Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

22 minuty temu, ksw2018 napisał:

Pewnie ma współprace z vinted jak Andziax i inne youtuberki. 

Tylko jaka to współpraca??? Rozumiem Andziaks, ale Klekot???? Ona robi im antyreklamę!  

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
5 godzin temu, Lubie ser napisał:

dok┼éadnie, ona musi uzbiera─ç z tych ciuch├│w sprzedawanych po kilka- kilkana┼Ťcie z┼é na kolejn─ů par─Ö levis├│w. Raczej nie ma mo┼╝liwo┼Ťci i┼Ť─ç od tak do sklepu i wyda─ç od r─Öki 400 z┼é na spodnie w przyp┼éywie weny podczas spaceru po galerii. P┼éaszcza z we┼ény te┼╝ sobie nie kupi, jak extra nie uzbiera. Troch─Ö mnie to dziwi jednak, bo pensj─Ö ma tylko na siebie, ale nie znamy jej sytuacji finansowej, wi─Öc ci─Ö┼╝ko powiedzie─ç, dlaczego tak dziaduje. No chyba ┼╝e oszcz─Ödza np. na wi─Öksze mieszkanie. Ja te┼╝ ca┼ée ┼╝ycie odk┼éadam, a to na lepsze auto, a to na remont itp. Ale nie mam problemu z tym, by chodzi─ç w spodniach z pepco za 40 z┼é, zamiast w lewajsach za 400­čśë┬áNa butach nie oszcz─Ödzam, ale ciuchy? Szkoda kasy jak dla mnie.

Ja my┼Ťla┼éam, ┼╝e si─Ö przeprowadzi┼éa do ch┼éopaka i wynaj─Ö┼éa swoje mieszkanie w Szczecinie.┬á

Udost─Öpnij ten post

40 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Okropnie przygn─Öbiaj─ůca.

Mo┼╝e┬á by─ç ta kurtka nawet fajna jak si─Ö j─ů dobrze wystylizuje. Tyle ┼╝e ona raczej nie ma┬á reszty stylizacji do tej kurtki, ┼╝eby wysz┼éo ciekawie.

Udost─Öpnij ten post

55 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Jakim trzeba by─ç chytrym dziadem, ┼╝eby wozi─ç dup─Ö beemk─ů, jada─ç w restauracjach i jednocze┼Ťnie godzi─ç si─Ö, ┼╝eby narzeczona, pani polonistka sprzedawa┼éa w internecie swoje przepocone bluzki i podrdzewia┼ée kolczyki po dwa z┼éote.

Oni oboje co┼Ť maj─ů nieteges je┼Ťli chodzi o pieni─ůdze.┬á

Czym zajmuje się ten chlopak? Nie zdziwiłabym się ze auto firmowe.

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, Milutka napisał:

Te┼╝ mnie to zastanawia??? Kondzio jej nic tak nie powie??? Wstydu nie maj─ů:classic_sad:┬á┼╝enada. Kupi┼éby ch┼éop te szmaty i po krzyku:classic_biggrin:

Bo ma na ni─ů wywalone, jego znajomi maj─ů z niej niez┼é─ů polewk─Ö i to te┼╝ nie pomaga.┬á

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Lola2020 napisał:

Mo┼╝e┬á by─ç ta kurtka nawet fajna jak si─Ö j─ů dobrze wystylizuje. Tyle ┼╝e ona raczej nie ma┬á reszty stylizacji do tej kurtki, ┼╝eby wysz┼éo ciekawie.

Kutka brzydka, schodzona, w tragicznym kolorze. 

Udost─Öpnij ten post

51 minut temu, Evvita124 napisał:

Kutka brzydka, schodzona, w tragicznym kolorze. 

Trudno oceni─ç bo jej dobre nie pokazala. Nie ka┼╝dy lubi pstrokate kolory.

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Lola2020 napisał:

Trudno oceni─ç bo jej dobre nie pokazala. Nie ka┼╝dy lubi pstrokate kolory.

