Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lila235

Związek

Polecane posty

Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Zawsze jak już z kimś kręciłam to po jakimś czasie starałam się zniechęcić tą osobę do siebie. Chciałabym mieć kogoś kto mnie pokocha i kogo ja będę mogła kochać. Problem polega na tym że zdaje sobie sprawę że w pewnym momencie będę musiała pokazać się bez ubrania, a moje ciało nie jest zbyt ładne. Nie jestem brzydka i w ubraniu nie jest źle, gorzej z tym co pod nim. Jestem troszeczkę grubsza, mam cellulit, rozstępy, wypryski na ciele i szybko odrastające grube, ciemne włoski. Nie chcę już więcej odpychać od siebie „potencjalnych kandydatów na chłopaka”, ale wiem że w tych czasach dla osób w podobnym wieku do mojego, wygląd gra bardzo ważną rolę dlatego nie wyobrażam sobie bycia w związku, bo nie wierzę że to o czym wspomniałam mogłoby się jakkolwiek, komuś podobać ( choć ja sama nie zwróciłabym na to uwagi u ważnej dla mnie osoby). Nie wiem co mam robić, bo naprawdę mam już dosyć bycia samej, ale boje się reakcji ukochanej osoby na mój widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeżeli będzie cię kochał to będzie pomimo twoich wad nie kocha się tylko za wygląd ale także za to co się nosi w środku Pozatym nie ma ludzi idealnych każdy ma jakieś defekty wady, nie wygladzie to w charakterze .. musisz spróbować zaryzykować a dowiesz się czy było warto 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×