wy┼é─ůcznie┬á┬ádla poklasku i ┼╝eby naiwne wicki ci zazdro┼Ťci┼éy. To jest p┼éytkie , puste i pr├│┼╝ne.┬á┬áTy nie jeste┼Ť jedynk─ů, ty jeste┼Ť zerem.

• Like 1
  • Thanks 3

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Pola50 napisał:

co ty z tymi Mikulicami?┬á Serio myslisz ze Madam Piudit to Malinowa?? Eee... nie s─ůdz

A ty co mój adwokat? 

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Rozklekotana napisał:

Ona jest taka butna, ┼╝e g┼éowa ma┼éa ale to wychodzi przesz┼éo┼Ť─ç, ┼╝e bieda by┼éa w domu, ┼╝e j─ů do roboty ganiali, ┼╝e z pomidorami sta─ç musia┼éa na rynku, ┼╝e w szkole by┼éa w ogniu krytyki. Jedyne co jej si─Ö uda┼éo osi─ůgn─ů─ç to tytu┼é mgr tylko dlatego ┼╝e filologia nie by┼éa oblegana po studiach nie wr├│ci┼éa w rodzinne strony i to ┼╝e za┼éo┼╝y┼éa kana┼é na y t┬áto dla niej sukces ┼╝yciowy. A my mamy podziwia─ç┬á

A my mamy pia─ç z zachwytu zapewne. No way. Nieudacznik ┼╝yciowy id─ůcy po trupach, trupach ch┼éop├│w, albo j─ů jaki┼Ť facet kiedy┼Ť skrzywdzi┼é, albo mia┼éa trudne relacje z ojcem.┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, szmula_szmuleczka napisa┼é:

A my mamy pia─ç z zachwytu zapewne. No way. Nieudacznik ┼╝yciowy id─ůcy po trupach, trupach ch┼éop├│w, albo j─ů jaki┼Ť facet kiedy┼Ť skrzywdzi┼é, albo mia┼éa trudne relacje z ojcem.┬á

Ten Konrad ta znajomisc-to jej dużo pomogła. Kokosow przecież w szpitalu nagle nie zarabia. Widac na jakim poziomie żyje sama w Szczecinie a na jakim we Wrocławiu. Tu bmv kabrio a tam tramwaj. Ale cos mi tu nie gra. Do Szymona pasowala do Konrada nie pasuje, nie wiem jak to okreslic. 

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Monika Arendarska napisał:

Ten Konrad ta znajomisc-to jej dużo pomogła. Kokosow przecież w szpitalu nagle nie zarabia. Widac na jakim poziomie żyje sama w Szczecinie a na jakim we Wrocławiu. Tu bmv kabrio a tam tramwaj. Ale cos mi tu nie gra. Do Szymona pasowala do Konrada nie pasuje, nie wiem jak to okreslic. 

Dysonans jak w muzyce ewentualnie mezalians społeczny. 

• Like 2
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Monika Arendarska napisał:

Po powrocie do Szczecina znowu będzie smętna buła z jednym pomidorem.

Serio, chwali si─Ö na insta ┼╝e jest 1? Ale w czym? Dla mnie to ona jest poziom ziobry. ­čśë┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Evvita124 napisał:

Po powrocie do Szczecina znowu będzie smętna buła z jednym pomidorem.

Serio, chwali si─Ö na insta ┼╝e jest 1? Ale w czym? Dla mnie to ona jest poziom ziobry. ­čśë┬á

mo┼╝e mia┼éa na my┼Ťli skale┬á od 1 - 10 ??;-)

Udost─Öpnij ten post

Filmiku z wyjazdu nadal brak, ale jak się jeżdzi kabrio to nie ma czasu na pierdoły.

A wicki? Wicki poczekaj─ů bo to klekot jest 1.

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

"Tam gdzie byli┼Ťmy" ­čĄú­čĄú­čĄú "id─Ö i m├│wi─Ö do ch┼éopaka" ale z niej dzban­čĄú

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

M├│wi┼éam ┼╝e nie b─Ödzie filmiku z wyjazdu? Fot te┼╝ nie by┼éo, czyli ma┼éo fancy i nie by┼éo co pokaza─ç. Ale skoro robili zakupy na wyjazd to o czym┼Ť to ┼Ťwiadczy.

Co ona tak mówi przez nos? Wakacje zaszkodziły?

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

31 minut temu, Evvita124 napisał:

Filmiku z wyjazdu nadal brak, ale jak się jeżdzi kabrio to nie ma czasu na pierdoły.

A wicki? Wicki poczekaj─ů bo to klekot jest 1.

Je┼╝eli by┼éby Przyl─ůdek albo tak jak Alpy i Lombardia zim─ů by┼éoby czym przyszpanowa─ç. Z tym ze okaza┼éo si─Ö ze w zasadzie nie by┼éo┬áczym i jednak nie wszyscy piali zachwytu bo┬á┬ájednak wi─Ökszo┼Ť─ç albo ju┼╝ by┼éa albo sta─ç ich ┼╝eby sobie pojecha─ç i nie musza jak Klekot sprzedawa─ç sie za obiad w knajpie za s┼éu┼╝bow─ů kas─Ö.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Strasznie zjara┼éa si─Ö, znowu b─Ödzie musia┼éa w┼éosy ┼Ťci─ů─ç bo jej b─Öd─ů lecia┼éy po kilku miesi─ůcach.

Konus ma prostacki głos, ale chociaż zna angielski, po klekot po kursie na Malcie nic nie pamięta.

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

Abu razu nie powiedzia┼éa firmy spodni­čĄú klekot nie czytamy levis jak m├│wi┼éa┼Ť ostatnio,wygoogluj sobie fashionistko­čśť

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö