Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elizka1999

Spanie u chlopaka

Polecane posty

Witam kolegów i kolerzanki. Przychodzę z poważnym problemem. Mam 21 lat i rodzice nie chca zebym spala u chlopaka. Jestesmy razem rok, znalismy sie wczesniej, rodzice bardzo go lubią. To co oni wymyslaja troche psuje mi zwiazek a wiem ze mógłby trwac on zawsze. Razem powoli planujemy wspolna przyszlosc. Mysle moze o wyprowadzce bo to chyba jedyna opcja. No chyba ze znacie jakis sposob? Ja panicznie boje sie tylko tego ze narobia mi przy nim wstydu i wszystko zepsuja. Kiedyś wrocilam o 6 nad ranem to mama powiedziala "zebyy mi to bylo ostatni raz" i tak bylo wracalam raczej gdzies o 3 najpozniej ale jednak chcemy razem byc a jego to powoli wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usamodzielnij się i zobacz, jak będzie Ci się z nim żyło w "normalnym" życiu. Wiem, że niektórzy rodzice potrafią napsuć krwi. Jeśli chcesz z nim być, wyprowadź się. Myślę, że i tak jesteś w takim wieku, że powinnaś sobie poradzić. Ja żyję na własnym rachunku od 20 roku życia i nie narzekam. Wręcz uważam, że to najlepsze, co mnie do tej pory w życiu spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uświadom ich, że nocowanie nie musi równać się seks,

a zwykłe spotkanie w dzień wcale nie musi być takie grzeczne. :classic_rolleyes:

 

Rodzice odpychają od siebie takie Informacje, że ich dziecko (głownie własnie córka) może sypiać z mężczyzną - im się wydaje, że dla dobra, często skutek jest odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×