Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie, jak to wyglądało u was z tyciem w ciąży? U mnie waga stoi w miejscu cały czas, nic się nie zmienia.19 tydzień. Na początku wymioty doskwierały niemiłosiernie, teraz już jest ok, od ponad miesiąca jem wszystko, a waga ani drgnie. Jak jest lub było u was?  

Edytowano przez Jankaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Od połowy 4 miesiąca bodajże było widać i zaczęłam przybierać coś na wadze.. Ogólnie tylko ok 8 kg w ciąży przybrałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co wizyta plus 3 kg, od początku lipca mam cukrzycę i nie jem słodyczy i schudłam 1 kg... u mnie plus 8 kg A za miesiąc rodze. Jak się nie żre to się nie tyje. Jestem w szoku. Wyglądam dobrze, A każdy myślał że będę kulką:)) mało przytylam A synek jest za duży jak na swoje tygodnie... 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, RozaliaRozalia napisał:

Ja co wizyta plus 3 kg, od początku lipca mam cukrzycę i nie jem słodyczy i schudłam 1 kg... u mnie plus 8 kg A za miesiąc rodze. Jak się nie żre to się nie tyje. Jestem w szoku. Wyglądam dobrze, A każdy myślał że będę kulką:)) mało przytylam A synek jest za duży jak na swoje tygodnie... 🤷‍♀️

Nieprawda. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg a w drugiej 7. Jadłam tak  samo. W obu ciążach wymioty do końca  4 miesiąca. Dodam, że nim zaszłam w pierwszą ciąże ważyłam  50 kg, a w drugą 51, bo  to też ważne ile ważyłaś nim zaszłaś w ciążę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda ciąża  jest inna.  Dużo zależy od wagi wyjsciowej i trybu zycia. U mnie

Pierwsza ciąza od poczatku L4 i oszcxedny tryb zycia, szpitale,  sporo leżenia.  Za to brak stresów w pracy. Startowałam z niedowagą i co miesiąc plus 2kg. Pod koniec mniej, skonczylam na 13kg. Ale wyhodowałam kilogramy, które trudno bylo zgubić. 

Druga ciąża bardziej aktywna,  duuuuzo spacerow, bez oszczedzania sie. Waga startowa2kg wieksza, niz poprzednio. I pod koniec plus 15. Poszlo mi wszedzie. Trzecia ciąża w biegu, z dwójką małych  dzieci,  w tym dwulatek. 8,5kg na plusie,  właściwie schudłam,  9 dni po porodzie mialam swoją wagę. W kazdej przybierałam od poczatku, nie miałam mocnych mdłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie widać było coś coś w 4 miesiącu i od tego miesiąca też zaczelam tyc ale nie dużo. Najwięcej przytyłam po 7 miesiącu no i pod koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy to ciagle porównywanie ile kobieta przytyła w ciąży... każda z nas jest inna... wiek, predyspozycje, tryb zycia, waga wyjsciowa.... itp. Dla mnie najwazniejsze jest To,ze wracam po ciążach do swojej wagi, zajmuje mi to jakieś 4-6 miesięcy ale nic na sile...daje sobie czas Bo tyle miesięcy Nasz organizm „ produkował” nowego człowieka... to jest coś wyjątkowego a przez te wszystkie celebrytki nie skupiamy się na tym co jest ważne ...zycze wam zdrowego podejścia i cieszcie się ciaza 😊 
co do autorki to pewnie miałaś większa wagę wyjściowa i dlatego nie tyjesz... nie martw się nadrobisz od 7 miesiąca dziecko przybiera Wtedy najwiecej... takze wszystko przed tobą 👍

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to potrafilam przywalić po 5kg na miesiąc. I tak doszłam do 25kg. Teraz jestem 4miesiace po porodzie i zostało mi niecałe 5kg. Ale nie widać tego po mnie. Jedyne co zostalo to okropne rozstępy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, 31190 napisał:

Jedyne co zostalo to okropne rozstępy. 

Daj spokój. U mnie minął już rok od porodu, a nadal wyglądam jak biało-fioletowa zebra na brzuchu i boczkach. Jedynie te na udach się trochę zmniejszyły i zaczęły mocniej blednąć...

W ciąży przybrało mi niecałe 10kg od wagi wyjściowej. Do 5 mc schudłam 4 kg, a potem odrobiłam i jeszcze dobrałam. Najwięcej w 3cim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przytylam w ciazy az 30kg. W pierwszym miesiacu mialam wilczy apetyt, a w drugim miesiacu mialam juz 10kg na plusie mimo pozniejszych wymiotow. Podobno to przez to ze mialam niedowage. Potem do porodu stopniowo przybylo mi kolejne 20kg, ale jestem duza baba, a mlody tez swoje wazyl, wiec jakos rownomiernie mi sie to rozlozylo. Rozstepow mam malo, bo mam dobre geny, a waga prawie ze wrocila juz do normy, mimo ze od 2mca nie karmie piersia (bo slyszalam ze to pomaga w powrocie do wagi sprzed ciazy). Tylko brzuch mi jeszcze troche odstaje, ale majtki z wysokim stanem robia robote i widze ze powoli i to znika. Jestem pol roku porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.W pierwszej ciazy przytylam 6 kg. A w drugiej 18kg. 

Każda ciaza inna, w pierwszej bylam aktywna,ale nie mogłam jesc przez ciagle wymioty. A w drugiej ciazy mialam częste skurcze, rozwarcie i mało sie ruszałam. Nie jadłam duzo, ale zatrzymywałam wode i tylko patrzyłam jak waga rośnie. Na szczęście szybko zrzuciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ze dużo zalezy od tego, czy organizm z jakiegoś powodu zatrzymuje wodę,  czy gromadzi tluszcz z nadmiaru kalorii. Mi kilka ostatnich kg bylo bardzo trudno zgubic. Zwyczajnie sobie na nie zapracowałam jedzeniem. Nawet plecy miałam tłuste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdą ciąże przechodzi się inaczej. Ja w pierwszej przytyłam kolosalnie dużo, grubo ponad 20kg (aż wstyd się przyznać, nie napiszę dokładnie :D) ale też miałam m.in. różne problemy wtedy itp życiowe takie (na szczęście po 3 mies waga wróciła do normy). Teraz po kilku latach jestem znów w ciąży i wiadomo, też przytyłam, ale nie w takiej ilości kg, jestem w 6mies i np w laboratorium do którego chodzę na badania pani była w szoku, że jestem w ciąży :D bo ona ostatnio mówiła że przychodzę tak często że już pamięta mnie i moje dane, ja mówię jeszcze troszkę poprzychodzę bo termin na wtedy i wtedy, a ona TO PANI JEST W CIAZY ?!  Takze ciesze sie ze nie ma powtorki z rozrywki, bo teraz jak sa takie upaly to bym sie umeczyla strasznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam początek 8 miesiąca. Do tej pory przytyłam tylko 1. 5kg, ale też mam cukrzycę ciążowa. W sumie to od jej zdiagnozowania, czyli 24tc chudnę, a nie tyje. Najważniejsze, żeby dziecko dobrze się rozwijało, a to ile która przytyje jest kwestia indywidualna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×