Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Madelineee

Jak się przekonać do chłopaka, który zupełnie mi się nie poodba fizycznie, a jest wartościowy?

Polecane posty

Można z nim pogadać o wszystkim. Tylko, że mnie zupełnie nie pociąga..Ma nadwagę. Ma uległy charakter..Dobrze zarabia, zaczął mówić o ślubie i dzieciach. Mowi ciagle, ze sie we mnie zakochal, ale ja tego nie czuje 😞  znamy sie rok na stopie kolezenskiej. Tylklo.. nic mu nie obiecalam nawet. Ten sie juz wkrecil. Czy da sie kochac pokochac tylko za charakter i zbudowac dlkugotrwaly zwiazek?

1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Lepszy chwilowy romans z kimś kto cię podnieca niż stabilne życie z grubasem który cię nie podnieca. 

Aha☺, a nie lepiej stworzyć związek z kimś kto spełnia wszystkie albo prawie wszystkie wymagania zamiast nastawiać się na romans?😏 Dlaczego romans tak w ogóle?😀

25 minut temu, Madelineee napisał:

Można z nim pogadać o wszystkim. Tylko, że mnie zupełnie nie pociąga..Ma nadwagę. Ma uległy charakter..Dobrze zarabia, zaczął mówić o ślubie i dzieciach. Mowi ciagle, ze sie we mnie zakochal, ale ja tego nie czuje 😞  znamy sie rok na stopie kolezenskiej. Tylklo.. nic mu nie obiecalam nawet. Ten sie juz wkrecil. Czy da sie kochac pokochac tylko za charakter i zbudowac dlkugotrwaly zwiazek?

Jak jest taki super do pogadania, to jest świetny materiał na kolegę. Żeby był związek, to musi być porozumienie dusz, ale ciał też. Ujmując rzecz dosadnie: jeśli nie masz fantazji na jego temat przy których robisz się wilgotna to nic z tego nie będzie... 😉

• Like 2

36 minut temu, Madelineee napisał:

Wystarczy się postarzeć i przejść w smugę cienia.

1 godzinę temu, Madelineee napisał:

Daj mu voucher na siłownię, jeśli rezultaty się nie pojawią, to trudno.
Jeśli się pojawią, nie wiem, może czasem na Ciebie on stracić ochotę, ale nie wygrażam Ci tym.

Moim zdaniem da sie zakochac w charakterze, ale jesli nie czujes nic po roku to nic z tego nie bedzie, nie zmuszaj sie. 

• Like 1

Wszyscy powyżej mają rację. Unieszcześliwisz siebie i jego,. No chyba że uważasz że nie masz szans na prawdziwa miłość, to go bierz na zasadzie lepszy rydz niz nic

Napisano (edytowany)

Ponadto może Cię zabrać na tańce.

A jeśli on mówi o ślubie i dzieciach:

No, niektóre kobiety tak mówią, i tutaj powtórzę kobiety same to mówią, więc nie ja:

że wskutek dobrego seksu i orgazmów zako...ą się w facecie, nawet jeśli nie umysłowo na poziomie mózgu = ducha to przynajmniej cieleśnie.😎😝

Więc teoretycznie po ślubie i dobrym se ksie masz szansę się zakochać.

Spróbuj z siłownią, i niech Cię weźmie na tańce.

A możesz powiedzieć, mu wprost, że nic do niego nie czujesz, ale z charaktery podoba Ci się, i chcesz mu dać szansę, żeby chemia zaistniała, choć sama nie wiesz jak to zrobić, ale jeśli mu się uda to oddasz mu całe tam serce czy czym tam kochasz 😜 

Inne kobiety radziłyby najpierw przyjrzeć się przystojnemu stanowi konta, jeśli niepełny wybranek takowy stan posiada.

Edytowano przez PrawiczekPzn
  • Like 1

13 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

Więc teoretycznie po ślubie i dobrym se ksie masz szansę się zakochać.

No, ale nie wiadomo, czy se ks będzie dość dobry. Ja Ci tego nie powiem.
Teoretycznie można by coś po zwinności w tańcu wywnioskować, oraz innych parametrów tańca.

4 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

No, ale nie wiadomo, czy se ks będzie dość dobry. Ja Ci tego nie powiem.
Teoretycznie można by coś po zwinności w tańcu wywnioskować, oraz innych parametrów tańca.

Niestety w seksie jest bez ognia. ja musze dominować.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Madelineee napisał:

To nie dziwię się, że to ON się zakochał.

Jak widać, tak jak mówiłem, każda płeć by chciała, by to ta druga dominowała.

znasz angielski?

Edytowano przez PrawiczekPzn

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Madelineee napisał:

Czy ty nie pisałaś?

(...) znamy sie rok na stopie kolezenskiej. (...)

A no właśnie, pisałaś. Eh te koleżeństwa XXI wieku. Albo... Kolejny mit... Na dziś już dość...

Edytowano przez KermitZaba

Napisano (edytowany)

hmmm ma uległy charakter , musze dominowac? : P to moze pasuje : P a jakby schudł? xD moze ma facet potencjał

Edytowano przez oinqx

2 godziny temu, juztowiemy napisał:

to tak można mieć 🤔 gile w portach, ciekawe czy bym wymiotowała 😕 

A to, przepraszam, że spytam, jak masz, jak się podniecasz seksualnie? 

12 minut temu, juztowiemy napisał:

a skąd mam wiedzieć nie am siłu juz z wai gadac

No chyba swoje ciało znasz? 

18 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Aha☺, a nie lepiej stworzyć związek z kimś kto spełnia wszystkie albo prawie wszystkie wymagania zamiast nastawiać się na romans?😏 Dlaczego romans tak w ogóle?😀

To jak szukanie igły w stogu siana, przynajmniej wg mnie

17 godzin temu, Madelineee napisał:

Już miałam zaproponować, żebyś się z nim przespala. A tu ZOnk.

To nie. Nic z tego nie będzie. Do czego wrócisz w "gorszych czasach" Wraca się do tych najlepszych chwil, które was połączyły. A Ty nie masz żadnych wzlotów, więc jak zaczną się upadki będzie drama.

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować