Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pan Bardzo Brzydki

Czy ja naprawdę jestem aż tak brzydki?

Polecane posty

A link wstawia się w ten sposób, że najpierw dodajesz post, a potem go edytujesz, dodając link. Zazwyczaj przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wąsaty diabeł napisał:

Najpewniej chodzi i o pysk i o zachowanie. 

Pysk, jak pysk, ustaliliśmy już że nie jest tragedią. Musi być coś zdrowo nie tak w gadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Onkosfera napisał:

Pysk, jak pysk, ustaliliśmy już że nie jest tragedią. Musi być coś zdrowo nie tak w gadce.

Jestem szczery bardzo. I przypierdzielam się o kłamstwa. Wypominam przeszłość. I jestem marudą, nudziarzem.

Zwykle jak komuś wypomnę że kłamał to robi focha jaki to jestem ...any i idzie w uj.

No ale ciężko nie wypominać skoro twoja największa miłość kłamała cię jak z nut. W dodatku miałem dostęp do tego co pisze i kłamała mnie prosto w twarz. Potem przez x czasu się nie odzywała odezwała się jak byłem z kim innym. I wyszło że wszystko miałem rację nawet to na co nie miałem potwierdzenia. I że zdradziła mnie z 5 facetami na raz. tak że ten...

Kwestia braku przyjaciół relacji od dzieciństwa itd.

 

Ale jw 90% tego co wkleiłem jest o mojej mordzie jak by nie patrzeć.

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Jestem szczery bardzo. I przypierdzielam się o kłamstwa. Wypominam przeszłość. I jestem marudą, nudziarzem.

Zwykle jak komuś wypomnę że kłamał to robi focha jaki to jestem ...any i idzie w uj.

No ale ciężko nie wypominać skoro twoja największa miłość kłamała cię jak z nut. W dodatku miałem dostęp do tego co pisze i kłamała mnie prosto w twarz. Potem przez x czasu się nie odzywała odezwała się jak byłem z kim innym. I wyszło że wszystko miałem rację nawet to na co nie miałem potwierdzenia. I że zdradziła mnie z 5 facetami na raz. tak że ten...

Kwestia braku przyjaciół relacji od dzieciństwa itd.

 

Ale jw 90% tego co wkleiłem jest o mojej mordzie jak by nie patrzeć.

Karzesz nowe, nieznane baby za klamstwa byłej???

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wąsaty diabeł napisał:

Skąd możesz znać przeszłość kobiet z internetu, których na oczy nie widziałeś? 

Chodziło jej o 3 teksty kobiet z którymi coś mnie łączyło które tam były.

Jedno "co ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi" 

Drugie " nie jesteś złym człowiekiem"

trzecie " jesteś najbardziej prymitywnym"

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Karzesz nowe, nieznane baby za klamstwa byłej???

Doszukuję się. Sprawdzam kontroluje itd.

 

Bardzo odchodzimy od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skróć włosy. Idź na siłownię. Zacznij regularnie uprawiać jakiś sport i staraj się zdobywać w nim kolejne stopnie zaawansowania. Potem umów się ze stylistką i zmień ciuchy na minimalistyczne, klasyczne i w neutralnych kolorach. Zrób coś ambitnego, znajdź sobie pasję, najlepiej coś typowo męskiego. Męskość to imho nie tylko kwadratowa szczęka i dwudniowy zarost, to przede wszystkim coś co emanuje z wewnątrz, zdecydowanie, pewność siebie, siła. Mnie średnio interesuje wygląd facetów, przede wszystkim nie mogą być ciapami. Mnóstwo jest teraz filmików i innych materiałów o tym, jak być kobiecą kobietą, może dla facetów też takie coś jest. 

Alternatywnie zapisz się do jakiejś oazy, podobno bardzo wierzące katoliczki mają mniejsze wymagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Chodziło jej o 3 teksty kobiet z którymi coś mnie łączyło które tam były.

Jedno "co ty masz do zaoferowania drugiemu człowiekowi" 

Drugie " nie jesteś złym człowiekiem"

trzecie " jesteś najbardziej prymitywnym"

Doszukuję się. Sprawdzam kontroluje itd.

 

Bardzo odchodzimy od tematu.

Nikt nie lubi kontroli. Doszukiwanie też jest bez sensu.

