Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rysiek

Tęczowa flaga zawisła na koncercie Męskie Granie 2020. Nikt normalny już nie kupi ich płyty.

Polecane posty

Żywiec sprzedany wszelkiej maści zboczeńcom z Holandii, BOJKOT, bojkotować tą markę, dość plugastwa!!! Męskie Granie w Męskie Odbyty!!! Bojkot tęczowego piwa Grupy Żywiec , nie wezmę tego piwa więcej do ust, bo będzie mi się tylko z jednym kojarzyć.....

• Like 1

Ty i tak byś nie kupił!

Tacy jak ty słuchają tylko disco polo. 

Bardzo zacna prowokacja milordzie. 🤓

Natomiast na poważnie; kto zawiesił tą flagę? Muzycy, czy organizatorzy, czy też ktoś z uczestników?  Obejrzałem sobie parę reportaży z tych zadym związanych z facetem, który każe, czy tam chce, czy co tam jeszcze, jest Margot(? no cos takiego)... pobił kogoś tam, widziałem to na materiałach filmowych. Sąd kazał go aresztować i kropka. Cała reszta to sztuczna polityczna zadyma. Mówienie że policja naduzyła. ble, bla, ble, ble... Już to słyszę gdy policja zupełnie tak jak chcą środowiska LGBT reagowała podczas aresztowania jakiegoś kolesia z młodzieży wszechpolskiej, który by tam kogoś pobił.

Polecam reportaż "pyty" z protestów LGBT. Pani(chociaż tutaj cisną się pod palce bardziej niecenzuralne słowa), niosąca transparent( cos jak kartja A4) z hasłem "miłuj bliźniego swego.." opluła redaktora zadającego jej pytanie. Takie to środowiska. Albo ich miłujesz albo będziesz co najmniej opluty. 

2 godziny temu, Gość Rysiek napisał:

Żywiec sprzedany wszelkiej maści zboczeńcom z Holandii, BOJKOT, bojkotować tą markę, dość plugastwa!!! Męskie Granie w Męskie Odbyty!!! Bojkot tęczowego piwa Grupy Żywiec , nie wezmę tego piwa więcej do ust, bo będzie mi się tylko z jednym kojarzyć.....

Prawdziwy mężczyzna poświęci dla sprawy nawet odbyt i narazi się na czopek lub lewatywę. 😎

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować