Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sasza

Czy mogę być jednak w ciąży?

Polecane posty

Witam. Ja z zapytaniem skończyła mi się @ 28 lipca, współżylam z partnerem 2 dni bez zabezpieczenia  a to było 4 oraz 5 w tym miesiącu dodam że to były moje dni płodne. Od tygodnia czasami boli mnie podbrzusze czuję kłócie w prawym jajniku raz w lewym, czasami mam lekkie mdłości oraz bolą mnie sutki, apetyt mi czasami dopisuje ale dość przewrotnie bo w większości wcale nie mam ochoty na jedzenie. Budzę się czasami niewyspana. Za 4 dni powinnam dostać @. Więc moje pytanie brzmi czy jest szansa że mogę być w ciąży?:classic_tongue:

Dodam że mam nieregularne cykle @ co 24 lecz od 2 tygodni wyregulowało się i mam co 28. Robiłam testy 2 dni temu za namową partnera i wyszedł negatywny chodź zdaję sobie sprawę z tego że to za wcześnie.

Czy bym mogła liczyć na dużo odpowiedzi co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia. W sprzyjających warunkach plemniki mogą przetrwać w pochwie 72 godziny, czyli trzy dni, a najsilniejsze osobniki nawet do pięciu, czy siedmiu dni. Sprzyjające dni to oczywiście dni płodne kiedy to sluz jest inny ( wodnisty, rozciągliwy, przejrzysty, jest go dużo) jak w dni niepłodne czyli ( uczucie suchości, lepki, gesty, biały) 

Objawy które opisujesz mogą również świadczyć o zbliżającym się okresie, miałam identyczne. 

Czasami jest tak, że test zrobiony przed datą miesiączki nie pokaże pomimo iż kobieta jest już w ciąży, wynika to ze zbyt niskiego poziomu hcg w moczu. Poczekaj najlepiej do dnia miesiączki, jeśli okres się nie pojawi, wykonaj test. 

Pozdrawiam 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przy bałaganie z miesiączką zabezpieczałam się diafragmą dopochwową i to była najlepsza anty jaką miałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×