Mo┼╝na kupi─ç ┼éadny br─ůz, a to co ona kupi┼éa to ­čĺę.┬á

Udost─Öpnij ten post

Oni s─ů jaki┼Ť czas razem. Dlaczego jej facet jej nie kupi par─Ö┬áfajnych rzeczy, o kt├│rych marzy.┬á Przecie┼╝ w korpo cos zarobi. Wida─ç on j─ů ma tylko do bzy.....a. Niestety przykre to jest. Musi wystawia─ç na vinted szmaty, aby spe┼énia─ç swoje marzenia ubraniowe. Przykre to jest:classic_sad:┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Milutka napisał:

Oni s─ů jaki┼Ť czas razem. Dlaczego jej facet jej nie kupi par─Ö┬áfajnych rzeczy, o kt├│rych marzy.┬á Przecie┼╝ w korpo cos zarobi. Wida─ç on j─ů ma tylko do bzy.....a. Niestety przykre to jest. Musi wystawia─ç na vinted szmaty, aby spe┼énia─ç swoje marzenia ubraniowe. Przykre to jest:classic_sad:┬á

Chyba s─ů siebie warci nawzajem.┬á

Udost─Öpnij ten post

Po to si─Ö ma drug─ů po┼é├│wk─Ö, aby si─Ö uzupe┼énia─ç. Marzy o czym┼Ť co ka┼╝dy mo┼╝e mie─ç na zawo┼éanie. Ja rozumiem kupno samochodu (jaka┼Ť wypasiona bryka), ale te szmatki. Serio to, a┼╝ taki wyczyn finansowy???? M┼éode osoby, a potrafi─ů spe┼énia─ç swoje marzenia. U niej bida naprawd─Ö musi by─ç. Troch─Ö mi jej szkoda (na swoj spos├│b). Tylko po co ten ca┼éy lans jak jest u swojego fagasa????

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Lola2020 napisał:

Czym zajmuje się ten chlopak? Nie zdziwiłabym się ze auto firmowe.

Pracuje w korpo chyba informatyk┬á i ma jakie┼Ť wsp├│┼éprace. Jaka┼Ť ma┼éa firma czy co┼Ť. Dla niej to hrabia na ca┼éego i na wypasie. Oj klekota oby┼Ť si─Ö nie obudzi┼éa z tej bajki.┬á

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Milutka napisał:

Ty tak serio? Tutaj jedziecie po Klekocie, ze leci na kase Konusa, ze na jego utrzymaniu wisiala iles tam czasu we Wrocku a tu teraz teksty ze on jej powinien ciuchy kupowac. Dla mnie to jakies kuriozum. Dorosla kobieta, pracujaca...nie rozumiem takich rozkmin? Czulabym sie upokorozna, gdyby moj facet/maz placilby mi za moje ubrania. Jedyny facet, ktory powinien placic kobiecie za jej ubrania to jej ojciec - i to do 18 r.z. Pozniej to juz sponsoring...

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Takajedna123 napisał:

Ty tak serio? Tutaj jedziecie po Klekocie, ze leci na kase Konusa, ze na jego utrzymaniu wisiala iles tam czasu we Wrocku a tu teraz teksty ze on jej powinien ciuchy kupowac. Dla mnie to jakies kuriozum. Dorosla kobieta, pracujaca...nie rozumiem takich rozkmin? Czulabym sie upokorozna, gdyby moj facet/maz placilby mi za moje ubrania. Jedyny facet, ktory powinien placic kobiecie za jej ubrania to jej ojciec - i to do 18 r.z. Pozniej to juz sponsoring...

My, siostro? ­čśÄ

Wg mnie utrzymywanie si─Ö samemu to podstawowa umiej─Ötno┼Ť─ç.┬á
Nie trzeba od razu sprzedawać szmat za 6zł bo to zwykłe dziadowanie. 

• Like 2
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

10 godzin temu, Takajedna123 napisał:

Do 18? W tym wieku chodz─ů jeszcze do szko┼éy wi─Öc za co maj─ů kupowa─ç ubrania­čĄŽ pomysl troch─Ö ­čĄŽ

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Ona teraz b─Ödzie nam o ...ch opowiada┼éa bo o innych rzeczach nie mo┼╝e, rany, jak Szusz normalnie, potem si─Ö dziwi─ů ┼╝e ich ju┼╝ nikt nie ogl─ůda

Udost─Öpnij ten post

19 minut temu, Mikiriki napisał:

