Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mari

Jonna Jinton

Polecane posty

Ogląda ktoś? Ja oglądam i czytam ją od dawna i jestem oczarowana za każdym razem. Brakuje mi o niej wątku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
8 minut temu, mari napisał:

Ogląda ktoś? Ja oglądam i czytam ją od dawna i jestem oczarowana za każdym razem. Brakuje mi o niej wątku ❤️

Uwielbiam.

Ciekawe, czy polski kanał na yt tego typu by się przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Etażerka napisał:

Uwielbiam.

Ciekawe, czy polski kanał na yt tego typu by się przyjął.

No ciekawe, możliwe że tak. Chociaż może by hejtowali, albo coś? Ona tam o wszystkim mówi, podziwiam. Pokazuje gdzie mieszka i w ogóle, że się nie boi tak. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
4 minuty temu, mari napisał:

No ciekawe, możliwe że tak. Chociaż może by hejtowali, albo coś? Ona tam o wszystkim mówi, podziwiam. Pokazuje gdzie mieszka i w ogóle, że się nie boi tak. 🙂

Tym bardziej, że miała już stalkera, który chodził po jej posesji, a przecież mieszkają w lesie, z dala od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Etażerka napisał:

Tym bardziej, że miała już stalkera, który chodził po jej posesji, a przecież mieszkają w lesie, z dala od ludzi.

No właśnie. A dalej ktoś może wpaść i jej wszystko zniszczyć. A ten gość to psychol, a ona powiedziała, że "prawdopodobnie jest chory". Wow. Ja bym się bała chodzić po lasach sama, albo sama jeździć w góry. Musi się czuć bardzo bezpiecznie. Szkoda, że tak rzadko nagrywa. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
2 minuty temu, mari napisał:

No właśnie. A dalej ktoś może wpaść i jej wszystko zniszczyć. A ten gość to psychol, a ona powiedziała, że "prawdopodobnie jest chory". Wow. Ja bym się bała chodzić po lasach sama, albo sama jeździć w góry. Musi się czuć bardzo bezpiecznie. Szkoda, że tak rzadko nagrywa. 😞

Już zniszczył jej pracownię i nasikał na stół.

Ona wychowała się w takiej małej wiosce, pewnie jest przyzwyczajona do samotnych wycieczek po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Etażerka napisał:

Już zniszczył jej pracownię i nasikał na stół.

Ona wychowała się w takiej małej wiosce, pewnie jest przyzwyczajona do samotnych wycieczek po lesie.

No możliwe. Tam pewnie też mają inna mentalność i tak nie chodzą po lasach i w ogóle. Jak byłam w Szwecji, to całkiem inaczej jest. I na ulicy i w lasach, haha. No ale idzie się zakochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×