Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

34 minuty temu, Evvita124 napisał:

Kolejny nudny film, zakupy z hebe. Wtf, kto to jeszcze ogl─ůda?

Sztuczna na maksa. Wredna nauczycielka, która wysila się, żeby udawać sympatię do widzów. Dla hajsu.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
5 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Sztuczna na maksa. Wredna nauczycielka, która wysila się, żeby udawać sympatię do widzów. Dla hajsu.

Sztuczny ton głosu, sztuczna postawa, sztuczny klekot.

A o prote┼Ťcie ani s┼éowa.

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Evvita124 napisa┼é:

A o prote┼Ťcie ani s┼éowa.

Przecie┼╝ to nawr├│cona katoliczka. B─Ödzie patrze─ç jak jej brzuch ro┼Ťnie┬á9 miesi─Öcy i urodzi cho─çby mia┼éo dwie g┼éowy, albo nie mia┼éo ┼╝adnej.┬á

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Dobra _Dusza napisał:

Przecie┼╝ to nawr├│cona katoliczka. B─Ödzie patrze─ç jak jej brzuch ro┼Ťnie┬á9 miesi─Öcy i urodzi cho─çby mia┼éo dwie g┼éowy, albo nie mia┼éo ┼╝adnej.┬á

Na szcz─Ö┼Ťcie z jej niedoborami ci─ů┼╝a jej nie grozi.┬á

Udost─Öpnij ten post

┼╗ebra┼éa o kosmetyki kilka ostatnich vlog├│w. ┼╗adna firma si─Ö nie pokwapi┼éa i w ko┼äcu misia┼éa sama co┼Ť kupi─ç.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Dewon napisał:

┼╗ebra┼éa o kosmetyki kilka ostatnich vlog├│w. ┼╗adna firma si─Ö nie pokwapi┼éa i w ko┼äcu misia┼éa sama co┼Ť kupi─ç.

Co ona tam kupi┼éa, bo nie chce mi si─Ö jej ogl─ůda─ç?

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Na szcz─Ö┼Ťcie z jej niedoborami ci─ů┼╝a jej nie grozi.┬á

Ona może już była...???? Kto tam wie...? 

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, Milutka napisał:

Co ona tam kupi┼éa, bo nie chce mi si─Ö jej ogl─ůda─ç?

┼╗el do mycia z lidla za 5 z┼éotych. Po g┼é─Öbszym zastanowieniu stwierdzi┼éa, ┼╝e mo┼╝na go podarowa─ç┬áw prezencie ┼Ťwi─ůtecznym.
Mistrzyni wyżebrywania darmochy i rozdawania taniochy.

• Sad 2

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

┼╗el do mycia z lidla za 5 z┼éotych. Po g┼é─Öbszym zastanowieniu stwierdzi┼éa, ┼╝e mo┼╝na go podarowa─ç┬áw prezencie ┼Ťwi─ůtecznym.

Czyste szale┼ästwo­čĄú

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

­čś▒ ┼╗e co? Takie ­čĺę jako prezent? ­čśô

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Evvita124 napisał:

­čś▒ ┼╗e co? Takie ­čĺę jako prezent? ­čśô

Co si─Ö dziwi─ç? Jak na vintted sprzedaje kolczyki po 2 z┼éote. Czy ona jest normalna..?? Takie co┼Ť wystawia─ç..?? Jak nie sprzeda tych kolczyk├│w to pewnie te┼╝ b─Öd─ů┬ájako prezent­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Milutka napisa┼é:

Co si─Ö dziwi─ç? Jak na vintted sprzedaje kolczyki po 2 z┼éote. Czy ona jest normalna..?? Takie co┼Ť wystawia─ç..?? Jak nie sprzeda tych kolczyk├│w to pewnie te┼╝ b─Öd─ů┬ájako prezent­čĄú

A to inna sprawa. Te szmaty to pod ┼Ťmietnik wystawi─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

Na wspomnienia j─ů wzi─Ö┼éo na stories.┬á
Klekot, weź się w końcu za życie, z marzeń nie wyżyjesz i padniesz z głodu. 

