Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
goz

Wy też macie swojego prywatnego stalkera, podsłuchiwaczo-podglądacza?

Polecane posty

myszek posiada, a jakże, zaiste 😌

• Like 1

Aniol stroz zawsze przy tobie widzi cie w lazience a jak spisz to z ziemi wychodza dusze czuja ze uspione cialo chca popatrzec 

ja jestem stalkerem keri, bo osmielilem sie napisac do niej z 5 wiadomosci na priv i kilka razy ja zacytowalem 😄 de/bilka nie z tej ziemi.

2 minuty temu, 1gosc.gosc napisał:

ty się nie utożsamiaj z aniołem ubecki wieprzu.

Anioly i demony ......... Chcialabym byc ubekiem kasy bym wiecej miala a nie.......

Zawsze znajdzie się taka zniezrównoważona osoba, choć wydaje mi się iż mój pies do takich też należy, ponieważ często podsłu...e mnie z za dźwi, podgląda o taki mały wredny stakler... 

Przywal lubie to ah

8 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Tobie już podziękujemy. Choojowy jesteś i czym wiesz. 

Bombka boni blu ona jest maj lajf ja kochac ja caly dzien i noc

5 minut temu, Dr. Who napisał:

Zawsze znajdzie się taka zniezrównoważona osoba, choć wydaje mi się iż mój pies do takich też należy, ponieważ często podsłu...e mnie z za dźwi, podgląda o taki mały wredny stakler... 

a mój prywatny stalker to potrafi nawet szczuć 😌 ...warowanie chyba wyniósł z domu😎

1 minutę temu, 1gosc.gosc napisał:

lizodup

Nie po prostu jestem emo

2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Sznur niezbyt znalam kogos co pare razy sznur i to latwo spier dolic ale skuteczniejsze metody zawsze sa jak sie zachce...

6 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Czyli twoja miłość to białe rękawiczki jedynie. No cóż 😎 

palec grzebalec

Napisano (edytowany)
46 minut temu, ZZZqqq napisał:

bo osmielilem sie napisac do niej z 5 wiadomosci na priv i kilka razy ja zacytowalem 😄 

z 5 wiadomości xDD 

Nie dość że perfidnie kłamiesz,kręcisz, i miotasz się to jeszcze znowu wyzywasz. Przestań mnie sledzić, cytować z wulgaryzmami (btw prv ci zablokowałam, pisałeś  więcej niż z 5 wiadomosci masz krótką pamięć no no no) i przestan o mnie kvrwa pisać. Mścisz się na mnie, bo zaczęłam pluć na ciebie, bo jesteś dwulicowy, fałszywy, klamliwy i perfidny i WSZYSCY powtarzam wszyscy, dosłownie każdy kto wejdzie na twój profil to zobaczy. I ludzie to widzą, ale ty dalej jak mucha w gów.nie się taplasz i kreujesz siebie na mnie. Coś tam pitoliłeś że skoro zauwazylam że potrzebujesz leczenia lekarskiego to kopałam. Taaa kvrwa kopałam. Leżącego. Ty taki leżący i cierpiący jak bogacz na Malediwach. Widać po twoich wulgaryzmach jakiś ty biedny, a po wiadomościach na prv jak jechałeś równo, przekleństwo za przekleństwem, wizwisko za wyzwiskiem... taaa naprawdę cierpisz 🤔 Na ch.orą głowę, ale to już nie do mnie z tym tylko do psychiatry.

I przestań się na mnie mścić za swoje błędy i za swoje spie/rdolenie umyślowe. Zajmij się życiem, a jak go nie masz, to innymi osobami niż moją. 

I nie fatyguj się z odpisywaniem, nie skomentuję tego więcej.

Nara. 

Edytowano przez *кєяi*

1 godzinę temu, goz napisał:

myszek posiada, a jakże, zaiste 😌

😮 nie wiem. na szczęście nie mam okien w lazience

• Haha 1

16 minut temu, *кєяi* napisał:

z 5 wiadomości xDD 

Nie dość że perfidnie kłamiesz,kręcisz, i miotasz się to jeszcze znowu wyzywasz. Przestań mnie sledzić, cytować z wulgaryzmami (btw prv ci zablokowałam, pisałeś  więcej niż z 5 wiadomosci masz krótką pamięć no no no) i przestan o mnie kvrwa pisać. Mścisz się na mnie, bo zaczęłam pluć na ciebie, bo jesteś dwulicowy, fałszywy, klamliwy i perfidny i WSZYSCY powtarzam wszyscy, dosłownie każdy kto wejdzie na twój profil to zobaczy. I ludzie to widzą, ale ty dalej jak mucha w gów.nie się taplasz i kreujesz siebie na mnie. Coś tam pitoliłeś że skoro zauwazylam że potrzebujesz leczenia lekarskiego to kopałam. Taaa kvrwa kopałam. Leżącego. Ty taki leżący i cierpiący jak bogacz na Malediwach. Widać po twoich wulgaryzmach jakiś ty biedny, a po wiadomościach na prv jak jechałeś równo, przekleństwo za przekleństwem, wizwisko za wyzwiskiem... taaa naprawdę cierpisz 🤔 Na ch.orą głowę, ale to już nie do mnie z tym tylko do psychiatry.

I przestań się na mnie mścić za swoje błędy i za swoje spie/rdolenie umyślowe. Zajmij się życiem, a jak go nie masz, to innymi osobami niż moją. 

I nie fatyguj się z odpisywaniem, nie skomentuję tego więcej.

Nara. 

sama zaczelas pierwsza mnie wyzywac bo sie nie spodobalo co pisze o makijazu czy robieniu lodow albo super znajomych 😄 i co myslalas ze nonstop bede dla takiej de/bilki milutki? napisz jeszcze ze cie sledze w realu 😄 w sumie i tak bylem zbyt mily w tej wczorajszej wiadomosci. za te teskty ktore nakur/wiasz to po mordzie powinnas dostac. myslisz gowniaro ze ci wszystko wolno? zycie cie kiedys nauczy ze nie, jak ktos inny komu nawrzucasz nie bedzie mial takiego dobrego serca jak ja.

żal mi nie jest was,  podziwiam głupotę można być tak otępiałym.

Napisano (edytowany)
17 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Dziwie się ze można żyć na trzeźwo w twoim przypadku 😎 

dlatego sobie robie  jaja,  forum powinno mieć nazwę forum  Zespół Downa

Edytowano przez *Piotr*

8 godzin temu, 1gosc.gosc napisał:

ty na pewno, spotkałam osoby z downem które pisały bardziej do rzeczy, wieśniacki podszywie.

Spotkałaś ja tylko pisze z Downem, za nikogo nie podszywam co widzisz twoja sprawa.

7 godzin temu, 1gosc.gosc napisał:

Jesteś downem, a podszywasz się używając cudzego imiewidzis

Masz coś nie po kolei  widzisz kogoś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować