Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jsjhsh

Co myślicie o powrocie dzieci do szkół we wsześniu?

Polecane posty

Predzej czy pozniej dzieci musza wrocic do szkol. Ja mam zamiar od 1 wrzesnia poslac corke do przedszkola. Szczerze to nie mam wyboru. Musimy z mezem pracowac. Co bedzie dalej czas pokaze. Moze sie okazac, ze po 2 tygodniach szkoly i przedszkola znowu zamkna. Ja zauwazylam, ze przez to siedzenie w domu dzieci mi dziczeja. Dla zdrowia psychicznego dzieciakow, lepiej by bylo gdyby mogly wrocic do szkol i znowu przebywac w srodowisku rowiesnikow.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze zdrowiej dla dzieci  jak wrócą do szkół. Nasze wracają już od środy i cieszę się bardzo, wole jak chodzą i maja ten dzień bardziej zorganizowany, spotykają rówieśników czy przebywają trochę poza domem.... zobaczymy co będzie ale jestem za😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Mam to szczęście że w szkole moich dzieci jest ok 150 uczniów więc napewno jesteśmy w lepszej sytuacji niż uczniowie w miastach. Mam nadzieję że będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za. Szczególne, że syn w tym roku zdaje maturę, a nauka zdalna to żadna nauka.

Teraz młodzież się tez ze sobą spotyka, choc oczywiście nie w takim nagromadzeniu. Obawiam się jedynie dojazdów, bo u nas autobus juz na przystanek przyjeżdża kompletnie zatłoczony. Uważam jednak, że nie możemy wiecznie żyć w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mieszane uczucia. z jednej strony - dzieci, rodzice dzieci i nauczyciele - chyba wszyscy tego potrzebuja. dzieciaki chca kontaktu z rowniesnikami, rodzice maja swoje obowiazki a chyba wiekszosc nauczycieli woli tradycyjne nauczanie

ale druga strona medalu, covid. dzieci bez maseczek, wystarczy jedno chore zeby wiele rodzin i nauczycieli mialo kwarantanne. a warunki chyba będa sprzyjające, jesien, wszyscy w pomieszczeniu.

ktos wie jak inne kraje podjely decyzje? wiem ze np uniwersytety w Polsce zdecydowaly sie na pelne lub czesciowe zdalne, ale wiadomo ze nie mozna porownywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×