Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mnich1993

Pytanie do Pań co czują mając korek analny w pupci

Polecane posty

Drogie Panie co czujecie w czasie wsuwania korka analnego do pupci i w czasie, gdy go macie już w sobie a potem co czujecie w czasie wyciągania go z pupci. Chodzi mi o takie normalny korek. Jeżeli mogę prosić o informacje jakie były wasze doznaia za pierwszym razem a jak są po jakimś czasie. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mnich1993 napisał:

Drogie Panie co czujecie w czasie wsuwania korka analnego do pupci i w czasie, gdy go macie już w sobie a potem co czujecie w czasie wyciągania go z pupci. Chodzi mi o takie normalny korek. Jeżeli mogę prosić o informacje jakie były wasze doznaia za pierwszym razem a jak są po jakimś czasie. 😀

Wystarczy, że go sobie włożysz i już będziesz wiedział. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ONA83 napisał:

Wystarczy, że go sobie włożysz i już będziesz wiedział. 

Chciałem prosić Panie o ich doznania. A moje to moje by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mnich1993 napisał:

Chciałem prosić Panie o ich doznania. A moje to moje by były.

Odczucia Pań i Panów przy wkładaniu i wyjmowania korka analnego są raczej podobne. Przy penetracji pen//isem mężczyźni mają lepsze doznania ze względu na stymulację prostaty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ONA83 napisał:

Odczucia Pań i Panów przy wkładaniu i wyjmowania korka analnego są raczej podobne. Przy penetracji pen//isem mężczyźni mają lepsze doznania ze względu na stymulację prostaty

Tylko ze np ja to uwielbiam miec cos w tylku a moja kobieta nie nawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kroki napisał:

Tylko ze np ja to uwielbiam miec cos w tylku a moja kobieta nie nawidzi

A to już są indywidualne odczucia, nie każdemu to się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ake nawet nie wiem jak sie zabrac za rozmowe z nia na ten temat bo oczywiscie ona noe wie ze ja lubie cos miec w tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *кєяi* napisał:

Normalnie. Jak dorosły z dorosłą osobą. Im szczerzej, tym lepiej.

Ktoś z uczuciowego nas odwiedził. 😉 Co tam u Was ciekawego się dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *кєяi* napisał:

Ciekawego raczej nic, coraz gorzej tam. Przynajmniej z mojego punktu widzenia 😅 Dlatego między innymi z tego powodu stopniowo ograniczam wchodzenie na to forum 🙂

Tia. Sporo sfrustrowanych facetów tam. co zrobić. Możesz uciec na ero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Skoro Przemo goli pochwę to koniec świata.

wtf?! hahah Pieprzna czego ty byłaś tam świadkiem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Nie no to tylko tytuł tematu. Tak jakby Przemo nie przelogował się na Agatkę.

Sądzisz, że on fałszywą Agatkę nam podkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mnich1993 napisał:

Drogie Panie co czujecie w czasie wsuwania korka analnego do pupci i w czasie, gdy go macie już w sobie a potem co czujecie w czasie wyciągania go z pupci. Chodzi mi o takie normalny korek. Jeżeli mogę prosić o informacje jakie były wasze doznaia za pierwszym razem a jak są po jakimś czasie. 😀

Spróbowałam i podobało mi się. Coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Oni są tak inteligentni inaczej, że niejednokrotnie są brani za projekty jednego autora.

Kiedyś czytałem relację z wykopowych igrzysk spie... Onka mi podlinkowała. Wspaniała lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pieprz w doopie napisał:

Wykopowcy mają talent. Chyba wiem o którym tekście mówisz.

Ta, wykopowcy są zupełnie okrutni, choć trzeba przyznać, że przemek naprawdę ciężko pracuję na swoją sławę. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Oni są tak inteligentni inaczej, że niejednokrotnie są brani za projekty jednego autora.

A Ty czyim jesteś projektem? Z duupy przecież się nie wzięłaś. Oczywiście pytanie retoryczne. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pieprz w doopie napisał:

Archidiecezji poznańskiej. Zbieram dla Gądeckiego wszystkie zboczenia do nowego katalogu grzechów.

Ale po co Gądeckiemu wysyłać ludzi w teren, skoro sam osobiście zapełniłby rejestr swoimi "potknięciami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

A jeszcze bardziej swojego poprzednika. Myślę, że kafe powinno się przerabiać w trakcie seminarium 😜 Sami nie wymyślą co siedzi w głowach "głupich mężatek".

A ja sądzę, że w końcu zniosą ten przeklęty celibat, który tylko unieszczęśliwia kler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Zniosą ale jak to w dowcipie doczekają tego wnuki księży 🤣

😄 i to lepsze niż nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię kiedy moja kobieta ma w tyłeczku wibrator. Kiedy wchodzę w jej ci.pkę od tyłu i delikatnie docisne palcem wibrator. Czuje jak drży w niej i ją wypełnia, jednocześnie potęguje moje doznania. Korek działa podobnie tylko nie ma wibracji niesyety ale też jest fajnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2020 o 17:13, Pieprz w doopie napisał:

Oni są tak inteligentni inaczej, że niejednokrotnie są brani za projekty jednego autora.

I tu podałaś pewien trop. Agatka naprawdę ma na imię Paulina, bo zaczęło latać na kafełe konto do jej Instazjéba, ma tam sporo filmików, fot - faktycznie tamtejsze jej materiały oddają poziom postów tutaj na kafe. Niemniej niewykluczone, że Pravik który odwiedza różne zakamarki internetów jak jakieś showupy czy MaxModelsy, wyhaczył jej konto na Insta i tutaj prowadzi damski projekt, używając jej materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2020 o 10:13, Mnich1993 napisał:

Drogie Panie co czujecie w czasie wsuwania korka analnego do pupci i w czasie, gdy go macie już w sobie a potem co czujecie w czasie wyciągania go z pupci. Chodzi mi o takie normalny korek. Jeżeli mogę prosić o informacje jakie były wasze doznaia za pierwszym razem a jak są po jakimś czasie. 😀

Przyjemność 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2020 o 05:25, Maryla31 napisał:

Uważam, że to jest przedmiotowe traktowanie kobiety, natomiast palec mężczyzny tam jest dla mnie do zaakceptowania

paluszek kobiety u faceta tam również ....  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja bez czegoś w odbycie nie dochodzi

zaczęło się od paluszka a teraz są korki szklane fi 50 mm  .... ale orgazmy ma zaje...te !  😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

a może biżuteria?

Hmmm też fajny, warto taki mieć na wyjątkowe okazje. 

Chociaż mnie bardziej kręcą ogonki 😈

Edytowano przez Charllotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jakąś szaloną imprezę - domówkę w wąskim gronie moja miała strój kocicy - czarny, dopasowany golf, kocia maseczka, dół legginsy wcinające się w pupę. Był też doszyty koci ogon, ale fatalnie deformował legginsy na pupie. Wykombinowałem  szybko żeby przymocować ogon do korka analnego. Musiał być naprawdę zdecydowany żeby ogon pewnie się trzymał. Jak przypadkowo/ żartobliwie koleżanka pociągnęła za ogon a on na miejscu wyszła sensacja, bo stało się oczywiste jak jest zamocowany. Przy okazji wyszło że pochwaliła się przyjaciółkom jakie ma jeszcze inne zabawki do pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×