Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy są tu kobiety w moim wieku w ciązy ?jestem załamana , 36 lat to nie pora na ciąze .boje sie ze nie dam rady

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 42 lata i właśnie w trakcie in vitro. 

A dlaczego martwisz sie, że nie dasz rady? 

Jestes juz niedołężna ? 😄 Bo ja np czuję się tak samo jak 20 lat temu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wiosenka napisał:

Ja mam 42 lata i właśnie w trakcie in vitro. 

A dlaczego martwisz sie, że nie dasz rady? 

Jestes juz niedołężna ? 😄 Bo ja np czuję się tak samo jak 20 lat temu 

 

Ona pewnie też czuje się normalnie, ale obraca się wśród takich typiarek jak ta wyżej co napisała, że współczuje i dlatego na takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Mam 38 lat i jestem w ciąży - planowanej😊

podejrzewam ze autorka wywodzi się z małego miasta, gdzie większość rodzi po 20 roku zycia. Ja tam sobie chwale, wiek nie ma tu nic do rzeczy, lepiej znoszę niez dwie poprzednie, jestem już w 38 tygodniu i dopiero teraz więcej odpoczywam i leżę, bo jak za duzi chodzę to W pachwinach mnie boli ale ogólnie czyje się dobrze...

moi rodzice są jak autorka😒 jak się dowiedzieli o mojej ciąży to powiedzieli ze w tym wieku to już nie wypada😳😂🙄 pochodzę z małego miasteczka 15 tys osób wiec pewnie dlatego jest takie małomiasteczkowe myślenie.

tu gdzie mieszkam nikogo to nie dziwi w tym wieku ciaza, jesli masz warunki na rodzine to się nie martw a ludzi olewaj i nie tłumacz sie😉 dużo zdrowia dla maluszka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze ogranizm juz nie da rady jak 25 latka, ze  zdzieckiem cos bdzie nie tak  i wiele innych znakow zapytania

 

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Wiosenka napisał:

Ja mam 42 lata i właśnie w trakcie in vitro. 

A dlaczego martwisz sie, że nie dasz rady? 

Jestes juz niedołężna ? 😄 Bo ja np czuję się tak samo jak 20 lat temu 

 

jstem zaskoczona,moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milkyway38 napisał:

Ja tez Mam 38 lat i jestem w ciąży - planowanej😊

podejrzewam ze autorka wywodzi się z małego miasta, gdzie większość rodzi po 20 roku zycia. Ja tam sobie chwale, wiek nie ma tu nic do rzeczy, lepiej znoszę niez dwie poprzednie, jestem już w 38 tygodniu i dopiero teraz więcej odpoczywam i leżę, bo jak za duzi chodzę to W pachwinach mnie boli ale ogólnie czyje się dobrze...

moi rodzice są jak autorka😒 jak się dowiedzieli o mojej ciąży to powiedzieli ze w tym wieku to już nie wypada😳😂🙄 pochodzę z małego miasteczka 15 tys osób wiec pewnie dlatego jest takie małomiasteczkowe myślenie.

tu gdzie mieszkam nikogo to nie dziwi w tym wieku ciaza, jesli masz warunki na rodzine to się nie martw a ludzi olewaj i nie tłumacz sie😉 dużo zdrowia dla maluszka

mam juz dwoje dzieci 12 i 10 lat i tak jestem z małego miasteczka ale sie nie przejmuje co gadaja,boje sie poprostu o siebie i dziecko czy wszystko bedzie ok itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kropelka.. napisał:

Boje sie ze ogranizm juz nie da rady jak 25 latka, ze  zdzieckiem cos bdzie nie tak  i wiele innych znakow zapytania

 

Po co tak szybko się starzejesz? Mloda jesteś i to nie jest jakiś gorszy wiek na ciąże nkz 25 lat, w sumie uważam,że nawet lepszy. Jesli chodzi o choroby to wiek tez nie jest żadnym wyznacznikiem,bo znam kilka młodych mam trochę po 20, które urodzily dzieci z rożnymi wadami. Wiec to,ze w starszym wieku rodzą się chore dzieci to bujda opowiadana przez ciotki,zeby dwudziestolatki zachęcić do rodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, kropelka.. napisał:

Boje sie ze ogranizm juz nie da rady jak 25 latka, ze  zdzieckiem cos bdzie nie tak  i wiele innych znakow zapytania

 

W obecnych czasach kobieta 36 letnia jest jeszcze kobietą młodą.

Będziesz miała dostep do wielu badań. 

Moja siostra i kuzynka urodziły zdrowe dzieci po 40. Nie martw się, w ciąży to niewskazane 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kropelka.. napisał:

Boje sie ze ogranizm juz nie da rady jak 25 latka, ze  zdzieckiem cos bdzie nie tak  i wiele innych znakow zapytania

 

Nie bój się, wszystko będzie dobrze, rozumiem ze to wpadka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 36 lat i jest to twoje kolejne dziecko, nie pierwsze, to w czym problem. Po prostu Cie to zaskoczyło, a zobaczysz będziesz szczęśliwa, starsze dzieci będą coraz bardziej samodzielne i będą mieć swoje sprawy i towarzystwo, a Ty będziesz miała swoje małe dziecko. A 36 lat to nie jest jakiś nadzwyczajny wiek. Niektóre kobiety zachodzą w swoją pierwszą upragnioną ciążę w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Milkyway38 napisał:

Nie bój się, wszystko będzie dobrze, rozumiem ze to wpadka???

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wiosenka napisał:

 

W obecnych czasach kobieta 36 letnia jest jeszcze kobietą młodą.

Będziesz miała dostep do wielu badań. 

Moja siostra i kuzynka urodziły zdrowe dzieci po 40. Nie martw się, w ciąży to niewskazane 🙂

 

Dziękuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Po co tak szybko się starzejesz? Mloda jesteś i to nie jest jakiś gorszy wiek na ciąże nkz 25 lat, w sumie uważam,że nawet lepszy. Jesli chodzi o choroby to wiek tez nie jest żadnym wyznacznikiem,bo znam kilka młodych mam trochę po 20, które urodzily dzieci z rożnymi wadami. Wiec to,ze w starszym wieku rodzą się chore dzieci to bujda opowiadana przez ciotki,zeby dwudziestolatki zachęcić do rodzenia. 

Chyba pankuje ,jestem zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dziecko urodzilam jak mialam 36 lat. Drugie 38. Dzieci zdrowe, ja przez porody przeszlam spiewajaco. Oba SN. Problemu z nocnym wstawaniem nie mialam i nie mam. Ogolnie jest ok. Dzieci ciesza i wkurzaja, milosci oceany w sobie nosze, niczego bym nie zmienila. Dla mnie dobry wiek na dzieci. Czlowiek jest juz poukladany, ustabilizowany, co mial sie wyszalec to sie wyszalal, pieniedzy nie brakuje, wszystko jest na swoim miejscu. 

Ciesz sie ciaza. Wszystko bedzie dobrze.:)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 lat to jeszcze mloda kobieta, wcale nie za stara na dziecko, ale tak blizej 40 to rzeczywiscie nie wypada, lepiej adoptowac kilkuletnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Pierwsze dziecko urodzilam jak mialam 36 lat. Drugie 38. Dzieci zdrowe, ja przez porody przeszlam spiewajaco. Oba SN. Problemu z nocnym wstawaniem nie mialam i nie mam. Ogolnie jest ok. Dzieci ciesza i wkurzaja, milosci oceany w sobie nosze, niczego bym nie zmienila. Dla mnie dobry wiek na dzieci. Czlowiek jest juz poukladany, ustabilizowany, co mial sie wyszalec to sie wyszalal, pieniedzy nie brakuje, wszystko jest na swoim miejscu. 

Ciesz sie ciaza. Wszystko bedzie dobrze.:)

miło to słyszeć ,ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kropelka.. napisał:

mam juz dwoje dzieci 12 i 10 lat i tak jestem z małego miasteczka ale sie nie przejmuje co gadaja,boje sie poprostu o siebie i dziecko czy wszystko bedzie ok itp

Niczym się nie martw w tym wieku masz badania prenatalne na NFZ z testem papa dbaj o siebie to piękny okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kropelka.. napisał:

Chyba pankuje ,jestem zaskoczona

Domyślam się,ze panikujesz, jak chyba wszystkie kobiety ktire zaszły w nieplanowana ciąze 🙂 ale powiem Ci,że strach ma wielkie oczy. Tez wpadliśmy z drugim dzieckiem i dla mnie to byl szok, bo zabezpieczaliśmy się, drugiego nie planowałam, starszy mial jiz 7 lat, ja mialam plany.. ale 3 lata strzelilo nie wiem kiedy, syn juz w przedszkolu, byl bardzo cichym i fajnym niemowlakiem, mi macierzynstwo przyszło o wiele lepiej niż w wieku 23 lat, bo dalam na luz 🙂 bedzie fajnie! Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu moja kuzynka urodziła pierwsze dziecko w wieku 45 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam zazdroszczę podejścia. Ja w wieku 36 lat zamiast ciąży wolałabym mieć w miarę samodzielne dziecko, a nie bawić się w pieluchy i nocne wstawanie. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, gdybyś miala 46 lat to rozumialabym Twoje obawy, ale jestes mloda kobitką w pelni sil!!! Starsze dzieci samodzielne, wiec wiecej czasu i energii będziesz mogla poświęcić maluszkowi. U mnie w pracy ostatnio bardzo duzo kobitek w tym wieku w ciazy, nawet i po 40. Kolezanka ostatnio urodzila 4 (planowane) dziecko w wieku 43 lat, a najstarsza córa ma już 19. A rodzice akurat nie powinni być zgorszeni, kiedys to byl normalny wiek na rodzenie. Niczym sie nie przejmuj i ciesz się swoim stanem. 

Mam chrzesniaczke, ktora rowniez byla wpadką rodziców po 40 - jest oczkiem w głowie calej rodziny. Starsze dzieci ruszyly w swiat a mlodsza perelka bardzo odmlodzila swoich rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kropelka.. napisał:

Chyba pankuje ,jestem zaskoczona

będzie dobrze nie martw się, moja fryzjerka miała 40 lat jak urodziła pierwsze dziecko, i bardzo sobie dobrze radziła, teraz mała ma 7 lat 😛 wiec nie bój się, będzie dobrze!!!!!!!! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 17:22, FelicityFlick napisał:

Ja mam 38 lat i jestem w ciąży. W ogóle tym nie przejmuję się.

zazdroszcze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 17:10, kropelka.. napisał:

Czy są tu kobiety w moim wieku w ciązy ?jestem załamana , 36 lat to nie pora na ciąze .boje sie ze nie dam rady

To zależy czy jest to twoja pierwsza ciąża czy kolejna, jeśli pierwsza no to tak troszkę późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 18:02, KateZRzeszowa napisał:

Po co tak szybko się starzejesz? Mloda jesteś i to nie jest jakiś gorszy wiek na ciąże nkz 25 lat, w sumie uważam,że nawet lepszy. Jesli chodzi o choroby to wiek tez nie jest żadnym wyznacznikiem,bo znam kilka młodych mam trochę po 20, które urodzily dzieci z rożnymi wadami. Wiec to,ze w starszym wieku rodzą się chore dzieci to bujda opowiadana przez ciotki,zeby dwudziestolatki zachęcić do rodzenia. 

No nie do końca prawda. Statystyka jest bezlitosna w tej kwestii. I żeby nie było - nie byłam i nie będę nigdy fanką wczesnego macierzyństwa. Zdecydowanie wolę to późniejsze., 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×