Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WawaPit

miejsce publiczne w Wawie

Polecane posty

Hello

Razem z partnerka szukamy jakiegos fajnego nieodkrytego miejsca na sex w miejscu publicznym, uwielbiamy to, przerobilismy juz na przyklad przymierzalnie w ZT, kino , plus niezliczona ilosc parkow , ale myslimy jeszcze o czyms- na przyklad jakies opuszczone hale, czy na przyklad takie miejsca ze my widzimy a nas nie widza 😜 plus ew przymierzalnie w dobie pandemii- gdzie jest w miare luzno ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WawaPit napisał:

Hello

Razem z partnerka szukamy jakiegos fajnego nieodkrytego miejsca na sex w miejscu publicznym, uwielbiamy to, przerobilismy juz na przyklad przymierzalnie w ZT, kino , plus niezliczona ilosc parkow , ale myslimy jeszcze o czyms- na przyklad jakies opuszczone hale, czy na przyklad takie miejsca ze my widzimy a nas nie widza 😜 plus ew przymierzalnie w dobie pandemii- gdzie jest w miare luzno ? 

 

nie wiem jak to teraz jest i jak w Warszawie ale jeśli się nie boicie, że coś spadnie wam na głowie i będziecie uważać aby nie nabić się na porzucone strzykawki po narkotykach (kiedyś to było częste a teraz bardzo rzadkie) oraz nie boicie się, że natkniecie się na bezdomnych to dobrym miejscem są domy przeznaczone do rozbiórki. Oczywiście wszystko odnośnie seksu załatwiacie tam na stojąco i nie rozbierając się tylko zsuwając odzież na dół ale emocje przy seksie w takich miejscach są - podobnie jak kiedyś było to na strychach (w moich czasach nastoletnich), które niestety teraz są zamknięte i nie da się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

update:

Polecam miejsce przy Siekierkach , przy Wiśle , idealne miejsce , bo jest w miare odludnie , setki zakamarkow sa nawet miejsca ze mozna ostro pieprzyc partnerke od tylu przy drzewie i nikt nie zauwazy no moze poza bardzo spostrzegawczymi rowerzystami  - przetestowane wczoraj  ( pozdrawiamy Panią na rózowym rowerze )🙂 i to w ciagu dnia - wiec jak ktos lubi takie klimaty to idealnie 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

A próbowaliście na tej wyspie przy Moście Gdańskim, gdzie Abdul miał hodować kozy? 🏝️🐐🐐🐐

nie, polecasz? tam za duzego tlumu w takie upaly nie ma ?

wiesz nie chce zeby przypadkowy wędkarz wyjął swojego węgorza i zaczął sie zabawiac 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

A próbowaliście na tej wyspie przy Moście Gdańskim, gdzie Abdul miał hodować kozy? 🏝️🐐🐐🐐

zjawiskowo byłoby także na dworcu Warszawa Wschodnia

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

zjawiskowo byłoby także na dworcu Warszawa Wschodnia

ale na samym dworcu ? tam jest pelno kamer, a w dzisiejszych purytanskich czasach zaraz znajdzie sie jakis obronca kremówek wadowickich 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 09:59, WawaPit napisał:

(...)

wiesz nie chce zeby przypadkowy wędkarz wyjął swojego węgorza i zaczął sie zabawiac 😜

A może dziewczynie spodobalby sie jego węgorz. Nie pomyślales o tym? 😆😆😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno przerabialiśmy garaże piętrowe. Teraz to tam są kamery, ale za osłoną samochodów niewiele zobaczą, chociaż można się domyśleć :-)

Klatki schodowe w domach z windą, żeby ludzie nie chodzili. Różne czyste toalety.

Kręci mnie przymierzalnia w sklepie, tylko mam wątpliwości. Jak to robicie? Rozumiem,  że kobieta podciąga ...enkę i na stojąco, ale trzeba się jakoś ogarnąć wytrzeć. Przecież nie wychodzicie umazani i "pachnący" :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2020 o 17:40, Angelika 27 napisał:

Ja polecam tramwaj 

Ale w samo południe czy o północy? 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tramwaju. Prawdziwy seks to raczej się nie uda, ale ja kilka razy wykonałem "robótki ręczne" na swojej towarzyszce w komunikacji publicznej. I to do finału 🙂 To niełatwe dla kobiety, bo trudno zachować twarz i równowagę. Ale przeżycie niezapomniane. W tłoku niezbyt trudne.

Swoją drogą, gdyby dziewczyna w krótkiej sykience usiadła na kolanach, to może by się dało spenetrować? Próbował ktoś? Szkoda, że jestem już na to za stary 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kręci Was myśl, że moglibyście zostać niechcący przyłapani na gorrącym uczynku?😁😉

.....A co gdyby znalazl się chętny obserwator Waszych poczynań? 😁😉

Czemu tylko zakryte miejsca?

Jutro idę na plażę na Zawady ok. 11. 

Zapraszam 😁😁😆😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nietypowa Znajomość napisał:

Stary ale jary 😁

Zmysłowy avek 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nietypowa Znajomość napisał:

Twój też 😉

Dlaczego taki nick? 😉

Szukasz nietypowej znajomości? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bertt napisał:

 

Kręci mnie przymierzalnia w sklepie, tylko mam wątpliwości. Jak to robicie? Rozumiem,  że kobieta podciąga ...enkę i na stojąco, ale trzeba się jakoś ogarnąć wytrzeć. Przecież nie wychodzicie umazani i "pachnący" 🙂

 

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Zapraszamy do Wrocławia - zawsze szukamy tych samych rozrywek, a miejsc już mamy dośc) W weekend wybieramy się do miejscowego parku))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

No tak. Czysto i higienicznie....no i kolacja z głowy 😆😆😆

Przepraszam ddt30. Musialem. Żarcik oczywiście 😆😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Hotmoniczkaxxx napisał:

kino 😉

klasyka to byłoby gdzieś - najlepiej na najwyższym piętrze Pałacu Kultury i Nauki - chociaż on już dziś nie jest najwyższy (to może na ostatnim piętrze Intercontinentalu). Kiedyś miałem taką fanaberię, że chciałem na Służewcu podczas gonitwy konnej - ale nie spełniło się. Ostatecznie zostaje jakaś toaleta w centrum handlowym - niestety wielu młodych ludzi, którzy nie mają gdzie ani jak po to sięga. Może w takich toaletach powinno robić się specjalne pomieszczenia np. niby "do przebrania" aby było tam wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Warszawie, ale w Gdańsku polecam okolice Ergo Areny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20 sierpnia 2020 o 16:21, ddt60 napisał:

Na stojąco nie. Facet wyciąga i siada na krzesełka czy ławeczce w przymierzalni a dama podciąga i nadziewa się siadając- czyli na siedząco.  To raz przetrenowalem . Co do wytrysku nie robiliśmy do finału w pochwie. Finał był już do jej buzi. Fakt późno było i w sklepie pusto o sprzedawczynie nie kręciły się po sklepie więc dużego ryzyka nie było

Masz rację. Finał w buzi  i wszystko posprzątane. Nie pomyślałem o tym, bo zwykle kończę w środku, nawet robiąc to poza domem. Swoją drogą zawsze mnie kręciło, jak moja kobieta chodzi potem z mokrymi udami 😀 Wtedy na prawdę jest moją suczką 😀

Dodam jedno zaliczone miejsce. , kiedyś w knajpce na Mokotowskiej. Było tam piętro. Inni goście wyszli, zostaliśmy sami. Żona była w mini, pończochach i kozakach na obcasach. Trochę pieszczot i dała się namówić na zdjęcie majtek. Stanęła przy barierze, żeby widzieć, czy ktoś z dołu nie idzie a ja jechałem od tylu. Po wszystkim wytarłem wszystko jej majtkami. Specjalnie, żeby nie mogła ich założyć 😃 Ciągle pamiętam naszą drogę do domu...

Edytowano przez Bertt
Literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×