Ona teraz b─Ödzie nam o ...ch opowiada┼éa bo o innych rzeczach nie mo┼╝e, rany, jak Szusz normalnie, potem si─Ö dziwi─ů ┼╝e ich ju┼╝ nikt nie ogl─ůda

nie musi o innych rzeczach opowiada─ç, nigdy tego nie robi┼éa w sumie, a mimo to filmy mia┼éy tre┼Ť─ç i fajne by┼éy. Celebranki, powroty do domu, vlogmasy te┼╝ by┼éy fajne, nagrywki z ─çwicze┼ä, po wyj┼Ťciu z krav magi...w og├│le w filmach co┼Ť si─Ö dzia┼éo - gada┼éa do nas na przystankach i tramwajach w drodze do pracy i z pracy, ze spacer├│w, z parku, przed wyj┼Ťciem do pracy itd., by┼éa energiczna i zadowolona. Teraz jak piszecie w filmach nie ma nic.┬á Jak ma kryzys niech sobie zrobi przerw─Ö a przede wszystkim dokona jakiej┼Ť zmiany w ┼╝yciu, bo jedzie w d├│┼é.

W og├│le wczoraj przypomnia┼éo mi si─Ö jak swego czasu do pracy taks├│wkami je┼║dzi┼éa, t┼éumacz─ůc si─Ö, ┼╝e zaspa┼éa, ┼╝e si─Ö nie wyrobi┼éa i tramwaj jej ucieknie i sp├│┼║ni si─Ö do pracy, wi─Öc zam├│wi┼éa taks├│wk─Ö...robi┼éa sobie loki i czerwone usta jak na randk─Ö, bo taxi zam├│wi┼éa­čśů┬áPami─Ötam jak ludzie dyskutowali w komentarzach,┬á ┼╝e to si─Ö nie op┼éaca i lepiej b─Ödzie samoch├│d kupi─ç, skoro lepiej i sprawniej jej si─Ö tak je┼║dzi, a ona co┼Ť w stylu, ┼╝e raz w tygodniu to sobie mo┼╝e pozwoli─ç na taks├│wk─Ö. A przypuszczalnie ubzdura┼éa sobie, ┼╝e taks├│wkarza wyrwie na mini, loki i czerwon─ů szmink─Ö na ustach­čĄú┬á

Teraz pewnie odlicza ju┼╝ dni do ┼Ťwi─ůt, ┼╝eby do konusa pojecha─ç i w jego cieple i dostatku sp─Ödzi─ç chocia┼╝ tydzie┼ä, p├│┼║niej w ferie pojecha─ç z nim w Alpy, no a p├│┼║niej zn├│w wakacje, Afryka...i tak im kolejny rok zleci.

• Like 4
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, Takajedna123 napisał:

Seriooo? Serioo? Nie chodzi o kupowanie wszystkich ubra┼ä:classic_biggrin:┬áale jakby m├│j ch┼éop wystawia┼é na vinted stare szmaty┬á za 6 z┼éotych??? Zreszt─ů kto "normalny" tak robi? Jeszcze o┬átym m├│wi?┬á Tu chwali si─Ö BMW,┬á sprz─Ötem wypasionym (wed┼éug klekoty, bo ona nic porz─ůdnego w domu nie ma).┬á Restauracje i pokaz├│wka co wpiernicza. No sorryyy, a tu sprzedaje szmaty i kolczyki po 1???? Tak jak wy┼╝ej kto┼Ť pisa┼é oboje s─ů zdrowo pierdo....ci i tyle. A tak na marginesie,┬á ona kupi┼éa w ko┼äcu t─ů suszark─Ö┬ádo bielizny???┬á Sponsoring to juz dawno u klekoty jest i b─Ödzie. Czajniczki itp....

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

47 minut temu, Lubie ser napisał:

nie musi o innych rzeczach opowiada─ç, nigdy tego nie robi┼éa w sumie, a mimo to filmy mia┼éy tre┼Ť─ç i fajne by┼éy. Celebranki, powroty do domu, vlogmasy te┼╝ by┼éy fajne, nagrywki z ─çwicze┼ä, po wyj┼Ťciu z krav magi...w og├│le w filmach co┼Ť si─Ö dzia┼éo - gada┼éa do nas na przystankach i tramwajach w drodze do pracy i z pracy, ze spacer├│w, z parku, przed wyj┼Ťciem do pracy itd., by┼éa energiczna i zadowolona. Teraz jak piszecie w filmach nie ma nic.┬á Jak ma kryzys niech sobie zrobi przerw─Ö a przede wszystkim dokona jakiej┼Ť zmiany w ┼╝yciu, bo jedzie w d├│┼é.

