Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Byłybyście zazdrosne, gdyby Wasz partner

Polecane posty

1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Okej, ale gdybym był Tobą, to przemyślałbym sprawę 😛

Bo jest modelka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Bo jest modelka? 😄

Nie, bo na wycieczki rowerowe zazwyczaj się jeździ 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Nie, bo na wycieczki rowerowe zazwyczaj się jeździ 😉

Zalezy gdzie kto ma rowery 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Pytanie było o moją postawę, a nie jakieś drugiej osoby. Nie wszyscy są moimi klonami, mogą mieć inne przemyślenia na ten temat. Zresztą, bardzo teoretyzowałem, by był to dość uniwersalne, tak naprawdę ostateczna ocenia, wymagałaby pełniejszego opisu sytuacji, a najlepiej znajomości jego i chociaż obserwacji jej.

Dla mnie to jest proste. Podoba mi sie kolega od rowerow to zadaje sie z modelem od rowerow. Nie podoba mi sie to zadaje z Kitkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mialby krecic z modelka i ze mna skoro zalozmy modelka jest lepsza i jeszcze robic problem kiedy "naprawiam kompa" z przystojnym gosciem lub z jakimkolwiek? To nie ma sensu. Przeciez nie mamy dzieci, wspolnego kredytu ani obraczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jesli ktos faktycznie chce sie z kims umowic to raczej nie robi tego w taki oczywisty sposob, ktory latwo sprawdzic tylko wraca grzecznie do domu i wymyka sie np na zakupy i zapomina fona. Czy nie tak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

Kolegował się z piękną modelką i np.chodziliby razem na wycieczki rowerowe?? 😎

Oczywiście,że byłybyśmy  zazdrosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale o co? 

Przyjaźń damsko męska nie istnieje chyba ,że jakieś koleżanki,które jadą razem z nami . Znam takiego zajętego ,który wszędzie miał koleżanki i w każdej się zauroczył z czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kardulaki napisał:

Przyjaźń damsko męska nie istnieje chyba ,że jakieś koleżanki,które jadą razem z nami . Znam takiego zajętego ,który wszędzie miał koleżanki i w każdej się zauroczył z czasem..

Mi sie nie zdarza nagle zauroczyc jak ktos od poczatku mi sie nie podoba i jest tylko widziany jako kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Jeżeli przyjaźń damsko męska nie istnieje to między kobietami tym bardziej 

Jestem tego zdania, ze nie kazda osoba podoba sie tak samo. Ktos kto podoba sie najbardziej musi miec to COŚ. Dla jednego to bedzie modelka, ktora pokazuje wszystkim swoje piękno, a drugi chce modelkę tylko dla siebie, ktora pokazuje piekno tylko Jemu. Ile osob, tyle gustow. I moim skromnym zdaniem nie ma to znaczenia i nie ma tez powodu do zazdrosci, bo kazda osoba jest inna, a tylko jedna ma to COŚ. Chyba, ze ktos ma tendencje do flirtow czy jest żądny przygod, ale to wtedy i tak obojetne gdzie kogos pozna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglabym byc zazdrosna czy podejrzliwa, jesli bylby jakos wyjatkowo mily dla niej lub traktowal ja jakos wyjatkowo, a mnie obojetnie. Ale gdyby traktowal obojetnie to i tak juz by bylo wiadomo ze to juz rozpad to i tez wlasciwie nie ma o co byc zazdrosna. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Akurat pod tym mogłabym się podpisać. Napisane idealnie wszystko zaczyna się od tego CZEGOŚ 

Dziękuję. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Mnie takie coś dzisiaj porawilo humor i chociaż wiem, że nigdy nie będzie żadnego my, to świat wydaje mi się mniej okrutny. 

Grunt to pozytywne podejscie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Kolegował się z piękną modelką i np.chodziliby razem na wycieczki rowerowe?? 😎

dobrze by było żebyś sie raz poswięciła i razem z nimi pojechała na tą wycieczkę. trochę dziwne że ta piękna modelka nie znajdzie sobie pieknego modela , który by z nie pasje podzielał, tylko wyciąga czyjegoś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dame napisał:

dobrze by było żebyś sie raz poswięciła i razem z nimi pojechała na tą wycieczkę. trochę dziwne że ta piękna modelka nie znajdzie sobie pieknego modela , który by z nie pasje podzielał, tylko wyciąga czyjegoś faceta.

Takie maja wspolne zajecia. Moze kiedys sie wybiore ale nie pasjonuje mnie jazda na rowerze. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Niburdiama napisał:

Takie maja wspolne zajecia. Moze kiedys sie wybiore ale nie pasjonuje mnie jazda na rowerze. 

Z resztą to Ty sama wiesz czy jesteś zazdrosna i czy nie czujesz sie zaniedbywana. I tez ile czasu oni się znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Dame napisał:

 

Z resztą to Ty sama wiesz czy jesteś zazdrosna i czy nie czujesz sie zaniedbywana. I tez ile czasu oni się znają.

Sa rozne piekne kobiety i rozni przystojni mezczyzni 🙂

Ale Kitek jest wyjatkowy ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×