Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dr. Who

Ja to pamiętam jak w szkole.. Podstawowej dziewczynki w ławce siedziały z dziewczynami, a

Polecane posty

No i? Ja latami siedziałam w ławce z kolegą, bo się razem spóźnialiśmy, jechaliśmy z jednego osiedla z zadupia. Innym razem dostałam karnie jednego koleżkę, bo za dużo gadalam na lekcjach z psiapsiółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był taki okres w 5 klasie że nas sadzali przymusowo żeby był spokój. W jednej ławce musiał być chłopiec i dziewczyna. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pokazywanie od małego chłopcom, że największą karą jaka może spotkać mężczyznę, jest spędzanie czasu z kobietą 😛

A potem się ludzie dziwią, skąd się biorą sfrustrowane prawiczki i starzy kawalerowie 😄😄😄

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Doktor Siurek napisał:

To jest pokazywanie od małego chłopcom, że największą karą jaka może spotkać mężczyznę, jest spędzanie czasu z kobietą 😛

 

A może stawianie za wzór?😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

To jest pokazywanie od małego chłopcom, że największą karą jaka może spotkać mężczyznę, jest spędzanie czasu z kobietą 😛

A potem się ludzie dziwią, skąd się biorą sfrustrowane prawiczki i starzy kawalerowie 😄😄😄

Dla dziewczynek to też była kara, spędzanie czasu z takim dwunastoletnim zdziecinnialym samcem. Pamiętam, że jeden z moich przymusowych "kolegów z ławki" strasznie śmierdział, bo już dojrzewal, a jeszcze nie zaczął się myć 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Onkosfera napisał:

Dla dziewczynek to też była kara, spędzanie czasu z takim dwunastoletnim zdziecinnialym samcem. Pamiętam, że jeden z moich przymusowych "kolegów z ławki" strasznie śmierdział, bo już dojrzewal, a jeszcze nie zaczął się myć 

Ja zaproponowałem jednej z ładniejszych dziewczyn żeby ze mną siedziała. Powiedziałem że i tak nie będzie mieć wyboru i z jakimś chłopakiem będzie musiała siedzieć. 😄 Całe szczęście nas tak zostawili i nawet dobrze się z nią dogadywałem. Akurat tamten okres bardzo dobrze wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w ostatnich ławkach bo wysokia, a tam się działo że hej😅😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Dla dziewczynek to też była kara, spędzanie czasu z takim dwunastoletnim zdziecinnialym samcem.

Ta, bo wyście nie były dziecinne wtedy 😉

1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Pamiętam, że jeden z moich przymusowych "kolegów z ławki" strasznie śmierdział, bo już dojrzewal, a jeszcze nie zaczął się myć 

Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Ta, bo wyście nie były dziecinne wtedy 😉

Wiesz, jest taki moment "rozjazdu", gdy dziewczynki zaczynają dojrzewać trochę szybciej niż chlopcy, rosną im cycki, robią się wyższe, zaczynają interesować się płcią przeciwną. W tym samym czasie ich rówieśnicy to co najwyżej piłeczka i przepychanki. Tak, że ten teges. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

To jest pokazywanie od małego chłopcom, że największą karą jaka może spotkać mężczyznę, jest spędzanie czasu z kobietą

Tak, pamiętam jak w V klasie karnie trafiłem do jednej ławki z koleżanką. Też nie była zachwycona. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Onkosfera napisał:

Wiesz, jest taki moment "rozjazdu", gdy dziewczynki zaczynają dojrzewać trochę szybciej niż chlopcy, rosną im cycki, robią się wyższe, zaczynają interesować się płcią przeciwną. W tym samym czasie ich rówieśnicy to co najwyżej piłeczka i przepychanki. Tak, że ten teges. 

Ale to jeszcze nie ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ale to jeszcze nie ten moment.

Który moment jest ,"nie ten", bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Który moment jest ,"nie ten", bo nie rozumiem?

Pisałaś o dwunastolatkach, kobiety dojrzewają jednak troszkę później (a mężczyźni zazwyczaj jeszcze później) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Onkosfera napisał:

Dla dziewczynek to też była kara, spędzanie czasu z takim dwunastoletnim zdziecinnialym samcem. Pamiętam, że jeden z moich przymusowych "kolegów z ławki" strasznie śmierdział, bo już dojrzewal, a jeszcze nie zaczął się myć 

Ja tez akurat z takim brudasem siedziałam. Miód można było mu łyżkami z uszu wyciągać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Pisałaś o dwunastolatkach, kobiety dojrzewają jednak troszkę później (a mężczyźni zazwyczaj jeszcze później) 🙂

Skoro mi nie wierzysz, to poczytaj na ten temat. Niektóre dziewczynki dostają menarche w wieku 10 lat, 12 to już rozkulane dojrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×