W og├│le wczoraj przypomnia┼éo mi si─Ö jak swego czasu do pracy taks├│wkami je┼║dzi┼éa, t┼éumacz─ůc si─Ö, ┼╝e zaspa┼éa, ┼╝e si─Ö nie wyrobi┼éa i tramwaj jej ucieknie i sp├│┼║ni si─Ö do pracy, wi─Öc zam├│wi┼éa taks├│wk─Ö...robi┼éa sobie loki i czerwone usta jak na randk─Ö, bo taxi zam├│wi┼éa­čśů┬áPami─Ötam jak ludzie dyskutowali w komentarzach,┬á ┼╝e to si─Ö nie op┼éaca i lepiej b─Ödzie samoch├│d kupi─ç, skoro lepiej i sprawniej jej si─Ö tak je┼║dzi, a ona co┼Ť w stylu, ┼╝e raz w tygodniu to sobie mo┼╝e pozwoli─ç na taks├│wk─Ö. A przypuszczalnie ubzdura┼éa sobie, ┼╝e taks├│wkarza wyrwie na mini, loki i czerwon─ů szmink─Ö na ustach­čĄú┬á

Teraz pewnie odlicza ju┼╝ dni do ┼Ťwi─ůt, ┼╝eby do konusa pojecha─ç i w jego cieple i dostatku sp─Ödzi─ç chocia┼╝ tydzie┼ä, p├│┼║niej w ferie pojecha─ç z nim w Alpy, no a p├│┼║niej zn├│w wakacje, Afryka...i tak im kolejny rok zleci.

Ja pamiętam jak zamawiała  te taksówki  i też z tego szoł zrobiła. Jakby nikt inny taksówek nie zamawiał. U niej to wtedy było luksusowo :classic_biggrin: Lekarzy też chciała wyrwać w tych kusych kieckach:classic_dry: i nic z tego nie wyszło.  Płakała  nad serem, że przepłaciła kilka złotych. Czy dorosła kobieta tak się zachowuje???

• Like 1
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

24 minuty temu, Milutka napisał:

Ja pamiętam jak zamawiała  te taksówki  i też z tego szoł zrobiła. Jakby nikt inny taksówek nie zamawiał. U niej to wtedy było luksusowo :classic_biggrin: Lekarzy też chciała wyrwać w tych kusych kieckach:classic_dry: i nic z tego nie wyszło.  Płakała  nad serem, że przepłaciła kilka złotych. Czy dorosła kobieta tak się zachowuje???

Ten typ tak ma ­čśä┬á

• Thanks 3

Udost─Öpnij ten post

46 minut temu, Milutka napisał:

Seriooo? Serioo? Nie chodzi o kupowanie wszystkich ubra┼ä:classic_biggrin:┬áale jakby m├│j ch┼éop wystawia┼é na vinted stare szmaty┬á za 6 z┼éotych??? Zreszt─ů kto "normalny" tak robi? Jeszcze o┬átym m├│wi?┬á Tu chwali si─Ö BMW,┬á sprz─Ötem wypasionym (wed┼éug klekoty, bo ona nic porz─ůdnego w domu nie ma).┬á Restauracje i pokaz├│wka co wpiernicza. No sorryyy, a tu sprzedaje szmaty i kolczyki po 1???? Tak jak wy┼╝ej kto┼Ť pisa┼é oboje s─ů zdrowo pierdo....ci i tyle. A tak na marginesie,┬á ona kupi┼éa w ko┼äcu t─ů suszark─Ö┬ádo bielizny???┬á Sponsoring to juz dawno u klekoty jest i b─Ödzie. Czajniczki itp....

minimalizm w szafie, ale musi co┼Ť na tym ugra─ç, nie by┼éaby w stanie odda─ç tych rzeczy potrzebuj─ůcym czy nawet wyrzuci─ç (postawi─ç reklam├│wk─Ö pod ┼Ťmietnikiem na osiedlu ┼╝eby kto┼Ť si─Ö pocz─Östowa┼é), chce chocia┼╝ kilka z┼é zarobi─ç, no masakra. A na chore dzieci co w szpitalu uczy┼éa (m.in. chor─ů Julk─Ö) organizowa┼éa zbi├│rki pieni─Ödzy i widz├│w prosi┼éa ┼╝eby dawali - za┼éo┼╝─Ö si─Ö ┼╝e od siebie ani z┼éot├│wki nie da┼éa.┬á

• Like 3
  • Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

20 minut temu, Lubie ser napisał:

minimalizm w szafie, ale musi co┼Ť na tym ugra─ç, nie by┼éaby w stanie odda─ç tych rzeczy potrzebuj─ůcym czy nawet wyrzuci─ç (postawi─ç reklam├│wk─Ö pod ┼Ťmietnikiem na osiedlu ┼╝eby kto┼Ť si─Ö pocz─Östowa┼é), chce chocia┼╝ kilka z┼é zarobi─ç, no masakra. A na chore dzieci co w szpitalu uczy┼éa (m.in. chor─ů Julk─Ö) organizowa┼éa zbi├│rki pieni─Ödzy i widz├│w prosi┼éa ┼╝eby dawali - za┼éo┼╝─Ö si─Ö ┼╝e od siebie ani z┼éot├│wki nie da┼éa.┬á

Oj nie da┼éa! Tylko pokazywa┼éa "jak si─Ö ch┼éopy nawzajem licytuj─ů":classic_biggrin:┬átaka by┼éa z siebie zadowolona. Zrobi┼éa z siebie po┼Ťmiewisko. Sknerus musi z niej by─ç na ca┼éego. Jak p┼éynu do naczy┼ä┬ánie kupi, bo szkoda kasy.┬á Mo┼╝na tak wymienia─ç .....????

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Lubie ser napisał:

Pami─Ötam te filmy, co┼Ť si─Ö dzia┼éo, fajnie by┼éo pos┼éucha─ç kobiety prowadz─ůcej zwyk┼ée ┼╝ycie, a nie snuj─ůcej si─Ö po domu i gadaj─ůcej jak to ona jest zm─Öczona. Oh wait, teraz mamy to samo. ­čśë┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Pami─Ötam te filmy, co┼Ť si─Ö dzia┼éo, fajnie by┼éo pos┼éucha─ç kobiety prowadz─ůcej zwyk┼ée ┼╝ycie, a nie snuj─ůcej si─Ö po domu i gadaj─ůcej jak to ona jest zm─Öczona. Oh wait, teraz mamy to samo. ­čśë┬á

Jak jest zm─Öczona niech idzie na emerytur─Ö. Easy!

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Brakuje turbana na głowie i szlafroczka i będziemy mieć wypisz wymaluj koleżankę z paczkomatu.

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Arv2 napisał:

Brakuje turbana na głowie i szlafroczka i będziemy mieć wypisz wymaluj koleżankę z paczkomatu.

Poczekaj, to ma w planach, zrealizuje jak w końcu przeprowadzi się do konusa.

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Rozklekotana napisał:

Jak jest zm─Öczona niech idzie na emerytur─Ö. Easy!

A darmoszki sk─ůd we┼║mie?┬á

• Thanks 1
  • Haha 1

Udost─Öpnij ten post

W ┼╝yciu bym nie powiedzia┼éa, ┼╝e dama z paczkomatu tak si─Ö zmieni. Cz┼éowiek to jednak potrafi si─Ö zmienia─ç na gorsze:classic_biggrin:┬áWizerunkowo nie wspomn─Ö, bo to jest tragedia. Kiedy┼Ť taka┬á ┼éadna dziewczyna. Teraz wygl─ůda jak z okna na plac, a na placu ki b el. Jeszcze dosz┼éy w┼éosy (trzy kud┼éy na krzy┼╝). Zobaczymy jak─ů drog─ů klekota p├│jdzie??┬á

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Milutka napisał:

W ┼╝yciu bym nie powiedzia┼éa, ┼╝e dama z paczkomatu tak si─Ö zmieni. Cz┼éowiek to jednak potrafi si─Ö zmienia─ç na gorsze:classic_biggrin:┬áWizerunkowo nie wspomn─Ö, bo to jest tragedia. Kiedy┼Ť taka┬á ┼éadna dziewczyna. Teraz wygl─ůda jak z okna na plac, a na placu ki b el. Jeszcze dosz┼éy w┼éosy (trzy kud┼éy na krzy┼╝). Zobaczymy jak─ů drog─ů klekota p├│jdzie??┬á

Zbli┼╝on─ů acz biedniejsz─ů. W┼éos├│w coraz mniej, filmiki te┼╝ rzadziej dodaje.

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Evvita124 napisał:

Zbli┼╝on─ů acz biedniejsz─ů. W┼éos├│w coraz mniej, filmiki te┼╝ rzadziej dodaje.

A tak przy okazji, wie kto┼Ť co znaczy szary znaczek zamiast avka na YT. U kole┼╝anki z paczkomatu nie ma jej podobizny w avku, tylko szary znaczek. Czy┼╝by blokada?

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö