Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Zoma napisał:

To zależy czy jest to twoja pierwsza ciąża czy kolejna, jeśli pierwsza no to tak troszkę późno.

3 mam juz dwoje dziec 12 i 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kropelka.. napisał:

3 mam juz dwoje dziec 12 i 10 lat

Eee,to nie masz żadnego problemu.Ja urodziłam czwarte dziecko mając 37 lat. Była to dla nas ogromna radość, ponieważ mieliśmy już trzech synów a czwarta córeczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zoma napisał:

Eee,to nie masz żadnego problemu.Ja urodziłam czwarte dziecko mając 37 lat. Była to dla nas ogromna radość, ponieważ mieliśmy już trzech synów a czwarta córeczka 🙂

a jak znosiłas ciąze duzo gorzej niz poprzednie czy lepiej? czy tak samo bardzo mnie ciekawi boje sie z bedzie duzo gorzej rodzac majac 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 18:17, kropelka.. napisał:

a jak znosiłas ciąze duzo gorzej niz poprzednie czy lepiej? czy tak samo bardzo mnie ciekawi boje sie z bedzie duzo gorzej rodzac majac 37 lat

Znosilam bardzo dobrze.Ani razu nie lezalam w szpitalu,nie miałam żadnych problemow,to była moja druga cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze.  Sama rodzilam w wieku 33, 38 i 40 lat. I kazdą kolejną ciążę znosiłam lepiej i bardziej " bezobjawowo". Masz ten komfort, ze starsze rodzenstwo jeszcze pomoże,  a na pewno nie bedzie utrudniać, jak np 2latek. Jestes w szoku. To normalne, w koncu minie. 

Ps. Poczulam sie przy Tobie staro  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 11:28, Zoma napisał:

Eee,to nie masz żadnego problemu.Ja urodziłam czwarte dziecko mając 37 lat. Była to dla nas ogromna radość, ponieważ mieliśmy już trzech synów a czwarta córeczka 🙂

super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rzczej_gosc napisał:

Bedzie dobrze.  Sama rodzilam w wieku 33, 38 i 40 lat. I kazdą kolejną ciążę znosiłam lepiej i bardziej " bezobjawowo". Masz ten komfort, ze starsze rodzenstwo jeszcze pomoże,  a na pewno nie bedzie utrudniać, jak np 2latek. Jestes w szoku. To normalne, w koncu minie. 

Ps. Poczulam sie przy Tobie staro  😉

Nie chcialam nikogo urazić 😉 poprostu jak sie dowiedzialam to pierwsza mysl czy nie jesem na to za stara  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kropelka.. napisał:

Nie chcialam nikogo urazić 😉 poprostu jak sie dowiedzialam to pierwsza mysl czy nie jesem na to za stara  ?

Każdy ma inną sytuację życiową, jedne już w tym wieku mają odchowane dzieci, a inne rodzą swoje pierwsze. Ja osobiście zazdroszczę, bo od ponad roku  staramy się o 3 dziecko i nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 17:10, kropelka.. napisał:

Czy są tu kobiety w moim wieku w ciązy ?jestem załamana , 36 lat to nie pora na ciąze .boje sie ze nie dam rady

Ja urodziłam trzecie dziecko - planowane - w wieku 38 lat, mając w domu osiemnasto-- i trzynastolatkę..

W tym roku w styczniu skończyłam 45 lat a w lipcu urodziłam czwarte dziecko, to już była wpadka.

Z początku był szok i nieodmierzanie, ale z czasem się oswoiłam, z kolei mój partner oszalał ze szczęścia, jak tylko się dowiedział.o ciąży i teraz świata poza maleństwem nie widzimy.

Edytowano przez gosiaczek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2020 o 06:05, Dobrosułka napisał:

Znalam taki przypadek jak ty.  Dwojka starszych dzieci i wpadka w wieku 36 lat.  Najpierw szok, ale pozniej tak sie kobietce spodobalo, ze urodzile czwarte w wieku 38 lat takze spoko.  Dbaj o siebie i bedzie dobrze 🙂

 

Nie wiadomo czy i ja nie zdecydowałabym się na kolejne dziecko, gdybym tylko była kilka latek młodsza, bo i mnie się spodobało to macierzyństwo po 40 😉 Chociaż i tak między trzecim i czwartym dzieckiem jest mniejsza różnica wieku niż między drugiem a trzecim, bo 7 lat kontra 13. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gosiaczek1975 napisał:

Ja urodziłam trzecie dziecko - planowane - w wieku 38 lat, mając w domu osiemnasto-- i trzynastolatkę..

W tym roku w styczniu skończyłam 45 lat a w lipcu urodziłam czwarte dziecko, to już była wpadka.

