Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elga

Ostrzegłam kogoś i nie wiem czy dobrze zrobiłam

Polecane posty

Kilka dni temu ostrzegłam znajomą mi osobę. Dowiedziałam się, że ktoś robi jej i przy okazji mi czarny pr. Nie miałam okazji się z nią spotkać, a że bardzo mnie to męczyło, dałam jej znać telefonicznie. I tutaj przeżyłam lekką konsternację. Mimo, że znamy się dość dobrze, lubimy i mamy do siebie niejako zaufanie.. osoba ta zareagowała na moje informacje krótkim "dziękuję, gdybyś wiedziała coś jeszcze daj mi znać". Nie była zła, ale ja poczułam się jak dziwnie. A sprawy, o których się dowiedziałam były naprawdę konkretne i gryzło mnie sumienie, że ktoś opowiada bzdury przed którymi ja mogę się bronić bo wiem o sprawie a ta osoba żyje w nieświadomości. Po tym rozmawialiśmy jeszcze chwilę na luźny temat, ale ja już czułam się niekomfortowo. Nie wiem teraz jak będzie wyglądała nasza relacja.. zrobiłam to bo szczerze lubię tę osobę i bałam się, że sprawa wyjdzie, wyjdzie to że o tym wiedziałam i nie dałam jej znać, aby w porę zareagowała. No cóż... Trochę mnie to męczy. Już nie wiem co gorsze, to że to zrobiłam czy to że bym się powstrzymała i zamartwiała co się dzieje. Co wy uważacie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×