Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dziewucha97

Żonaty facet i JA

Polecane posty

Hej ..

Proszę o porady bo NIE UMIEM SOBIE JUŻ Z TĄ SYTUACJĄ kompletnie poradzić...

Poznałam inteligentnego i naprawdę fajnego faceta w sytuacji zawodowej/biznesowej.Musieliśmy się kontaktować bo mieliśmy razem pracować w firmie farmaceutycznej ..Przeszliśmy od  do relacji zawodowej do  kumpelskiej Przez całą pandemie calymi godzinami na komunikatorach,setki wiadomości..Mamy rewelacyjny kontakt,te same poglądy na polityke, gospodarkę,religie...zaczął się  flirt.... którego bym nie planowała w najgorszych snach :kotku,skarbie i kochanie...Zauroczona jestem totalnie ....ALE ...Facet ma żonę..od początku mial obrączkę...Sądzilam ze pewnie jakaś separacja albo nawet po rozwodzie...ale nic z tych rzeczy...Nigdy o tej żonie nie rozmawialismy jest to TEMAT TABU....potrafi ze mną do 1/2 w nocy gadać na kamerkach internetowych,komunikatorach po czym jechać na 3 dni z żoną w góry i dać zdjecia na  fb...gdzie wie że ja je widzę...Teraz prosto i otwarcie proponuje mi sex...Ja odmówiłam ...powiedzialam że nie mam odwagi...juz kilkakrotnie...

Gość jest mega ciekawy...Ale jakie to jest podejście i szacunek do mnie>>?? Co to ma być??Nigdy nie rozmawiamy o przyszlosći ani o tej jego rodzinie..jest 15 lat starszy...ma 2 doroslych synów

Nie potrafie przestać o nim myśleć,wręcz bije się z myślami..tęsknie...On mi pisze że też tęskni...setki wiadomosci ,zdjęcia...NIE DOCIERA to do mnie że jestem/mogłabym być tylko ZABAWKĄ nigdy tego otwarcie nie uslyszalam...Na weekendy,święta pisze znacznie mniej...Sam powiedzial że jest chemia...

Co robić?Co o tym myśleć??Nie mam dużego doświadczenia z facetami ale kompletie n ic już z tego nie rozumiem...Chcialabym utrzymać z nim kontakt...ale po prostu BOJE SIĘ tej calej sytuacji....

Facet jest mega wyluzowany...Proszę oszczędzić sobie glupich komentarzy..życie pisze przecież różne scenariusze...Najbardziej mnie dziwi ten fakt posiadania żony i chęć "zabawy" ze mną na pełnym lajcie...Co ja mam zrobić,,jak z nim rozmawiać??Byliśmy bardzo blisko już na tych komunikatorach..Nie ma godziny abym o gosciu nie myślała...

proszę o w miare dojrzale komentarze..

10 minut temu, dziewucha97 napisał:

Co robić?

Seks z żoną po tylu latach nie ten, daj mu, tylko miej na uwadze, że po wszystkim nadal będzie zdjęcia z żoną na FB wrzucać, bo raczej z waszych seks-schadzek nie bardzo.

Napisano (edytowany)
15 minut temu, dziewucha97 napisał:

...NIE DOCIERA to do mnie że jestem/mogłabym być tylko ZABAWKĄ nigdy tego otwarcie nie uslyszalam...Na weekendy,święta pisze znacznie mniej...Sam powiedzial że jest chemia...

No a czym jest:

15 minut temu, dziewucha97 napisał:

Teraz prosto i otwarcie proponuje mi sex...Ja odmówiłam ...powiedzialam że nie mam odwagi...juz kilkakrotnie...

propozycja kopulacji nie mechanicznej czyli romantycznej kopulacji z chemią, bez propozycji związku, jak nie propozycji Zabawy i bycia wzajemnie dla Siebie zabawkami????

Bardziej szczerze i kulturalnie nie może on tego powiedzieć, bo musiałby być ordynarnie wulgarny.

A wiesz, że niektórzy klienci Tajskich prostytutek, małżeństwo im obiecują i latami pieniądze ślą, nawet po powrocie do USA?

Co prawda znajomość Amerykanina, z taką prostytutką zaczyna się wykupieniem jej na 2 tygodnie se ksu, w większości po 3dniach to oni już głównie tylko gadają, a one mówią, jakie to one miały ciężkie życie, że by chciały męża mieć, oni później wracają do USA i ślą im czasem kasę przez rok, dwa, trzy

Ta sytuacja przypomina mi Twoją.

Bo jak to nazwać, że oni ślą im te kilkaset $ co miesiąc, i być może nie jeden klient, jak nie to, że maja jakieś darmowe bezinteresowne uczucia.

Ale w końcu żona i małżeństwo to trochę jak abonament ryczałtem na se ks

Myślę, że gdyby jego żona była ok z poligamią, to jeśli On jest bogatszy od Ciebie, to on by Ci ją zaproponował.
A tak to nie będzie ani słowa o Tobie przed żoną, a w razie czego rzuci Cię, bo ona ważniejsza i bardziej honorowa.
Zresztą jakby miał żonę, miałby też kochankę.

A jak problemy ze zrozumieniem tego, spytaj się ile dzieci chciałby mieć z Tobą???!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez PrawiczekPzn
  • Like 1

20 minut temu, dziewucha97 napisał:

NIE UMIEM SOBIE JUŻ Z TĄ SYTUACJĄ kompletnie poradzić

Ale na poklepanie po plecach liczysz? Sama piszesz, że miał obrączkę od początku to nie wiedziałaś, że flirtujesz z zajętym gościem? Cierp ciało, skoroś chciało...

Może szuka/ją kogoś na seks w trójkącie? 

• Thanks 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Electra napisał:

Ale na poklepanie po plecach liczysz? Sama piszesz, że miał obrączkę od początku to nie wiedziałaś, że flirtujesz z zajętym gościem? Cierp ciało, skoroś chciało...

Tak tylko powiem, że jak prostytutka się rozbierze, albo prostytutki 3, bo w Tajlandii dla Amerykanów jest tanio,

To erekcja też niektórych facetów uwiera, blueballs i te sprawy.

Ja oglądając słodkie kobiety ze zdjęć male chastity beach resort mam nieodparte wrażenie, że w tej fantazji jest coś prawdziwego.

No i Jego pragnienia i Twoje też są obopólnie PRAWDZIWE, ale nie PEŁNE.

Nie zamierza on z Tobą przeżyć miłości małżeńskiej po grób.

Kryzys wieku średniego go dopadl. Nie ogarniam po co mlode, zaradne, prawdopodobnie tez atrakcyjne kobiety wchodzą w takie bagno na wlasne zyczenie jesli moga miec wolnego i tak samo atrakcyjnego jak ten zajety. Kreci cie to ze on bzyka "stara" zone a chce bzykac tez mloda lalke na boku? Zajmij sie wolnymi rowiesnikami to zaoszczedzisz sobie wielu łez 

Oj, ja bidniunia nie mogem sobie poradzić. Najsampierw brnę sobie w pogaduchy i podpuszczam faceta na gierki, a potem nie mogem sobie poradzić, bo wiem, że On ma żonę, ale On mie nie chce oszukiwać i nie mówi, że żona go nie rozumie i wcale ze soba nie śpią.....Tylko śmiało gada że żonę ma a mnie chciałby wykorzystać a ja  jednakowoż chciałabym być oszukiwana żebym mogła wskoczyć mu do wyrka z czystem i nieskalanem sumieniem. I nie wiem. Czy ja jestem porządną kobietą?

• Like 2

Wszystkie komentarze w 100% prawdziwe...Tylko jak się ma zaniżone poczucie własnej wartosci przez deficyty z dzieciństwa jak JA;-(TO sie dorabia ideologie że to 'COŚ WIĘCEJ"....;-(  Juz mu na poczatku powiedzialam że seks to nie tu to powiedzial ze ok i dalej mamy kontakt bylo to w marcu...Ja sie panicznie boje że on zerwie ze mną kontakt...chore..weim

Autorka jest porządną kobietą, to on jest manipulatorem. Ona jest wolna, może robić co chce. 

Autorko, nie wchodź w to bagno.

• Like 1
  • Confused 1

mi sie taki zonaty z pracy ciagle zali nawet ze zona mu nie daje : O nie wiem czy mnie podrywa ale ciekawie posluchac

Przed chwilą, smart napisał:

Autorka jest porządną kobietą, to on jest manipulatorem. Ona jest wolna, może robić co chce. 

Autorko, nie wchodź w to bagno.

Moze i porzadna ale w takim razie bardzo naiwna skoro nie wie co oznacza obraczka na palcu. Szkoda czasu na bycie wieczna "ta trzecia" albo zla macocha ktora odebrala dzieciom tate. Matka takie rzeczy powinna tlumaczyc albo ciotka jakas, no ale jakie czasy takie wychowanie

35 minut temu, dziewucha97 napisał:

Hej ..

Proszę o porady bo NIE UMIEM SOBIE JUŻ Z TĄ SYTUACJĄ kompletnie poradzić...

Poznałam inteligentnego i naprawdę fajnego faceta w sytuacji zawodowej/biznesowej.Musieliśmy się kontaktować bo mieliśmy razem pracować w firmie farmaceutycznej ..Przeszliśmy od  do relacji zawodowej do  kumpelskiej Przez całą pandemie calymi godzinami na komunikatorach,setki wiadomości..Mamy rewelacyjny kontakt,te same poglądy na polityke, gospodarkę,religie...zaczął się  flirt.... którego bym nie planowała w najgorszych snach :kotku,skarbie i kochanie...Zauroczona jestem totalnie ....ALE ...Facet ma żonę..od początku mial obrączkę...Sądzilam ze pewnie jakaś separacja albo nawet po rozwodzie...ale nic z tych rzeczy...Nigdy o tej żonie nie rozmawialismy jest to TEMAT TABU....potrafi ze mną do 1/2 w nocy gadać na kamerkach internetowych,komunikatorach po czym jechać na 3 dni z żoną w góry i dać zdjecia na  fb...gdzie wie że ja je widzę...Teraz prosto i otwarcie proponuje mi sex...Ja odmówiłam ...powiedzialam że nie mam odwagi...juz kilkakrotnie...

Gość jest mega ciekawy...Ale jakie to jest podejście i szacunek do mnie>>?? Co to ma być??Nigdy nie rozmawiamy o przyszlosći ani o tej jego rodzinie..jest 15 lat starszy...ma 2 doroslych synów

Nie potrafie przestać o nim myśleć,wręcz bije się z myślami..tęsknie...On mi pisze że też tęskni...setki wiadomosci ,zdjęcia...NIE DOCIERA to do mnie że jestem/mogłabym być tylko ZABAWKĄ nigdy tego otwarcie nie uslyszalam...Na weekendy,święta pisze znacznie mniej...Sam powiedzial że jest chemia...

Co robić?Co o tym myśleć??Nie mam dużego doświadczenia z facetami ale kompletie n ic już z tego nie rozumiem...Chcialabym utrzymać z nim kontakt...ale po prostu BOJE SIĘ tej calej sytuacji....

Facet jest mega wyluzowany...Proszę oszczędzić sobie glupich komentarzy..życie pisze przecież różne scenariusze...Najbardziej mnie dziwi ten fakt posiadania żony i chęć "zabawy" ze mną na pełnym lajcie...Co ja mam zrobić,,jak z nim rozmawiać??Byliśmy bardzo blisko już na tych komunikatorach..Nie ma godziny abym o gosciu nie myślała...

proszę o w miare dojrzale komentarze..

Ciągnij to dalej jak lubisz spijać soczki jego żony... 

4 minuty temu, oinqx napisał:

mi sie taki zonaty z pracy ciagle zali nawet ze zona mu nie daje : O nie wiem czy mnie podrywa ale ciekawie posluchac

no i doszlam do wniosku ze malzenstwo to glupota bo sie sek su odechciewa : / i ze lepiej miec kochankow no nie

Napisano (edytowany)
19 minut temu, dziewucha97 napisał:

Wszystkie komentarze w 100% prawdziwe...Tylko jak się ma zaniżone poczucie własnej wartosci przez deficyty z dzieciństwa jak JA;-(TO sie dorabia ideologie że to 'COŚ WIĘCEJ"....;-(  Juz mu na poczatku powiedzialam że seks to nie tu to powiedzial ze ok i dalej mamy kontakt bylo to w marcu...Ja sie panicznie boje że on zerwie ze mną kontakt...chore..weim

Podobno młode chłopaki, co mają zaniżoną samoocenę, to się od por no uzależniają.
i też widzą czasem w tym jaką ideologię, jakieś amatorskie badania medyczno se ksu ologiczne, jakiąś politykę LGBTqwertyx

Totalnie poza tym, domyślam się, że on ma bardzo wygodne i przestronne łóżko, albo może Ci na taki wyjazd zaprosić.

A zaliczenie młodszej dziewczyny, nawet jakby nie zgodziła się na kopulację, a tylko nagie przytulanki to też taką wartość EGO podbija w takim facecie.

15 minut temu, oinqx napisał:

Może jak żona mu nie daje, to może Ty bardzo łatwo podrywasz mu takie małe ....

A dałaś mu jakieś rozwiązanie, jak sprawić, by żona mu dawała???

W to bagno już weszlam raczej skoro nie umiem przestać  myśleć o Nimm...i jest tego świadomy bo powiedzial że to bardzo czuje  z mojej strony...

Synów ma doroslych...ale i tak go to nie usprawiedliwia...

Ciekawa jestem co on sobie w tej swojej przebiegłej głowie o mnie myśli...

Sytuacja wyglada tak :Że on ma żonę "na legalu" , jezdzi z nią  na weekendziki,publikuje foty ciagle usmiechnięty,...gada że dzieci najważniejsze po czym ...nalega na spotkanie ze mną na seks...a ja młodsza,zauroczona,zahipnotyzowana,wielokrotnie poraniona wcześniej  przez facetów...miotam sie jak ryba na talerzu odmawiając mu...I on to wyczuwa -myśli"chce ale się boi"....Patowa sytuacja...

Najbardziej sie uśmiecham na myśli co zrobi jak mnie spotka idąc z nią na ulicy,w sklepie ,w galieriii??? Uda że nie zna???

1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

A dałaś mu jakieś rozwiązanie, jak sprawić, by żona mu dawała???

ehh co muialam powiedziec schudnij i klepnij zone w doopsko zeby sie sluchala? nvm ehh zreszta ja to wiesz goopie niemadre co ja sie madrzyc mam

I pytanie zasadnicze : Gdzie jest jakiś jego lęk,stres??bo ta żona jest widoczna w social mediach,oznaczona,że to się wyda??że coś przeczyta?? że nawet ktoś jej doniesie...Musi mieć zapewne niezle doswiadcznie w takich " zabawach " że się nie boi....

1 minutę temu, oinqx napisał:

ehh co muialam powiedziec schudnij i klepnij zone w doopsko zeby sie sluchala? nvm ehh zreszta ja to wiesz goopie niemadre co ja sie madrzyc mam

Czyli pewnie nawet i siłownia, 
no, myślę, rada ma szansę i rację bytu.

Bo takie są konsekwencje, niektórzy faceci naprawdę uważają, że kobiety na wygląd nie patrzą ani trochę.

A potem totalnie zdziwieni.
Swoją drogą, w innych wątkach, Ty sama męża masz, czy tylko zatroskana przykładem innych małżeństw?

3 minuty temu, dziewucha97 napisał:

Najbardziej sie uśmiecham na myśli co zrobi jak mnie spotka idąc z nią na ulicy,w sklepie ,w galieriii??? Uda że nie zna???

Ależ nie, uśmiechnie się szeroko i przedstawi Cię żonie, będzie się świetnie bawił twoim kosztem. Tak jak dotąd. A Ty ię będziesz śmiesznie wiła...

1 minutę temu, dziewucha97 napisał:

I pytanie zasadnicze : Gdzie jest jakiś jego lęk,stres??bo ta żona jest widoczna w social mediach,oznaczona,że to się wyda??że coś przeczyta?? że nawet ktoś jej doniesie...Musi mieć zapewne niezle doswiadcznie w takich " zabawach " że się nie boi....

Być może wie, że pewnie jej nie doniesiesz.

Bo nie chcesz jej życia małżeńskiego niszczyć

Przed chwilą, PrawiczekPzn napisał:

Czyli pewnie nawet i siłownia, 
no, myślę, rada ma szansę i rację bytu.

Bo takie są konsekwencje, niektórzy faceci naprawdę uważają, że kobiety na wygląd nie patrzą ani trochę.

A potem totalnie zdziwieni.
Swoją drogą, w innych wątkach, Ty sama męża masz, czy tylko zatroskana przykładem innych małżeństw?

nie mam meza wlasnie jestem zatroskana bo wszedzie widze ze zrywaja ze soba albo zony nie chca dawac : /

Przed chwilą, oinqx napisał:

nie mam meza wlasnie jestem zatroskana bo wszedzie widze ze zrywaja ze soba albo zony nie chca dawac : /

Pewnie, że mąż jest impotentem, to tak łatwo nie usłyszysz.

Ale jak widać, żony czasem mają podstawy, by nie chciało im się dawać.

3 minuty temu, dziewucha97 napisał:

W to bagno już weszlam raczej skoro nie umiem przestać  myśleć o Nimm...i jest tego świadomy bo powiedzial że to bardzo czuje  z mojej strony...

Synów ma doroslych...ale i tak go to nie usprawiedliwia...

Ciekawa jestem co on sobie w tej swojej przebiegłej głowie o mnie myśli...

Sytuacja wyglada tak :Że on ma żonę "na legalu" , jezdzi z nią  na weekendziki,publikuje foty ciagle usmiechnięty,...gada że dzieci najważniejsze po czym ...nalega na spotkanie ze mną na seks...a ja młodsza,zauroczona,zahipnotyzowana,wielokrotnie poraniona wcześniej  przez facetów...miotam sie jak ryba na talerzu odmawiając mu...I on to wyczuwa -myśli"chce ale się boi"....Patowa sytuacja...

I ty dziewczyno uważasz go za fajnego faceta??? Weź 🤮🤮🤮 On obrzydliwie chce sobie ego połechtac, że fajna młoda dziewczyna się w nim powoli zadurza i będzie z tego miał romans na boku. Okropny typ, pożałować żonie.

Rozumiem, że musisz utrzymywać z nim kontakt ze względu na pracę (i tu bym wykorzystała do cna te kumpelska znajomość i ugrała na tym bez skrupułów jak najwięcej dla siebie), ale postaw wyraźna granice, że seksu nie będzie! 

Skoro jesteś już poraniona, to skup się na zabliznianiu swoich ran, a nie dokładaj kolejnej. Sądzę, że podejmiesz dobra dla siebie decyzję, Trzymaj się. 

Dokładnie tak jak SheriDanka pisze, jemu tylko o seks chodzi, bo w przeciwnym razie wybrałby kobietę nie tak młodszą od siebie 

1 minutę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

I ty dziewczyno uważasz go za fajnego faceta??? Weź 🤮🤮🤮 On obrzydliwie chce sobie ego połechtac, że fajna młoda dziewczyna się w nim powoli zadurza i będzie z tego miał romans na boku. Okropny typ, pożałować żonie.

Rozumiem, że musisz utrzymywać z nim kontakt ze względu na pracę (i tu bym wykorzystała do cna te kumpelska znajomość i ugrała na tym bez skrupułów jak najwięcej dla siebie), ale postaw wyraźna granice, że seksu nie będzie! 

Skoro jesteś już poraniona, to skup się na zabliznianiu swoich ran, a nie dokładaj kolejnej. Sądzę, że podejmiesz dobra dla siebie decyzję, Trzymaj się. 

Dzięki za te słowa... pomogają ;-)-) W pracy nie ...ja finalnie wybralam inną ofertę...Jego zwolnili ..do końca też  nie wiem z jakiego powodu....To życie pisze paskudne scenariusze...ale troszkę  "na życzenie"... Ja Mam momenty  załamania i łażenia z żoną...a gość siedzi z żoną w górach albo na żaglach...zajebiście po prostu się wkopalam....;- (-(

fajnie by bylo miec romans z zonatym ale zaden mnie nie jara : / 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować