Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martinika

Okres mi się spóźnia 13 dni pomocy

Polecane posty

Tak jak w tytule okres mi się spóźnia 14 dni do tego zrobiłam dwa testy, po 9 dniach opóźnienia i po 11 dniach opóźnienia jeden po południu, a drugi wcześnie rano oba testy były negatywne, dodam, że w tym czasie jestem przeziębiona i mam zapalenie pęcherza moczowego, ponieważ biegam siusiu co 30 min. Pomocy dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do lekarza. My Ci nie pomozemy. Pierwsza wizyta lekarz rodzinny- poradzi sobie z zapaleniem pecherza, druga wizyta- ginekolog, by wyjasnic dlaczego opoznia Ci sie miesiaczka. Zacznij dzwonic juz teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeste sikanie nie jest objawem zapalenia pecherza. Zapalenie pecherza to uczucie parcia (nawet z pustym pecherzem), i bardzo silny bol przy oddawaniu moczu. Idz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć jeśli chodzi o ciąże to uważam, że w niej nie jesteś, jeśli owulacja wystąpiła nawet tuż przed okresem to licząc od dnia miesiączki dwa tygodnie test spokojnie pokazałby dwie kreski jeśli doszło do zapłodnienia.

Spozniajacy okres może mieć inne podłoże, infekcja którą przechodzisz może mieć wpływ na spóźnienie miesiączki, stres, zbyt mocny wysiłek, problemy ginekologiczne, nie odpowiednia dieta,problemy z tarczycą, być może zbyt mało żelaza - w moim przypadku tak było, dwa tyg spóźniał mi się okres, suplementacja żelazem i wszystko wróciło do normy.

Warto wybrać się do lekarza i sprawdzić co tak naprawdę się dzieje, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bibi14 napisał:

Cześć jeśli chodzi o ciąże to uważam, że w niej nie jesteś, jeśli owulacja wystąpiła nawet tuż przed okresem to licząc od dnia miesiączki dwa tygodnie test spokojnie pokazałby dwie kreski jeśli doszło do zapłodnienia.

Spozniajacy okres może mieć inne podłoże, infekcja którą przechodzisz może mieć wpływ na spóźnienie miesiączki, stres, zbyt mocny wysiłek, problemy ginekologiczne, nie odpowiednia dieta,problemy z tarczycą, być może zbyt mało żelaza - w moim przypadku tak było, dwa tyg spóźniał mi się okres, suplementacja żelazem i wszystko wróciło do normy.

Warto wybrać się do lekarza i sprawdzić co tak naprawdę się dzieje, pozdrawiam. 

Napisałam prywatną wiadomość do Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tabletki na pęcherz mogą wydłużać cykle, wiem bo sama swego czasu dość często cierpiałam na zapalenie pęcherza ;( przy zmianie na diafragmę dopochwową unormowało się, a teraz już prawie w cale nie mam takich historii 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×