Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dr. Who

Gdzie można kupić dobre jakościowo mięsa🥩?

Polecane posty

Ja kupuję tylko we FRACu, ale to sklepy położone tylko na śląsku, w małopolsce i na podkarpaciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosto u rolnika polecam. Ja kupuję często mięso świeże i zdrowe. Te przemysłowe z marketów to jest często podtrute.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwości to wiadomo, że najlepiej prosto od rolnika. W drugiej kolejności jest dobry sklep mięsny a dopiero jak się nie ma wyboru to z marketu. W markecie liczy się cena a nie jakość a ta nie zawsze jest dobra, poza tym takie mięsko może długo poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Rolnik, jak sama nazwa wskazuje, sprzedaje plody rolne. Mieso niestety nie rosnie na drzewach, ani na krzakach, jak sugeruje kolezanka powyzej. Mieso najlepiej kupic od hodowcy, ktory ma male stadko krow czy tez niewielka ilosc kur grzebiacych w ziemi - a nie spora ferme, bo zwykle tam karmienie zwierzat jest zautomatyzowane i nastawione na szybki przyrost, a nie dobra jakos miesa.

A to nie jest tak że zwierzęta są na gospodarstwie rolnym z hodowlą zwierząt a gospodarstwo rolne ma rolnik?

Hodowca to chyba osoba kojarząca zwierzęta celem poprawienia jakości genetycznej? Np. rasowego bydła, kur lub hodującego zwierzęta tak, by spełniały oczekiwania ludzi (np. celem uzyskania krowy z większą wydajnością mleka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tylko takie, które jest z certyfikatem QAFP. Zawsze świeże i zdrowe. Polecam. Więcej możesz poczytać o tym na dobrydrob.pl, naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×