Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Bardzo mi sie podoba kiedy facet jest

Polecane posty

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Całe szczęście, bo drażni tajemnicze moje struny i jeszcze nie czas, by popłynęła cała melodia 😎

Projekt się udał 😎

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Niburdiama napisał:

Całe szczęście, bo drażni tajemnicze moje struny i jeszcze nie czas, by popłynęła cała melodia 😎

Ty jego również i niech tak lepiej zostanie 😉 

Edytowano przez NieznajomyOn

3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Ty jego również i niech tak lepiej zostanie 😉 

Ale wkrotce wróci Kitek ❤🐈

16 minut temu, *Piotr* napisał:

Projekt się udał 😎

Lubie udane projekty 😎

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Lubie udane projekty 😎

Jest milutki, bo liczy na wzajemnosc i nie zawiedzie sie ❤

Polowanie na leszcza  😎

6 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Chyba na kleszcza który masz w majtach. 

Nocna, tamten temat o tym porzuconym 7 lat temu facecie, który zakończył się "happy endem" był prowokacją. Smutno mi. Przytul mnie.

Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Czy ja wyglądam jak chechłacz pocieszyciel?

Chechłacz? Chyba tak.

próbuję wyobrazić sobie samca alfa do którego pasowało by określenie slodki kicius 😉

• Haha 1

1 minutę temu, Dame napisał:

próbuję wyobrazić sobie samca alfa do którego pasowało by określenie slodki kicius 😉

kici kici miał miał będę brał Cię :classic_ninja:

8 minut temu, Dame napisał:

Alfa to jest samiec, ktory troszczy sie o swoja kicie i jest grozny dla kazdego kto sie zbliza i chce cos od kici lub jej zagraza 🐈

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Alfa to jest samiec, ktory troszczy sie o swoja kicie i jest grozny dla kazdego kto sie zbliza i chce cos od kici lub jej zagraza 🐈

Ja myślałem, że to jest Seba z Karyną.

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Z charakteru wypowiedzi wnioskuję że jesteście jeszce b. młodzi. W prawdziwym życiu jest trudniej niz u młodych kotków. Ale to prawda że małe gesty są ważne, tak jak i duże . A co dalej życie pokaże

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Ja myślałem, że to jest Seba z Karyną.

Interesujace. A masz inna wizje? 

Przed chwilą, Dame napisał:

Z charakteru wypowiedzi wnioskuję że jesteście jeszce b. młodzi. W prawdziwym życiu jest trudniej niz u młodych kotków. Ale to prawda że małe gesty są ważne, tak jak i duże . A co dalej życie pokaże

Tak, bardzo mlodzi 😎

Tak, bardzo mlodzi 😎

tradycyjnie kitek robi to w krzakach 😎

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Interesujace. A masz inna wizje? 

Tak, dla mnie facet alfa, to facet zdecydowany, wiedzący czego chce, asertywny, potrafiący sobie poradzić, pewny siebie, zadbany (dbający przy tym o tężyznę, choć nie musi być 2x2). Taki który zajmuje wysokie, jak nie najwyższe pozycje w różnych grupach i strukturach społecznych.

Edytowano przez KermitZaba

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Tak, dla mnie facet alfa, to facet zdecydowany, wiedzący czego chce, asertywny, potrafiący sobie poradzić, pewny siebie, zadbany (dbający przy tym o tężyznę, choć nie musi być 2x2). Taki który zajmuje wysokie, jak nie najwyższe pozycje w różnych grupach i strukturach społecznych.

I jak taki jak opisales facet traktuje kobiete? Bardzo mnie intryguje Twoja opinia

5 minut temu, *Piotr* napisał:

tradycyjnie kitek robi to w krzakach 😎

Perski? Chyba Kitkow nie znasz 😎

Perski? Chyba Kitkow nie znasz 😎

Kitek sobie pójdzie potem go nie ma 😎

Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Kitek sobie pójdzie potem go nie ma 😎

To wtedy daje mi szanse by rozwijac moje pasje albo wejsc na kafe i powstawiac kicie z łezką 😎

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Niburdiama napisał:

I jak taki jak opisales facet traktuje kobiete? Bardzo mnie intryguje Twoja opinia

Trzyma w kuchni pod kluczem.

A tak serio, to chyba bym się musiał dłużej zastanowić. Raczej taki samiec alfa jest pewny siebie, wiec jest pewny o swoją wysoką pozycję w relacji, a kobieta prawdopodobnie w niego wpatrzona jak w obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Z tego powodu nie będzie zaborczy o nią, bo jest przekonany że ona z nim będzie. Poza tym jest opanowany, wiec nie będzie robić jazd z byle powodu. Poza tym pewnie będzie ją wspierać, nie będąc zazdrosnym o jej prace czy relacje z innymi, bo sam ma swoje. Nie będzie miał cech osobowości zależnej.

Edytowano przez KermitZaba

Napisano (edytowany)

Prawda, przy Nim czuje sie jakbym miala 18 lat i prawie miala hiperwentylacje. Zycze tez Wam takich doznan. 😎

Edytowano przez Niburdiama

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Trzyma w kuchni pod kluczem.

A tak serio, to chyba bym się musiał dłużej zastanowić. Raczej taki samiec alfa jest pewny siebie, wiec jest pewny o swoją wysoką pozycję w relacji, a kobieta prawdopodobnie w niego wpatrzona jak w obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Z tego powodu nie będzie zaborczy o nią, bo jest przekonany że ona z nim będzie. Poza tym jest opanowany, wiec nie będzie robić jazd z byle powodu.

Z byle powodu nie, ale gdyby musial odganiac namolnych jegomosciow niczym owady lecace do slodkiego loda to juz inna historia. 

To Alfa nie ma uczuc wyzszych i sadzisz ze intrumentalnie traktuje kobiety? 

Jak dla mnie Alfa traktuje kobiete jak Skarb i nie chce by Skarba ktos ubrudzil. 

czyli sam wlasnie stwierdziles ze nie jestes Alfa? Bo gdybys byl to bys wiedzial jak??

Napisano (edytowany)

Tak na marginesie mnostwo facetow z wysoka pozycja, o ktorej wspomniales nie jest kochanych tylko zdradzanych, poniewaz maja piekne kobiety, dla ktorych piekne sa ich pieniadze oraz to kiedy kupuja, a gdy ich nie ma to jest okazja by pocieszyc sie z innym. 

Czy nie tak jest czesto? 

Ale mnie to nie dotyczy, bo tez jestem Alfa😎

Z byle powodu nie, ale gdyby musial odganiac namolnych jegomosciow niczym owady lecace do slodkiego loda to juz inna historia. 

To Alfa nie ma uczuc wyzszych i sadzisz ze intrumentalnie traktuje kobiety? 

Jak dla mnie Alfa traktuje kobiete jak Skarb i nie chce by Skarba ktos ubrudzil. 

Gdzie pisałem, że nie ma uczyć. Pewnie ma, ale nimi nie ulega. Emocje nie są dobrym doradcą. Osoby rozhisteryzowane to właśnie beciaki.

A jak skarb, to traktują Świry i ludzie niepewni siebie, którzy myślą że muszą się wkupić w łaskę kobiety, by ta ich zechciała. Co nie znaczy, że nie będzie traktować kobiety z szacunkiem, zachowywać się jak gentleman. Jednak kiedy kobieta źle się zachowa, to on się stanowczo do tego ustosunkuje, nie pozwoli swojemu "skarbowi" wejść sobie na głowę.

Napisano (edytowany)

To moze jestem Ultimate Alfa :D

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Gdzie pisałem, że nie ma uczyć. Pewnie ma, ale nimi nie ulega. Emocje nie są dobrym doradcą. Osoby rozhisteryzowane to właśnie beciaki.

A jak skarb, to traktują Świry i ludzie niepewni siebie, którzy myślą że muszą się wkupić w łaskę kobiety, by ta ich zechciała. Co nie znaczy, że nie będzie traktować kobiety z szacunkiem, zachowywać się jak gentleman. Jednak kiedy kobieta źle się zachowa, to on się stanowczo do tego ustosunkuje, nie pozwoli swojemu "skarbowi" wejść sobie na głowę.

A czy ja mu wchodze na glowe? Przeciez uczciwie podchodze i okazuje szacunek.

Jak skarb kobietę traktuje beta, alfie się należy z racji pozycji, omega to wiadomo dno. Są jeszcze sigma ale bardzo rzadcy. Sigmy mają część cech alfy lecz nie zajmują żadnej pozycji w stadzie, nie uznają jego hierarchii i stado to akceptuje. Alfa nigdy nie walczy z sigmą bo stado się wtedy przeciwko niemu zwróci, musi uznać niezależność sigmy. Takie po krótkie ...enie o teorii stadnej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się