Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xenon

Starsza kobieta (swingerka) oferuję mi seks, zgodzić się czy nie?

Polecane posty

Niedaleko mnie mieszka taka starsza kobieta, ma 55 czy 56 lat, ja ją poznałem raz jak robiłem zakupy bo do mnie zagadała i mówiła że często mnie widzi jak przechodzę blisko jej ulicy. 

Mimo jej wieku przyznam że jest bardzo atrakcyjna, to taka blondynka i naprawdę ma świetną figurę. Zacząłem z nią rozmawiać jeszcze przed tym kiedy wszystko pozamykali, a teraz jak już można to spotkałem się z nią kilka razy ale oczywiście do niczego nie doszło, od dawna widać że mnie podrywa, powiedziała bym zamknął oczy i dała mi całusa ale takiego szybkiego tylko na usta (nic więcej). 

Potem przy spotkaniach ubierała się bardzo seksownie, raz miała nawet tylko biustonosz na górze. Wiem że to jest swingerka jednak, nawet jest mężatką ale jej mąż pozwala na to i spotykałem się z nią jak była sama w domu, ostatnio na naszym bardzo długim spotkaniu zaczęliśmy rozmawiać tak szczerze, ona mówiła szczerze o tym wszystkim.

Ja nie jestem pewny więc mówiłem że muszę przemyśleć i że może by nie iść na całego jeśli już na coś się zdecydujemy a ona się śmiała i mówiła że nie muszę się niczego bać bo dobrze wie jak mi dogodzić mimo tego że nigdy nie robiła tego z kimś o tyle młodszym jak ja (mam 19 lat) ale obiecała że dobrze wie co zrobić. Ale powiedziała że tylko zrobi to ze mną na co ja się zgodzę a potem mogę zawszę wszystko przemyśleć na kolejnym spotkaniu.

Ona wie że mnie rzuciła dziewczyna i ona sama ciągle mówi że chcę mnie pocieszyć i mówi by nie bać się nic, powiedziała mi że nawet na start możemy się tylko zrelaksować i poprzytulać na łóżku bez seksu.

Nie wiem czy się zgodzić, bardzo mi się ona podoba ale czy takie spotkania są słuszne bo to na pewno nie w celach związku a więc też nie wiem czy nie będę tego żałował bo co jeśli do czegoś dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest ale mówi że jej mąż pozwala się spotykać a mówiła że i tak obecnie nie spotyka się z nikim, ma troszkę dłuższe włosy ale nie za długie. Nie wiem, fajnie by było ale to trochę może być dziwne zwłaszcza że mieszkamy dość blisko siebie, i pewnie nie mógłbym iść z nią na całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Xenon napisał:

No jest ale mówi że jej mąż pozwala się spotykać a mówiła że i tak obecnie nie spotyka się z nikim, ma troszkę dłuższe włosy ale nie za długie. Nie wiem, fajnie by było ale to trochę może być dziwne zwłaszcza że mieszkamy dość blisko siebie, i pewnie nie mógłbym iść z nią na całość

Twój wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo chłopaków w twoim wieku marzy o takim sexie ze starszą kobietą. Doświadczoną, która wie jak się zająć partnerem. Mój chłopak pewnie by cię zachęcał do tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31

Skorzystaj, ona będzie się o niebo lepiej rżnęła niż 20 letnie dziewczyny a jeśli za szybko się spuścisz to zrozumie i pomoże powtórzyć bez focha w twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 17:29, Xenon napisał:

Nie wiem czy się zgodzić

Nawet się nie zastanawiaj. Jeśli Cię podnieca, bierz się za nią. Z Twoimi rówieśniczkami nie pofiglujesz tak jak z nią. Jej mąż pewnie już nie zawsze może, więc szuka zastępstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się dawne czasy, jak koleżanka mojej mamy robiła różne aluzje, niestety nie skorzystałem i żałuję do dziś...  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Nawet sie nie zastanawiaj tylko wchodz w to!

Zdobedziesz bezcenne doswiadczenie  i popros ja aby cie nauczyla jak obslugiwac kobiete.:) To bedzie lepsze niz matura!  LOL 

Jak masz  stracha  to  wez tabletke Positivum  przed wizyta  a reszta potoczy sie gladko 🙂 .Mysle ze wygrales los na loterii 🙂 wiec skorzystaj z okazji.

Jak ktoś ma uczulenie na chmiel i walerianę to co wtedy? 

Jesteś farmaceutą czy lekarzem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie babki się bardzo dobrze pieprzą, wiem coś o tym.

Na twoim miejscu bym tylko się martwił by nie wystrzelić zbyt szybko, bo gwarantuję ci, że one wiedzą jak faceta podniecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Magda bez loginu napisał:

Jak ktoś ma uczulenie na chmiel i walerianę to co wtedy? 

Jesteś farmaceutą czy lekarzem? 

Chmiel chyba nie uczula bo ludzie umieraliby po piwie a Waleriana to chyba paskudztwo- więc niech napije się pilznera zamiast łykać tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2020 o 17:29, Xenon napisał:

Nie wiem czy się zgodzić, bardzo mi się ona podoba ale czy takie spotkania są słuszne bo to na pewno nie w celach związku a więc też nie wiem czy nie będę tego żałował bo co jeśli do czegoś dojdzie.

Z moralnego punktu widzenia, to dość niesmaczne. Na ścisłość, ta kobieta mogłaby być Twoją babką. 

Ta "kusząca" propozycja ma "dobre" i złe strony.Wyjdźmy z założenia, że ta pani, ma duże doświadczenie w swerze seksualnej. Nie tylko z racji wieku. Jej bezpruderyjność, również utwierdza w tym przekonaniu. Bez wahania zadba o Twoją satysfakcję i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. To leży w jej interesie, aby zatrzymać młodego kochanka. Sądzę, że da z siebie wszystko. Jeśli Twoja kochanka, stanie na wysokości zadania, to raczej pewne, że będziesz do niej wracał.

I tutaj rozpoczyna się zła strona tej koneksji. Czy po dłuższej i zadawalajacej relacji intymnej z tak dojrzałą partnerką, psychika i osobowość młodego człowieka nie ulegnie wypaczeniu? Czy kobiety w Twoim wieku z reguły mniej doświadczone, będą dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne? Bo jakość seksu, zwłaszcza dla mężczyzn, ma ogromne znaczenie. Po zbliżeniu z początkującą, możesz być zawiedziony i już zawsze szukać kontaktu z kobietami w wieku co najmniej, matki. Kwestia uczuć, nie jest też bez znaczenia. Skąd pewność, że się w niej nie zakochasz? Przy czym znajomość ta, światła dziennego, nie będzie miała prawa ujrzeć z oczywistych względów.

Wreszcie najważniejsza moim zdaniem kwestia.

Pani, która jest swingerką i "z nie jednego pieca chleb jadła i jeść będzie" jest wciąż narażona na paskudne choroby. To stanowi poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia. Bo środki zabezpieczające nie zawsze mogą być stosowane, zwłaszcza gdy alkohol osłabi odpowiedzialność. 

To taki mój osobisty scenariusz, moja własna hipoteza ale całkiem prawdopodobna. I sugestia z mojej strony, na szukanie ZDROWEJ relacji, bo ta, może przynieść więcej złego, niż dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×