Z początku był szok i nieodmierzanie, ale z czasem się oswoiłam, z kolei mój partner oszalał ze szczęścia, jak tylko się dowiedział.o ciąży i teraz świata poza maleństwem nie widzimy.

super Gratuluje ja chyba tez powoli sie oswajam z a sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kropelka.. napisał:

super Gratuluje ja chyba tez powoli sie oswajam z a sytuacją

Dziękuję :) 

Jeżeli cie to pocieszy to ja pod koniec grudnia lub na początku stycznia zostanę jeszcze babcią ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gosiaczek1975 napisał:

Dziękuję 🙂

Jeżeli cie to pocieszy to ja pod koniec grudnia lub na początku stycznia zostanę jeszcze babcią 😉

dla mnie to poprostu szok nie planowalam zachodzic w ciaze w wieku 36 lat

to w jednym roku zostalas mamusia i moze jeszcze w tym roku babcia 🙂 podwojna radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam pierwsze w wieku 39lat, ciąża przeleciała super, praktycznie zero objawów. (Na samym początku mdłosci, ale nie tak silne by wymiotować) połogu nie odczułam jakoś specjalnie, baby blusa nie miałam, gdyby nie fakt że musiałam mieć cesarkę pewnie od razu zdecydowałabym się na następne, a tak będzie trzeba poczekać. Będę po 40tce 😊


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cieszyć się maleństwami póki  czas.kilka dni temu zmarł mój kolega w wieku 45 lat, osierocił 2 dzieci ,trzyletniego synka i rocznego synka. Wczoraj zmarła znajomej córka w wieku 30 lat, osierociła 3 dzieci, najmłodszą córeczkę urodziła 3 tygodnie temu i po prostu nagle zatrzymało jej się serce, chyba to był zator,sekcja zwłok wykaże co było przyczyną..😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 18:08, kropelka.. napisał:

tak

Qrcze i dziwić się że 17 latki zaliczają wpadki jak dorosła kobieta, matka dwójki dzieci nie potrafi ogarnąć tematu świadomego planowania rodziny:/ 

Co do samej ciąży to myślę że będzie przebiegała tak samo jak poprzednie i wiek nie stanowi tu żadnego problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 10:56, Lilll napisał:

No nie do końca prawda. Statystyka jest bezlitosna w tej kwestii. I żeby nie było - nie byłam i nie będę nigdy fanką wczesnego macierzyństwa. Zdecydowanie wolę to późniejsze., 

Szczerze mówiąc to wszystkie zbiórki które wspierałam dotyczyły dzieci bardzo młodych rodziców ...wady serca czy sma i milionowe zbiórki na leczenie za granicą 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Anna Katarzyna napisał:

Qrcze i dziwić się że 17 latki zaliczają wpadki jak dorosła kobieta, matka dwójki dzieci nie potrafi ogarnąć tematu świadomego planowania rodziny:/ 

Co do samej ciąży to myślę że będzie przebiegała tak samo jak poprzednie i wiek nie stanowi tu żadnego problemu. 

Może dlatego że w małżeństwie nie ma spiny? Będzie ciąża to będzie .Jesteśmy małżeństwem i dzieci są czymś naturalnym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 lat to jeszcze nie katastrofa, swoja mlodsza corke rodziłam w wieku 35 lat, i jakos zupelnie nie przychodzilo mi do glowy, ze jestem za stara. Badania oczywiscie, monitorowac przebieg ciazy i bedzie dobrze.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja mam 42 lata i 3 miesieczne dziecko. Pierwsze dziecko urodziłam 15 lat temu prze cc teraz sn. Całą ciążę czułam sie dobrze, tylko nadal nie doszłam jeszcze do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Anna Katarzyna napisał:

Szczerze mówiąc to wszystkie zbiórki które wspierałam dotyczyły dzieci bardzo młodych rodziców ...wady serca czy sma i milionowe zbiórki na leczenie za granicą 😕

Ty może i zbierałaś na dzieci młodych rodziców a wystarczy spojrzeć na statystyki. Mało mnie interesują czujesz doświadczenia życiowe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 34 lata i 7 mies dziecko z największym ...em ever. Czy się bałam. nie bo mi obiecywał że się mną zaopiekuje. Teraz jestem sama z dzieckiem bez środków do życia. I chodzę tylko po sądach i policji, wręcz ukrywam się przed ex. . Czy dasz sobie radę. Oczywiście że dasz sobie radę.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 02:51, Dobrosułka napisał:

Wlasnie sie dowiedzialam o trzeciej ciazy w wieku 44 lat wsrod moich bliskich.

Szczerze gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 18:14, Dobrosułka napisał:

DZiekuje.  Jak sie czujesz?

ciagle zmeczona,spiaca ,bez energii ale rozumie ze to takie uroki poczatkowej ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wieku 34 lat urodziłam trzecie dziecko. 

Obawy i niepokoje  są zawsze,  ale idziemy do przodu.

Wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×