Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
osheet

strach depresja praca

Polecane posty

cześć jestem ok 1,5 roku na zwolnieniu na depresje ale we wrześniu muszę pójść do pracy i tu się robi problem... boje się co jest normalne z tym że ten strach mnie paraliżuje dostaje ataków paniki szukam pracy na 1 zmianę ale poza sklepami nie ma pracy w mojej okolicy moja głowa nie da sobie rady z wracaniem w nocy (pracowałam na zmiany ) nie jestem w stanie przejść kawałka obok lasu po ciemku sama, a mieszkam w małym mieście i ludzie nie chodzą w tygodniu po 22 

sklepy mnie przerażają jestem osoba otyłą i boję się że będę obiektem żartów a te kody od piczywa warzyw i owoców ludzie są niecierpliwi śpieszą się i boję się że będą sie wsciekać i zaczną drwić ze mnie moja poprzednia pracodawczyni wyzywała mnie i mówiła że wszyscy się ze mnie śmiali i od tamtego czasu nie potrafie sobie poradzić patrzę na każdego pracodawce jak na osobę która sobie robi ze mnie żarty w innej pracy często byłam wyśmiewana wytykana palcami obgadywana bo nie nosiłam rozmiaru 38 czuję się jeszcze słaba psychicznie ale nie chce iść na rente mam 28 lat i chce żyć normalnie nie wiem jak mam sobie radzić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Twój post jest trochę niezrozumiały - brakuje mu znaków interpunkcyjnych i przez to ciężko cię zrozumieć.
Myślę, że odpowiedni ubiór, makijaż oraz fryzura mogą zmienić twoje nastawienie do siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Najlepiej pracować z depresją na II poziomach:

I. psychiatra - zadba o odpowiednie leki i powinien pozwolić przejść/rozapącząć poziom II

II. psychoterapia - to jest metoda na wypracowanie sobie nowych reakcji, nawyków i praca z lekami, traumami, destrukcyjnymi schematami myślowymi

 

Jeśli dobrze popracujesz na tych 2 poziomach z czasem będzie można zmniejszyć leki (docelowo zrezygnować) a potem zakończyć psychoterapię. Wtedy wzmocniona będziesz gotowa, z niewielkim stresem iść do pracy 🙂

Edytowano przez JacekJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocne w leczeniu depresji czy stanów lękowych jest stosowanie olejku CBD, mi pomógł w walce ze stresem spowodowanym przez pracę, tylko warto zwrócić uwagę na sprawdzony skład, najlepiej potwierdzony przez niezależne laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2020 o 15:56, osheet napisał:

cześć jestem ok 1,5 roku na zwolnieniu na depresje ale we wrześniu muszę pójść do pracy i tu się robi problem... boje się co jest normalne z tym że ten strach mnie paraliżuje dostaje ataków paniki szukam pracy na 1 zmianę ale poza sklepami nie ma pracy w mojej okolicy moja głowa nie da sobie rady z wracaniem w nocy (pracowałam na zmiany ) nie jestem w stanie przejść kawałka obok lasu po ciemku sama, a mieszkam w małym mieście i ludzie nie chodzą w tygodniu po 22 

sklepy mnie przerażają jestem osoba otyłą i boję się że będę obiektem żartów a te kody od piczywa warzyw i owoców ludzie są niecierpliwi śpieszą się i boję się że będą sie wsciekać i zaczną drwić ze mnie moja poprzednia pracodawczyni wyzywała mnie i mówiła że wszyscy się ze mnie śmiali i od tamtego czasu nie potrafie sobie poradzić patrzę na każdego pracodawce jak na osobę która sobie robi ze mnie żarty w innej pracy często byłam wyśmiewana wytykana palcami obgadywana bo nie nosiłam rozmiaru 38 czuję się jeszcze słaba psychicznie ale nie chce iść na rente mam 28 lat i chce żyć normalnie nie wiem jak mam sobie radzić  

Zmień się w nowej pracy pokaż się z dobrej strony bądź dla innych miła. Nie daj po sobie poznać że masz depresję bo innych to zraża.Z czasem zauważysz że tak naprawdę możesz żyć normalnie tylko postaraj się o dobrą pozytywną energie.Pamiętaj że każdy też może mieć gorszy dzień coś ci nie wyjdzie to się nie przejmuj i tak to tłumacz. Czasami trzeba udawać. Ludzie zawsze będą gadać popracuj nad dystansem do siebie. Co z tego że jesteś otyła? Nawet jeżeli ktoś się z tego śmieje widocznie sam ma problemy ze sobą. Przecież to tylko żarty, a jak będą miały miejsce to pokaż wszystkim że ci to nie dokucza śmiej się razem z nimi. I zawsze możesz zacząć ćwiczyć bo sport nie tylko pomoże ci schudnąć ale jest po prostu zdrowy. Trzymaj się dasz radę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×