Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
NIESZCZĘŚLIWY30

11 cm

Polecane posty

Witam , chciałbym opisać swój problem. Mam 30 lat byłem z dziewczyną właściwie od roku narzeczoną  w związku. Byliśmy  razem  4 lata . We wrześniu mieliśmy wziąść ślub cywilny. Ja oczywiście chciałem kościelny ale ona chciała cywilny . Nie spierałem się z nią kochałem/kocham ją więc zgodziłem się na to. Cała moja rodzina zdążyła ją poznać przez ten cały czas kiedy byliśmy razem, znajomi i przyjaciele też . Mieliśmy wiele planów . Problem w tym że ... mam 11 centymetrowego penisa ....  Zawsze gdy uprawialiśmy sex to nie bedę ukrywał  że samo współżycie sprawiało problem . Mój penis zawsze wypadywał z partnerki w dodatku często dochodziłem po 3-4 minutach . Masakra... Wcześniej byłem z inną dziewczyną 3 miesiące i zostawiła mnie z powodu rozmiaru penisa. Jeszcze wcześniej byłem z dziewczyną z którą raz uprawiałem sex i po wszystkim powiedziała że nic nie poczuła. Wracając do Mojej narzeczonej cóż TERZ ODESZŁA ODEMNIE tzw tydzień temu . Powiedziała że kocha mnie ale odchodzi i że to wszystko nie ma sensu , spytałem ją po tym jak ochłonołem czy ma na to wpływ mojego penisa . Najpierw powiedziała że nie , ale w końcu zaczołem podnosić na nią głos powiedziała że TAK !! Wygarneła mi że ona tylko się męczyła ze mną w łużku bo sex ze mną to porażka . Ma innego chłopaka którego poznała już w pażdzierniku u jakiejś koleżanki , zdradzała mnie z nim już w grudniu . Powiedziała też że jej chłopak jakiś Przemek ma 23 centymetry . Nawet zrobiła sobie zdjęcie z jego penisem jak trzyma w ręku . Nie widać jego twarzy ale widać ją jak trzyma tą jego trąbe. Nie wiem czemu zrobiła sobie zdjęcie z jego penisem ,chyba po to żeby Mi pokazać...  Najpierw się pytałem czy z powodu mojego penisa , powiedziała że nie , a zdjęcie zrobiła sobie z jego pałą. Moja mama wydzwania do mnie i pyta czy przyjedziemy na obiad w tą niedziele co będzie czyli 9 tego .A ja nie wiem co mam powiedzieć. Czuję się jak ...... Wszyscy u mnie w rodzinie mówią ostatnio -przynajmniej mówlili w lipcu jeszcze o tym ślubie . i czemu nie kościelny i tak dalej i tak dalej i tak wkółko!!! Nie wiem czemu ja mam taką rodzinę że nawet z dalszą utrzymuję się kontakt . Bardzo często spotykają się moi rodzice z wujostwem ciotkami , stryjkami , babciami , kuzynkami , kuzynami. Jak w jakieiś włoskiej rodzinie. To jest chore. JAK JA MAM POWIEDZIEĆ ŻE TO WSZYSTKO JEST SKOŃCZONE ŻE NIE BEDZIE ŚLUBU ???? CO JA MAM POWIEDZIEĆ ŻE MNIE ZOSTAWIŁA BO MAM TAKIEGO A NIE INNEGO KUT...A ?!?! W tamten czwartek mnie zostawiła i ostatni raz byłem w czwartek w pracy . Nie chodze bo nie mam siły , praktycznie nie śpie . Dodam że mam brata 4 lata starszego który ma 21 cm , a mój tata 22 cm. ZKĄD wiem że mój brat ma takiego penisa??? Jak miałem 13 lat to kiedyś wszedł do mojego pokoju razem z linijką i 30 cm i swoim przyrodzeniem w zwodzie  i pokazał mi jak to ujął swoją dumę. Zawsze był lekkomyslny i głupkowaty ale Zawsze miał dużo dziewczyn . Nie wiem czemu MNIE TAK pokarało ... Myslałem wczoraj się powiesić ale jednak nie zrobiłem tego  . Będe musiał porozmyslać jeszcze . Pszepraszam że robie błędy ortograficzne ale ... ręce mi chodzą całe ,drże z nerw.Nie wiem czemu mnie to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Może wybieraj po charakterze a nie po wyglądzie? Mniej atrakcyjna kobieta będzie szczęśliwa, ze ktoś chce z nią stworzyć rodzinę i nie będzie się czepiać szczegółów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE KALECTWO WSPÓŁCZUJĘ, TO CUD ŻE TA DZIEWCZYNA TYLE WYTRZYMAŁA, JA W ZWISIE MAM 12 CM NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAK MOŻNA TAKIEGO MAŁEGO MIEĆ

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Dużego, też trzeba umieć używać. Wczoraj widziałam twój wątek, ale nie zdążyłam przeczytać, bo go skasowali. Byłeś z dziewczyną 4 lata, widocznie jej to, aż tak nie przeszkadzało. Bardzo egoistyczne podejście-przetrzymywać tak kogoś a potem zwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Rodzinie, mów o wszystkim bardzo oszczędnie, bo oni nie muszą wszystkiego wiedzieć. Wracając do meritum, to trochę twojej winy też jest, nie przyłożyłeś się za bardzo do tego, żeby sprawić partnerce przyjemność. Jest tyle fajnych gadżetów erotycznych, trzeba było używać. Mam nadzieję, że weźmiesz to sobie do serca i następna nie rzuci cię w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Rodzinie, mów o wszystkim bardzo oszczędnie, bo oni nie muszą wszystkiego wiedzieć. Wracając do meritum, to trochę twojej winy też jest, nie przyłożyłeś się za bardzo do tego, żeby sprawić partnerce przyjemność. Jest tyle fajnych gadżetów erotycznych, trzeba było używać. Mam nadzieję, że weźmiesz to sobie do serca i następna nie rzuci cię w taki sposób.

Tak wyrzuci razem z tymi gadżetami.

Obciąży 1 do 5Kg 

jakiś kabanos będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Tak wyrzuci razem z tymi gadżetami.

Obciąży 1 do 5Kg 

jakiś kabanos będzie.

Nie martw się, nie wyrzuci🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pari napisał:

Nie martw się, nie wyrzuci🙂

Pchać sobie butelkę od wina jednak butelka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×