Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pirranetka123

Adrianna G make up artis

Polecane posty

na instagramie ma zdjęcie-porownanie, ona teraz i ona 10 lat temu, najlelszy jest opis, w ktorym mowi ze wtedy miala styl lrzez ktory wyglądała jak wszystkie inne dziewczyny

wydaje sie jej ze teraz jest taka oryginalna i unikatowa?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten odbyt pawiana przestałam ją oglądać. Dla mnie to jakby dmuchana lala mówiła, więc mogłam się skupić na treści tylko w te wary patrzyłam. Pawiano-hipnoza. Strasznie się oszpeciła. Wygląda na babkę mocno po 30tce.. gdzie nawet tej 30tki nie ma. Jedyne co jej na plus wyszło to operacja nosa, bo miała taki długi garbaty a teraz wygląda dobrze. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepiej wygląda na zdjęciu z kiedyś. Teraz trochę jak jefree star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jej stary kanał, to było z 10 lat temu i jak dla mnie to właśnie wtedy była oryginalna i za to ją polubiłam. Miała w sobie to coś. Kiedy powróciła te parę lat temu do nagrywania, to z tej wyjątkowości nie było już nic. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ją czasem oglądałam gdy miała zielone włosy i wtedy wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Nie zapamiętałam jej nazwy i gdy po kilku latach Właczyłam jej nowy film to nawet nie zorientowałam się, że oglądam tę samą osobę 😄 dopiero jak weszłam w starsze filmy to się zczailam 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadza z tym pokazywaniem swojego poprawionego ciala... Piersi jak balony, usta jak u lalki z...., i pare rzeczy jeszcze poprawionych mniej lub bardziej. Plus te krzykliwe makijaże. Poprostu czasem wygląda wulgarnie. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mowil na kafe, ze makijaze Ady jako wizazystki byly koszmarne, bo umie pomalowac jedynie swoja wlasna twarz. No i moje pytanie, widzial ktos te makijaze? Gdzie mozna znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widzialam jej makijazy jako wizazystki ale widzialam innych jutuberek, np zmalowanej, ake tez wizażystek ktore jutuberkami nie sa i zauwazylem ze ich makijaze bardzo czesto sa dokladnie takie same - nieważne jaka kobieta, jaka ma urode, jaka budowe oka i twarzy, zawsze jest to samo, co najwyzej z innymi kolorami, jak juz jakas zacznie robic jeden rodzaj makijazu, to powiela go na kazdej klientce

i te makijaze same w sobie sa czesto ladne, tylko niekoniecznie podkreslaja urode kazdej kobiety, nie kazdej pasuja, a sa dokladnie identyczne

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, monstera napisał:

Pamiętam jej stary kanał, to było z 10 lat temu i jak dla mnie to właśnie wtedy była oryginalna i za to ją polubiłam. Miała w sobie to coś. Kiedy powróciła te parę lat temu do nagrywania, to z tej wyjątkowości nie było już nic. 

Jaki kanal? Nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dark Evil napisał:

Na tym zdjęciu na insta gdzie Bjuta porównuje siebie teraz i 10 lat temu twierdzi ze wtedy byla zwyczajna. Owszem, byla zwykłą, naturalną, młodą dziewczyną, teraz jest zwykłym glonojadem jakich wiele w Wawie.

Swoją drogą- dacie wiarę że ona ma 26 lat?

Nieee. Ona jest kilka lat młodsza ode mnie, jak się dowiedziałam byłam w szoku i w sumie co sobie o tym przypomnę to jestem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usta ustami, szpachla szpachlą. Ale włosy to ona ma jedne z najbardziej zniszczonych na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest rocznik 1993. Bo niedawno miała urodziny i pod zdjęciami pisze teraz, że ma 27 lat 

Edytowano przez Dobranocpaństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, chhmm napisał:

usta ustami, szpachla szpachlą. Ale włosy to ona ma jedne z najbardziej zniszczonych na yt

Też nie rozumiem tych zachwytów nad tą jej fryzjerka. Szczerze to zrobiła jej garnek na głowie. Widać, że te włosy są aż sztywne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma z natury gęste, ładne włosy, ale jak widać niektóre dziewczyny psują to na własne życzenie.

