Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Pysiolina

Najbardziej pusta i rozpieszczona nastoletnia juciuberka

Polecane posty

Gość Pysiolina

Ja glosuje na Alexxis Ola i Kinie Wiczynska. 

Alexxis nie przujmuje krytyki, uwaza sie za najpiekniejsza na swiecie, jednoczesnie nagrywajac filmik o swoich kompleksach -duzy nos, brak biustu itd. A w tym samym czasie prezy sie na insta i tiktoku, wywalajac cycki, pokazujac tylek i robiac miny rodem z filmow dla doroslych. Maluje sie i ubiera bardzo wulgarnie, ma tatuaze i tipsy na kilometr ale w jej szkole podobno nauczyciele to akceptuja i wszyscy mowia jej tylko komplementy, ze jest taka piekna w tym mejkapie lol.

Kinia Wiczynska to kolejna goowniara. Do normalnej szkoly nie moze chodzic bo jest to dla niej zbyt stresujace. Calymy dniami lezy w lozku ze swoim chlopakiem ktory wyglada na 12 lat. 

Jest mniej szkodliwa niz Alexxis ale strasznie glupia. I rodzice pozwalaja jej na wszystko i widac ze ma nad nimi kontrole co jest troche przerazajce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingi nie jestem w stanie obserwować ze względu na jej zęby.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinia jest dla mnie nieszkodliwa. Paznokcie (i brud pod nimi) ma okropne, ale zębów się nie doczepię, po to nosi aparat by je wyprostować. Ot nastolatka, która mówi ultraprostym językiem, bo chce trafić do mas w podobnym wieku. Jest glupia? No jest. Ale nieszkodliwa. Też zmieniłam szkołę na zaoczną, bo byłam w złym stanie psychicznym, system edukacji w Polsce jest na tyle poroniony, ze po prostu nie mialam ochoty przepisywac podrecznikow dyktowanych przez nauczyciela, byc traktowana jak ...a i nicnierobic 8 godzin dziennie. 😉

Edytowano przez Sylwia76682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkodliwa czy nie. Jest obrzydliwa - do dziś mnie mieli w żołądku jak sobie przypomnę filmik gdy wyciągała brud spod kolczyka w policzku. 🤮

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zniesmaczony napisał:

Kinia jest na pograniczu patologii, jak klasyczna Karyna, natomiast owa Alexis - ile ona ma lat bo wygląda na min. 25.

Maturę teraz zdawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Cyganeriao napisał:

Nie, idzie do klasy maturalnej 

Odśwież wiadomości 😉

Maturę pisała w tym roku.  Początkiem roku miała studniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sandi napisał:

 

Odśwież wiadomości 😉

Maturę pisała w tym roku.  Początkiem roku miała studniówkę.

Sory myślałam, że chodzi o kinie mój błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to, że Kinia ma krzywy zgryz, na to cierpi większość społeczeństwa, przynajmniej ma aparat. Większy problem to złogi kamienia i przebarwienia na tych jej zębach, to już świadczy o braku higieny. Co do pytania to ja głosuję na córunię z kanału O matko i córko no i Kinię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gnida napisał:

To nie chodzi o to, że Kinia ma krzywy zgryz, na to cierpi większość społeczeństwa, przynajmniej ma aparat. Większy problem to złogi kamienia i przebarwienia na tych jej zębach, to już świadczy o braku higieny. Co do pytania to ja głosuję na córunię z kanału O matko i córko no i Kinię. 

Taaaak, córka z kanału O matko i córko wydaje mi się okropnie rozpieszczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×