Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
acojesli

Nieudana labioplastyka

Polecane posty

Niestety przeszłam nieudany zabieg labioplastki a może raczej amputacji warg sromowych mniejszych. 

Niestety nie wiem co robić i chciałam się dowiedzieć czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w tej samej sytuacji. Bardzo się martwię, że zabieg był u mnie źle przeprowadzony. Miałam operację 6 tygodni temu i chyba lekarska wycięła u mnie za dużo. Jestem załamana bo wyglądam na dole bardzo źle. Czy któraś z was miała taką samą sytuację i jak mogę sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudanalabioplastyka

U mnie doszlo do nadmiernej amputacji. Jestem po operacji rekonstrukcyjnej.

Jest to bardzo smutne, przykre ,ze dochodzi do tak duzych błedow.

Wrazie pytan prosze pisac na adres nieudanalabioplastyka@gmail.com

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 18:01, acojesli napisał:

Niestety przeszłam nieudany zabieg labioplastki a może raczej amputacji warg sromowych mniejszych. 

Niestety nie wiem co robić i chciałam się dowiedzieć czy ktoś ma podobne doświadczenia?

nawet jeżeli z warg zostały jedynie wątłe nitki (choćby 1 mm tkanki) warto zrobić regenerację tkanek osoczem, odczekać kilka miesięcy, jeżeli 1 zabieg nie pomoże - powtórzyć, albo rozejrzeć się za innymi metodami: rekonstrukcja warg kwasem hialuronowym albo wersja bardzo inwazyjna - rekonstrukcja warg ze ścianek pochwy. Jakieś 1-2 mm tkanki można takimi metodami uzyskać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam swój zabieg u dr Martynt Sikory z Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Natomiast moja koleżanka zdecydowała się na dużo droższy zabieg u dra R. Kuź...a .... niby wielki fachura... koleżanka mówi,że straszny cham ale reklamy ją przekonały... dawał jej jakieś dziwne leki dożylnie po których była nieprzytomna. Zrobił zabieg w większym zakresie i kazał dopłacić po. Chociaż ustalila z nim  ze nic nie chce przy łechtaczcd robić. Po zabiegu dramat. Po wygojeniu (6mcy): zero warg mniejszych - jakas resztka przyklejona do wiekszych... dziewczyna jezdzi konno - depresja, płacz. Wysłałam ją do Pani dr Martyny. Była też u dra Serafina ale rekonstrukcja 20 tys - brak funduszy. Pozew na dra R.K. w toku. I aktualnie po kilku zabiegach u dr Sikory i dziewczyna wraca do życia... zresztą dr Sikora to bardzo empatyczny człowiek więc mam.wrażenie,że zabiegi połączone z terapią się odbyły. Dziewczyna znowu jeździ po roku przerwy... jak siadała na konia to wargi się rozchylały i siadała jakby wnętrzem pochwy. Dr Sikora robiła zabiegi chirurgiczne + osocze i coś jeszcze ale szczegółów nie znam. Wiem tylko,że.mówiła,że wypełnianie kwasem jest bez sensu... ale ja się nie znam. Jak macie pytania jakieś pytania do mojego zabiegu warg i napletka to piszcie. Do dr Sikory tez mozna pisac,bo ma takiego maila dla pacjentek i zawsze.od.razu odpisuje. Pozdrawiam dziewczyny i jak.jestescie przed to decydujcie sie bo warto - u mnie zmiana zycia na lepsze 100%  a jak jestescie po nieudanej to moze moja dr Sikora Wam pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że trafiłam do Olmedical na labioplastykę. Dzięki specjalistom z tej Kliniki efekt jest w 100% taki jakiego oczekiwałam. Pan doktor Sławomir Olek, który przeprowadzał zabieg, podchodzi super profesjonalnie do swoich pacjentek i po prostu zna się na tym co robi. Ja mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×