W ogóle ona niesamowicie przypomina mi z urody Korę. Wygląda poważnie jak na swój wiek - to fakt. Mocne makijaże to podkreślają. Ale nos ma ładnie poprawiony, to trzeba przyznać. Nie wiedziałam, że kwas hialuronowy może tak fajnie zadziałać w przypadku zbyt wąskiego nosa. Bardzo rzadko oglądam jej filmiki, ale mam wrażenie że coraz bardziej gwiazdorzy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, dhanya napisał:

.Ale nos ma ładnie poprawiony, to trzeba przyznać. Nie wiedziałam, że kwas hialuronowy może tak fajnie zadziałać w przypadku zbyt wąskiego nosa. 

Miała bargaty nos, a nie wąski 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Dark Evil napisał:

Że co? Zbyt wąski nos? To jest coś takiego?

Tak, jest. Rzadko się to zdarza (zazwyczaj jest odwrotnie), ale bywa. Jej nos był bardzo wąski i haczykowaty, teraz wygląda według mnie lepiej. Ale wiadomo, kwestia gustu. Sama kiedyś zastanawiałam się nad korektą kwasem (garb), ale w moim przypadku operacja była lepszym i trwałym (a tym samym tańszym) rozwiązaniem. Ona co kilka miesięcy będzie musiała uzupełniać kwas, co jest kwestią wykładania kolejnych tysięcy zł. ale skoro ją stać...  Zapewne jest to też bezpieczniejsze, bo mniej inwazyjne.

6 minut temu, Nadian napisał:

Miała bargaty nos, a nie wąski 😌

Oj miała wąski, i to bardzo. Skrzydełka nosa tak bardzo przylegały, że dziurki wyglądały jak sklejone. Teraz jest ok. Nos nie za szeroki ani nie za wąski.

Edytowano przez dhanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Niech bardziej podkreśla to tym dziwnym kolczykiem. 😂😂

No właśnie. Ten kolczyk bardzo niekorzystny w jej przypadku. Pewnie chciała wyglądać oryginalnie, ale w czasach, gdy piercing i tatuaże ma co druga młoda osoba, to już raczej nic wyjątkowego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nowy makijaz na kanale calkiem da sie patrzec. Nawet pomimo tego dzikiego złota. Takie jesienne makijaze sluza jej duzo bardziej niz pstrokate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Sylwia76682 napisał:

Na nowy makijaz na kanale calkiem da sie patrzec. Nawet pomimo tego dzikiego złota. Takie jesienne makijaze sluza jej duzo bardziej niz pstrokate

Właśnie - wreszcie cudny makijaż, a ona ciągle powtarza że jej nie pasuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na miniaturke filmu Test nowej marki w rossmanie. Ja wiem, ze zrobila taka smieszna mine celowo, ale kur..., te usta... xD Koszmar,  dziób i ponton totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja jej nie obserwuje na bieżąco, niedawno zajrzałam na jej profil na insta i rzuciło mi sie w oczy ze juz nie pokazuje pieska tylko wszędzie kot... co z ta Bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kirsty napisał:

Dziewczyny, ja jej nie obserwuje na bieżąco, niedawno zajrzałam na jej profil na insta i rzuciło mi sie w oczy ze juz nie pokazuje pieska tylko wszędzie kot... co z ta Bajka?

Ona chyba jest u rodziców czy dziadków.... Ale poprawcie mnie jak coś bo nie śledze na tyle, żeby wiedzieć na 100 %. Coś tak mi się kojarzy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos w nowej jakosci 2160 p? Najnowszy film ma taka jakosc. Widac dobrze strukture skory. Dla mnie na plus, bo nie ma blura i widac realnie gdzie sie zbiera podklad (wokol usttttt), jak kryje itd. + do rzetelnosci recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2020 o 13:49, Kirsty napisał:

Dziewczyny, ja jej nie obserwuje na bieżąco, niedawno zajrzałam na jej profil na insta i rzuciło mi sie w oczy ze juz nie pokazuje pieska tylko wszędzie kot... co z ta Bajka?

Pies jest od dłuższego czasu u Ady ojca, na wsi. I ma się bardzo dobrze :), na pewno lepiej niż w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×