Udost─Öpnij ten post

Zgrywa arystokratk─Ö, co nosi kaszmiry i ┼Ťpi w jedwabiach, a jak trzeba komu┼Ť zrobi─ç prezent┬áz b├│lem dupy kupi tanie┬ábadziewie w tigerze,┬ádorzuci ┼╝el z lidla i przewi─ů┼╝e wst─ů┼╝eczk─ů. Bo liczy si─Ö przecie┼╝ pami─Ö─ç, a nie jako┼Ť─ç prezentu.

Tylko, ┼╝e z t─ů pami─Öci─ů o prezentach dla innych u┬áKlekoty te┼╝ dno i kilo mu┼éu. Zapytajcie┬ájej matk─Ö, czy kiedykolwiek dosta┼éa co┼Ť w terminie albo przed. Nigdy.┬á

Klekota jak co┼Ť musi komu┼Ť kupi─ç┬ázaraz nerwowo odreagowuje┬ái ÔÇ×musi┬ázadba─ç o siebieÔÇŁ┬áWarto┼Ť─ç wydanej kasy na siebie oczywi┼Ťcie przekracza sum─Ö wydan─ů na prezent.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Tragedia, mie─ç tak─ů osob─Ö w swoim ┼Ťrodowisku to dramat. Tak jak kiedy┼Ť mog┼éabym i┼Ť─ç z ni─ů na kaw─Ö tak teraz to nie ma mowy.┬á

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Rany, dziewczyny - jak mnie przera┼╝a jak Anita robi takie dziwne miny. Takie jakby z podniecenia mia┼éa zaraz wybuchn─ů─ç. A w tym haulu jest tego pe┼éno, a opowiada tylko o kremach. St─ůd mam te┼╝ avatar - no przera┼╝aj─ů mnie jej niekt├│re podniecone miny. Ona powinna zapanowa─ç nad emocjami troch─Ö.

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

Jsk chytra baba z Radomia. Tylko tu mamy chytrego klekota ze Szczecina. 

Udost─Öpnij ten post

Ona na tym ostatnim vlogu tak si─Ö stara by─ç niby naturalna (m├│wi po ma┼éu) jako┼Ť to ┼Ťmiesznie wygl─ůda. Jak kto┼Ť j─ů wcze┼Ťniej ogl─ůda┼é to wie, ┼╝e ona tak nie gada, ┼╗enada!!!! No i nauczy┼éa si─Ö m├│wi─ç┬á "mam nadziej─Ö, ┼╝ u Was wszystko w porz─ůdku".┬á Nieesia tak zawsze m├│wi na pocz─ůtku:classic_biggrin:┬áKopiuje znane vlogierki. A to zachwalanie swoich paznokci, ┼╝e s─ů takie┬á pi─Ökne to chyba przesada.┬á Ja tam ┼éadnych paznokci nie widz─Ö??┬á

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, Milutka napisał:

Ona na tym ostatnim vlogu tak si─Ö stara by─ç niby naturalna (m├│wi po ma┼éu) jako┼Ť to ┼Ťmiesznie wygl─ůda. Jak kto┼Ť j─ů wcze┼Ťniej ogl─ůda┼é to wie, ┼╝e ona tak nie gada, ┼╗enada!!!! No i nauczy┼éa si─Ö m├│wi─ç┬á "mam nadziej─Ö, ┼╝ u Was wszystko w porz─ůdku".┬á Nieesia tak zawsze m├│wi na pocz─ůtku:classic_biggrin:┬áKopiuje znane vlogierki. A to zachwalanie swoich paznokci, ┼╝e s─ů takie┬á pi─Ökne to chyba przesada.┬á Ja tam ┼éadnych paznokci nie widz─Ö??┬á

To jej kopiowanie jest tak sztuczne, ┼╝e a┼╝ razi. Nieesia tak m├│wi od zawsze, klekot dopiero od jakiego┼Ť czasu. To wydmuszka, pusta w ┼Ťrodku lub gnij─ůca.┬á

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Evvita124 napisał:

To jej kopiowanie jest tak sztuczne, ┼╝e a┼╝ razi. Nieesia tak m├│wi od zawsze, klekot dopiero od jakiego┼Ť czasu. To wydmuszka, pusta w ┼Ťrodku lub gnij─ůca.┬á

No w┼éa┼Ťnie┬á:classic_biggrin:┬ápo co tak kopiuje. A to zachwalanie jak u szusz. Mam takie pi─Ökne paznokcie..???

Udost─Öpnij ten post

30 minut temu, Milutka napisał:

No w┼éa┼Ťnie┬á:classic_biggrin:┬ápo co tak kopiuje. A to zachwalanie jak u szusz. Mam takie pi─Ökne paznokcie..???

Ju┼╝ zachwala? A rok temu m├│wi┼éa, ┼╝e ma paskudne paznokcie i d┼éonie, dlatego robi hybryd─Ö. ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

30 minut temu, Evvita124 napisał:

Ju┼╝ zachwala? A rok temu m├│wi┼éa, ┼╝e ma paskudne paznokcie i d┼éonie, dlatego robi hybryd─Ö. ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Teraz ma cudne i mo┼╝e wyst─Öpowa─ç w "roli modelki" takie cudooowneee­čĄú

Udost─Öpnij ten post

38 minut temu, Milutka napisał:

Teraz ma cudne i mo┼╝e wyst─Öpowa─ç w "roli modelki" takie cudooowneee­čĄú

Ale serio tak m├│wi┼éa? Wy┼é─ůczam jej filmy po minucie, nie jestem w stanie tego ogl─ůda─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

Ju┼╝ zachwala? A rok´╗┐ temu m├│wi┼éa, ┼╝e ma paskudne paznokcie i d┼éonie, dlatego robi hybryd─Ö. ­čĄŽ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Szybko jej si─Ö zregenerowa┼éy.. to pewnie od tych czarnuszek.. olejk├│w...i innych dziwnych wcierade┼é­čÖä­čĄú­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Ale serio tak m├│wi┼éa? Wy┼é─ůczam jej filmy po minucie, nie jestem w stanie tego ogl─ůda─ç.┬á

Nie, ale to jest kwestia czasu. Nakupi┼éa ┼╝elatyny i b─Ödzie je laminowa─ç.┬á W tym filmie co┼Ť tam m├│wi┼éa, ┼╝e ma s┼éabe. Ale juz nied┼éugo bedzie sztos:classic_biggrin:┬á w┼éosy b─Öd─ů cudne i paznokcie.┬á

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Evvita124 napisał:

Rok temu mia┼éa paskudne i teraz te┼╝ ma paskudne. Ja jej filmiki te┼╝ przewijam i ona co┼Ť tam be┼ékota┼éa o innej vlogierce, ┼╝e ma ┼éadne. Ona te┼╝ by takie chcia┼éa mie─ç.┬á Ona potrafi wszystko zachwala─ç:classic_biggrin:┬ánakupi┼éa jaki┼Ť szampon├│w i na bank jej to pomo┼╝e. W┼éosy dalej liche ma.┬á

Udost─Öpnij ten post

Ju┼╝ brak mi s┼é├│w na tego dzbana.. S┼éowem nie pi┼Ťnie jak nasz kraj upada a na wspominki j─ů zebra┼éo ­čĄŽ to jest kur*a dramat..

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

27 minut temu, Bioresie napisał:

Ju┼╝ brak mi s┼é├│w na tego dzbana.. S┼éowem nie pi┼Ťnie jak nasz kraj upada a na wspominki j─ů zebra┼éo ­čĄŽ to jest kur*a dramat..

Bo ona jest.... musiałbym użyć stek niecenzurowanych słów.

Udost─Öpnij ten post

Kolezna z┼╝yna i znowu z szusz, czyli wklejanie na stories ukradzionych komu┼Ť zdj─Ö─ç.┬á
A p├│┼║niej powie ┼╝e robi┼éa nam na z┼éo┼Ť─ç, tak jak Dudowa.┬á

Edytowano przez Evvita124

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö