Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dr. Who

Jestem tu nowy, ale ok nudno tu... 😴

Polecane posty

47 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jestem już długo dość na tego typu forach, więc co nieco pewnie wiem chcąc nie chcąc 😉  Nie ciągnę tego dalej, bo mógłbym się nie zatrzymać 😄 Też czytałaś? 😛 Raz jest lepiej, raz gorzej z tymi wierszykami, ale dobrych kilka lat temu byłbym w stanie napisać o niebo lepsze 😄 

Jakieś romanse się tutaj ciągną😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lili_96 napisał:

W dalszym ciągu uważa że nie jest to wszystko czego człowiek może w życiu doświadczyć, ale rozumiem i szczerze wspolczuje traumatycznych przeżyć, choć teraz jesteś napewno bogatsza chociażby o doświadczenie i wartości. 

W tym jedynym przypadku, zgadzam się że forum to miejsce średnie. Bo jak byłoby miło gdyby można bylo zrobić miejsce dla strapionych dusz i zbłąkanych owieczek. A tutaj po czasie każdy sie zna, rozpoznaje, i automatycznie nasze wynaturzenia są kojarzone z nickiem na zasadzie " to ta/ ten który coś tam". Pieknie, jak na realnej płaszczyźnie 🙄

Tak uważasz, bo nie wiesz czego doświadczyłam, a ja nie zamierzam się wywnętrzać. Możliwość pisania z gościa, dawała szersze pole anonimowości. Pisanie pod jednym nędznym nickiem, ogranicza ze względów bardzo oczywistych, jeżeli chcemy na dłużej tutaj zagościć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Po prostu złapałem filozoficzną fazę i mógłbym tak bez końca pisać w sporej części truizmy. Wolę wyhamować , póki mogę 😄 

A kto chce żebyś wyhamował😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dr. Who napisał:

Ciekawie piszesz 🙂

Ja tak nie potrafię 😐za dużo robię polskich błędów😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Olimpia napisał:

Tak uważasz, bo nie wiesz czego doświadczyłam, a ja nie zamierzam się wywnętrzać. Możliwość pisania z gościa, dawała szersze pole anonimowości. Pisanie pod jednym nędznym nickiem, ogranicza ze względów bardzo oczywistych, jeżeli chcemy na dłużej tutaj zagościć. 

I oto masz rację tego brakuje, jednak tutaj albo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Mnie po prostu irytują czerwone ślaczki 😄 No i w zasadzie wszyscy staramy się ogólnie pokazać z jak najlepszej strony, chyba, że założenie jest inne. Tutaj nikt nie jest do końca sobą wg mnie. Żebym tyle klepał w realu, to musiałbym komuś takiemu bardzo ufać, żeby czuć się na tyle swobodnie.

No to mnie irytują też te,, czerwone ślaczki,, bo za kija nie wiem co to jest..? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Są takie słowa, których korekta tutejsza nie przewidziała i musimy z tym żyć  😄 

Aha te.. s. u. k. i. e. n. k. i... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TenX napisał:

Wolałbym tego nie robić. Dużo się zmieniło od czasu mojej wpadki tu, bo inaczej ciężko to nazwać... Jedyny plus z tego wszystkiego jest taki, że każda względna porażka, daje siłę gdy człowiek już się podniesie. 

Przyznam że jestem ciekawa, jak forum może wpłynąć na życie. Jeśli nie możesz jednak nawet tak ogólnie napisać to ok, za język ciągnąć nie będe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackopium
Dnia 15.08.2020 o 01:23, Lili_96 napisał:

Oj bez przesady, są też normalni ludzie co poświęcają swój wolny czas na kafe 😉

Dokładnie! Nie nazywajmy kogoś odrazu przegrywem bo siedzi na kafe czasami więcej niż godzinę 😱🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×