Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mig

Zaproszenie na rodzinny obiad po 4 randkach...

Polecane posty

1 minutę temu, Electra napisał:

Nie wiem jak można mieć wątpliwości nawet bez słownej deklaracji. Za moich czasów nie było kilkunastu opcji, nie trzeba było deklarować się z fanfarami.

Najwyraźniej autorka ma bo to tylko 4 randki. 😉 

7 minut temu, Hellies napisał:

Najwyraźniej autorka ma bo to tylko 4 randki. 😉 

Takie Tinderowe czasy🤷‍♀️ Byłam, jestem i będę przeciwna wirtualnym znajomościom. Co kto lubi. 

20 minut temu, Electra napisał:

Takie Tinderowe czasy🤷‍♀️ Byłam, jestem i będę przeciwna wirtualnym znajomościom. Co kto lubi. 

Czasami nie ma wyboru i trzeba próbować wirtualnie.

7 minut temu, Hellies napisał:

Czasami nie ma wyboru i trzeba próbować wirtualnie.

Tak, wiem. Nie moje wybory, nie moja sprawa. Szanuję, nie popieram 😉

Skorzystaj, nawpi.e.r.d.alasz się domowego obiadu, a nie jakieś kebaby🌮

38 minut temu, Electra napisał:

Ale gdzie my mamy tych facetów poznać? Skoro w pracy ich nie ma dzizys co za czasy

2 minuty temu, Dr. Who napisał:

Może swojskie jajka dostaniesz🥚🥚🥚🥚🥚😁

Tia i pół świniaka...😂

6 minut temu, Dr. Who napisał:

Hehehehehe  zrobiłeś mi wieczór 🤣🤣

8 godzin temu, Agatka czub napisał:

A co na ten obiad bedzie ?

Tradycyjnie rosół i kurczaczek pieczony🐔🍗🍗🍗

1 minutę temu, kardulaki napisał:

Ale gdzie my mamy tych facetów poznać? Skoro w pracy ich nie ma dzizys co za czasy

1 minutę temu, kardulaki napisał:

Nie wiem. Samo przyjdzie w odpowiednim czasie i o odpowiedniej porze. W przeznaczenie wierzę 😎

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, kardulaki napisał:

Nie wyobrażam sobie, że ktoś mnie ocenia po zdjęciu i przebiera między innymi dupami. Nigdy nie będę robić za klacz na wybiegu choćbym miała do emerytury być sama. 

Edytowano przez Electra

8 godzin temu, Agatka czub napisał:

A co na ten obiad bedzie ?

A na dieser lody własnej roboty 😉

1 minutę temu, Electra napisał:

Nie wiem. Samo przyjdzie w odpowiednim czasie i o odpowiedniej porze. W przeznaczenie wierzę 😎

Ostatnio widziałam starsza kobietę suedziała na ławce trzymała kota w czyms i ciągle  mówiła "przestań zamknij się,uspokoisz się czy nie.." Jezu ona chyba go traktuje jak dziecko i tak pomyślałam,że nie chce tak skończyć...😱

4 minuty temu, kardulaki napisał:

Tia i pół świniaka...

Jakby dawali 🐖to bym brał😉

Przed chwilą, Dr. Who napisał:

Jakby dawali 🐖to bym brał😉

Hehehehe 

2 minuty temu, kardulaki napisał:

Ostatnio widziałam starsza kobietę suedziała na ławce trzymała kota w czyms i ciągle  mówiła "przestań zamknij się,uspokoisz się czy nie.." Jezu ona chyba go traktuje jak dziecko i tak pomyślałam,że nie chce tak skończyć...😱

Dzieci mają niewidzialnych przyjaciół, najwyżej ja dla odmiany na starość będę nprdalac sama do siebie 😅

Niedługo idzie zima, tak więc, kilku godzinne szwędanie gdzieś się wam da w kość no chyba iż na 20 randce będziecie podczas śnieżycy spacerować🙄🌨️❄️❄️❄️i iglo lepić😅

11 minut temu, Electra napisał:

Dzieci mają niewidzialnych przyjaciół, najwyżej ja dla odmiany na starość będę nprdalac sama do siebie 😅

To jest smutne.  Ale z drugiej  strony każdy chce zobaczyć jak ktoś  wygląda jeśli poznaje przez internet to nie ma co się dziwić w rzeczywistości też patrzą na wygląd.

13 minut temu, kardulaki napisał:

To jest smutne.  Ale z drugiej  strony każdy chce zobaczyć jak ktoś  wygląda jeśli poznaje przez internet to nie ma co się dziwić w rzeczywistości też patrzą na wygląd.

W realu wygląd schodzi na bardzo odległy plan, a w necie wysuwa się na pierwszy. Jest pierwszym sitem ofert. 

• Like 1

Nie pojechałam na ten obiad do jego rodziny. Spotkaliśmy się w moim mieście. Rozmawiałam szczerze, że nie chcę tworzyć zaangażowania, bo różnimy się i ja mam tu swoje życie. On na to, że nie będzie gospodarzył i wiecznie mieszkał z rodzicami, tylko teraz im pomaga w gospodarstwie, póki tam mieszka. Robi wszystko, żeby pozyskać moje względy, proponuje różne wyjazdy w ciekawe miejsca. Jednak nie chciałabym, żeby w przyszłości dla mnie rezygnował z więzi rodzinnych, bo ma w nich oparcie, a ja tam na pewno nie przeprowadzę się.

Jeszcze jest kwestia tzw. chemii. Nie czuję wobec niego chęci do pocałunku itd. Trzymaliśmy się za ręce chwilę, ale dla mnie bez fajerwerków. Czy to przychodzi z czasem?

Proszę o pomoc - on napisał, że dla mnie usuwa portal. Ja nie deklarowałam mu związku. Czy lepiej zakończyć tę znajomość? On chyba tworzy sobie iluzję, że już jesteśmy parą, to co będzie, jak mocniej się zaangażuje na kolejnych spotkaniach...

Dnia 16.08.2020 o 10:49, Mig napisał:

Nie pojechałam na ten obiad do jego rodziny. Spotkaliśmy się w moim mieście. Rozmawiałam szczerze, że nie chcę tworzyć zaangażowania, bo różnimy się i ja mam tu swoje życie. On na to, że nie będzie gospodarzył i wiecznie mieszkał z rodzicami, tylko teraz im pomaga w gospodarstwie, póki tam mieszka. Robi wszystko, żeby pozyskać moje względy, proponuje różne wyjazdy w ciekawe miejsca. Jednak nie chciałabym, żeby w przyszłości dla mnie rezygnował z więzi rodzinnych, bo ma w nich oparcie, a ja tam na pewno nie przeprowadzę się.

Jeszcze jest kwestia tzw. chemii. Nie czuję wobec niego chęci do pocałunku itd. Trzymaliśmy się za ręce chwilę, ale dla mnie bez fajerwerków. Czy to przychodzi z czasem?

Niezły bigos się z tego zrobił. Jeżeli chemii nie ma od razu to pozamiatane. Chemii sobie nie wyczarujemy.

2 godziny temu, Esox napisał:

Niezły bigos się z tego zrobił. Jeżeli chemii nie ma od razu to pozamiatane. Chemii sobie nie wyczarujemy.

Nie zgodzę się. Chemia przychodzi często z uczuciem.

4 minuty temu, Electra napisał:

Nie zgodzę się. Chemia przychodzi często z uczuciem.

No dobra. Niech będzie. Wyjątki się zdarzają. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować