Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
JestemKozak

O co chodzi z rodzicami którzy pozwalają dzieciom biegać nago na plaży?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Przestańcie to robić, to niesmaczne 

I jak się wogóle takie dziecko musi czuć? 

Załóżcie im gacie 

Edytowano przez JestemKozak

5 minut temu, JestemKozak napisał:

to robić, to niesmaczne 

To nie patrz. Oczy się da zamykać. Można też zmienić miejsce jeśli się nie podoba.

Tobie nikt nie każe zmieniać zachowań.

Nigdy w życiu nie pozwalam dzieciom biegać nago. Jestem zbulwersowana kilkuletnimi dziewczynkami w samych majteczkach. Jak można być tak nieodpowiedzialnym rodzicem w dzisiejszych czasach... 

To obrzydliwe gdy mamy pozwalaja biegac kilkulatkom po plazy ze sterczacymi fiutkami. One mysla ze to urocze, a to po prostu nie smaczne. Te same mamusie mysla ze to nic zlego przewijac bahora na stole, blllleee😳

To musza być geniusz.... Tyle zboczeńców dzisiaj chodzi po wolności i innej patoli. 

Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

W obłęd tez nie można popadać. 

Nie można ale warto uważać, co szkodzi rodzicowi ochronić dziecko przed potencjalnym zbokiem ubierając mu strój? Istnieje mnóstwo różnych takich malutkich strojów, córka mojej sis nigdy nago po plaży nie chodziła. Zauważyłem, że moje pokolenie zaczyna myśleć i zwraca na takie rzeczy uwagę, co starsi tego nie robią. Wiesz jak łatwo jest zaje'bać dziecko na zapełnionej ludźmi plaży?

Co w tym złego, niech biegają nago po plaży

Przed chwilą, Luka95 napisał:

Co w tym złego, niech biegają nago po plaży

Ja też zacznę biegać z gołym fiu;tem po plaży, tak się składa, że jutro będę miał okazję. 

1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Bardziej seksualnie wyglada roczne dziecko w staniku niż w samych majtkach. 

No chociaż niech ma te gacie, nie mam ochoty oglądać fiu'tków i ci'pek małych dzieci, to gorszące. Już fiu't starego dziada jest mniej obrzydliwy, bo on robi to świadomie. 

2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Ja też zacznę biegać z gołym fiu;tem po plaży, tak się składa, że jutro będę miał okazję. 

Pewnie i czemu nie, co kto lubi. Ja zawsze w spodenkach. 

3 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Pisałam o majtkach ze musza być. 

Zwracam honor, wkurzyłem się po prostu, mam nadzieję że wszystkie madki przeczytają mój wywód. 

Gość Maryla31
8 minut temu, BennieAndTheJets napisał:

No chociaż niech ma te gacie, nie mam ochoty oglądać fiu'tków i ci'pek małych dzieci, to gorszące. Już fiu't starego dziada jest mniej obrzydliwy, bo on robi to świadomie. 

Masz rację, fiuty są okropne, najlepiej robić to po ciemku i z zamkniętymi oczami. W końcu jak się własnej ci.py nawet w lustrze nie widziało aby nie grzeszyć.

1 minutę temu, Maryla31 napisał:

Masz rację, fiuty są okropne, najlepiej robić to po ciemku i z zamkniętymi oczami. W końcu jak się własnej ci.py nawet w lustrze nie widziało aby nie grzeszyć.

Dlaczego ciało kojarzy Ci się tylko z je'baniem? Mój jest od szczania i nie musi być piękny. 

Gość Maryla31
Przed chwilą, BennieAndTheJets napisał:

Mój jest od szczania i nie musi być piękny. 

Jeśli tak to warto go uciąć i zamontować złocony, miniaturowy jak Twój pe.nis kranik, będzie praktyczniej i ładniej.

24 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Pokażesz zdjęcia? 😊

25 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Bardziej seksualnie wyglada roczne dziecko w staniku niż w samych majtkach. 

Prawda ale majty muszą być, na piasku mnoży się mnódtwo bakterii, które bardzo chętnie przyczepiają się do wilgotnej skóry a na ubraniu już się tak łatwo nie namnożą. 

9 minut temu, Maryla31 napisał:

Jeśli tak to warto go uciąć i zamontować złocony, miniaturowy jak Twój pe.nis kranik, będzie praktyczniej i ładniej.

Nie jest mikro, jest raczej w normie europejskiej, a nawet lekko dłuższy niż norma. W sumie nawet gdyby był malutki to bym miał wyje'bane. 

1 minutę temu, BennieAndTheJets napisał:

Idź na plażę nudystów sobie pooglądać.

Nie lubię oglądać tak bezosobowo, lubię tylko takie przypisane do konkretnej osoby

Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Nie mam bombelkow ale znam się na tym 👋🏻

Masz wykształcenie medyczne/chemiczne/biologiczne? 🙂

1 minutę temu, bella napisał:

Nie lubię oglądać tak bezosobowo, lubię tylko takie przypisane do konkretnej osoby

Z pravika zrób sobie obiekt seksualny, on Ci na pewno da fotki.

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Electra napisał:

Nigdy w życiu nie pozwalam dzieciom biegać nago. Jestem zbulwersowana kilkuletnimi dziewczynkami w samych majteczkach. Jak można być tak nieodpowiedzialnym rodzicem w dzisiejszych czasach... 

no tak, bo kilkuletnia dziewczynka ma już piersi, chyba po kurczakach z hormonalmi, i diametralnie się różni od kilkuletniego chłopca

Edytowano przez brokentiger87

XD nie starczyło na bieliznę z 500 plus, a poważnie to nie wiem  o co kaman. odkąd pamiętam miałam na sobie majtki za dzieciaka publicznie, mimo że nie było pedofilofobii, to, że ktoś Cię będzie chciał Cię wydymać to jednak nie jedyny argument, żeby się przyodziewać i to w każdym wieku. w ogóle czemu ci ludzie siedzą na tym słońcu, ja tego nie czaję. ja nad morzem jak regularnie jeździłam to tylko się kąpałam, chodziłam po plaży do sąsiednich miejscowości, grałam z kimś w piłkę plażową, skakałam na trampolinie (a byłam kiedyś mega leniuch! i pyza, bo gofry i hambuksy musiały być) jeśli w ogóle leżeć  to właśnie na dziko, z dala od morza, czytając książkę albo medytując. 

• Like 1

XD nie starczyło na bieliznę z 500 plus, a poważnie to nie wiem  o co kaman. odkąd pamiętam miałam na sobie majtki za dzieciaka publicznie, mimo że nie było pe..d.o..f.i.lo.f..o.b.i.i., to, że ktoś Cię będzie chciał Ci.ę. .wy.d.y.m.a..ć. to jednak nie jedyny argument, żeby się przyodziewać i to w każdym wieku. w ogóle czemu ci ludzie siedzą na tym słońcu, ja tego nie czaję. ja nad morzem jak regularnie jeździłam to tylko się kąpałam, chodziłam po plaży do sąsiednich miejscowości, grałam z kimś w piłkę plażową, skakałam na trampolinie (a byłam kiedyś mega leniuch! i pyza, bo gofry i hambuksy musiały być) jeśli w ogóle leżeć  to właśnie na dziko, z dala od morza, czytając książkę albo medytując. 

30 minut temu, brokentiger87 napisał:

no tak, bo kilkuletnia dziewczynka ma już piersi, chyba po kurczakach z hormonalmi, i diametralnie się różni od kilkuletniego chłopca

Uważam to za nieodpowiedzialne. Decydujmy o swoim ciele jak chcemy, chcemy na plażę naturystów? Śmiało, ale moim obowiązkiem jako rodzica jest bronić intymności czy prywatności mojego dziecka. To moja rola, moja odpowiedzialność. 

• Like 1

niech se biegaja... to zdrowe... potem nie beda mogly.... eh tam mnie dzieci nie podniecaja to nie umiem ogarnac : / no ale faktycznie mo9ze gacie

3 godziny temu, JestemKozak napisał:

Przestańcie to robić, to niesmaczne 

I jak się wogóle takie dziecko musi czuć? 

Załóżcie im gacie 

Chodzi im o to samo co rodzicom 10, 20, 30, 50, 100 lat temu. Guwniaki zawsze latały bez gaci. Zamykam temat. 

Ale macie problemy, gapicie się na gołe dzieci czy co? Ja bym nawet nie zwróciła uwagi.

• Like 1

Nie popadajmy w paranoję, bo inaczej trzeba by było iść  na plażę w burce i butach do kolan. Zawsze może trafić się jakiś fetyszysta stóp, narobi fotek stóp nam czy naszemu dziecku i będzie trzepał do tego.. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować