Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

U mnie z reguły to zawsze jest kwestia tego ile płynu wleje i proszku sypnę, bo ja zdarzy mi się, że tego będzie za mało, wtedy właśnie ubrania szybko tracą ładny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o oddawaniu prania do profesjonalnej pralni wodo-chemicznej? Tak sobie myślę, że to musi gwarantować najlepszą jakość czyszczenia, to i pewnie pod względem zapachu 🙂 A widziałam, że punkty jak Pralnia warszawianka nawet oferują odbiór ubrań z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się sprawdzają perełki zapachowe do prania. Pranie bardzo ładnie pachnie dzięki nim. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Dnia 18.08.2020 o 19:12, qenik napisał:

To jest absolutnie niemożliwe, bo mam bardzo czuły węch. Perfumy, których używam czuje cały czas, nawet kiedy zapach staje się przyskorny i gaśnie. Poza tym na niektórych ubraniach czuje, na innych nie. Jeżeli by tak było jak mówisz to na wszystkich bym nie czuł. Niestety to nie jest w tym problem 😞

Też wam wyostrzony węch. Mimo to pranie nie pachnie, tylko w trakcie prania, jak schnie i na tym koniec. Proszki raczej pachną tylko po otwarciu opakowania, płyn w trakcie płukania. Może zagraniczna chemia ma jakiś zapach na dłużej. Może niemiecka?  Nie próbowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, różnica jest kolosalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince

Płyn z Biedronki Eden niebieski.

Dosyć trzymał się zapach.

Rok  temu go kupowałam. Teraz nie wiem czy mają ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Kapsułek zamiast proszku nie używasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje przygody z pralką w ostatnim czasie były okropne. Pralka zepsuła się miesiąc po tym jak skończyła się gwarancja. Koszt naprawy był astronomiczny, na szczęście koleżanka poleciła mi Komis Techniczny Wrocław, gdzie udało mi się kupić używaną pralkę za naprawdę przyzwoite pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×