Skoro wracasz do tematu brzydoty czy rzekomej brzydoty, to informuję, że wg mnie Twoją "brzydotę" spokojnie można ograć czarującym zachowaniem i dobrą gadką. W ogóle mężczyznom wybacza się więcej jeśli chodzi o odstepstwa od kanonu urody, niż kobietom. Więc pod tym względem masz lepszą sytuację.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się podobasz , wygladasz przeciętnie ale ok

przestań szukac u obcych bab akceptacji, masz chyba lustro i oczy

fajnie jesteś ubrany, to jest urocze, jak harry potter;)

popracuj nad pewnością siebie, nie szukaj jej w oczach innych

i nie przesiadaj na glupich portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Abcdef napisał:

Alternatywnie zapisz się do jakiejś oazy, podobno bardzo wierzące katoliczki mają mniejsze wymagania. 

Bardzo dobry pomysł. Tylko potem mogą odstawiać różne cyrki z seksem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Bardzo dobry pomysł. Tylko potem mogą odstawiać różne cyrki z seksem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno...

No to się ożeni i problem seksu ma z głowy, bo katoliczka nie może odmówić mężowi. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Bardzo dobry pomysł. Tylko potem mogą odstawiać różne cyrki z seksem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno...

wręcz przeciwnie , najciemniej pod latarnią

podobno na pielgrzymkach to nie takie orgie odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nikt nie lubi kontroli. Doszukiwanie też jest bez sensu.

Skoro wracasz do tematu brzydoty czy rzekomej brzydoty, to informuję, że wg mnie Twoją "brzydotę" spokojnie można ograć czarującym zachowaniem i dobrą gadką. W ogóle mężczyznom wybacza się więcej jeśli chodzi o odstepstwa od kanonu urody, niż kobietom. Więc pod tym względem masz lepszą sytuację.

Ciężko nie kontrolować po tym wszystkim i nie chodzi tylko ten jeden przykład zdrad. Zresztą to naprawdę duży temat jeśli chodzi o tą osobę. 

Np Kobieta wkręcająca mi ciąże co 2 miesiące itd.

I to ja jestem głupi że nie odchodzę nie odcinam się tylko tkwie w takich ...anych związkach.

Nie wydaje mi się że często kobiety mówią komuś żeby sie utopił bo wygląda tak i tak. A masz kilka cytatów na zdjęciu.

2 minuty temu, Abcdef napisał:

Skróć włosy. Idź na siłownię. Zacznij regularnie uprawiać jakiś sport i staraj się zdobywać w nim kolejne stopnie zaawansowania. Potem umów się ze stylistką i zmień ciuchy na minimalistyczne, klasyczne i w neutralnych kolorach. Zrób coś ambitnego, znajdź sobie pasję, najlepiej coś typowo męskiego. Męskość to imho nie tylko kwadratowa szczęka i dwudniowy zarost, to przede wszystkim coś co emanuje z wewnątrz, zdecydowanie, pewność siebie, siła. Mnie średnio interesuje wygląd facetów, przede wszystkim nie mogą być ciapami. Mnóstwo jest teraz filmików i innych materiałów o tym, jak być kobiecą kobietą, może dla facetów też takie coś jest. 

Alternatywnie zapisz się do jakiejś oazy, podobno bardzo wierzące katoliczki mają mniejsze wymagania. 

Nie lubię sportu.  I jestem antyklerykałem.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Bardzo dobry pomysł. Tylko potem mogą odstawiać różne cyrki z seksem, bo tego nie wolno, tamtego nie wolno...

Co do sexu.....pod swoim zdjęciem się nie będę rozpisywał. Ale nazwijmy to tak że jeśli jakieś kobiety przyciągnę bo jestem miły pomocny itd. To w łóżku się boją. I wyzywają od świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wilk napisał:

wręcz przeciwnie , najciemniej pod latarnią

podobno na pielgrzymkach to nie takie orgie odchodzą

Też tak słyszałem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Nie lubię sportu.  I jestem antyklerykałem.

No, a ja nie lubię golić nóg i wolałabym leżeć z chipsami na kanapie niż iść na trenio, ale nie chcę być grubą i zaniedbaną laską, na którą żaden sensowny chłop nie spojrzy. Coś za coś, zwłaszcza jak się nie urodziłeś z twarzą Brada Pitta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Abcdef napisał:

No to się ożeni i problem seksu ma z głowy, bo katoliczka nie może odmówić mężowi. 😎

Wbrew pozorom, to może być wstęp do problemów😏

 

7 godzin temu, wilk napisał:

wręcz przeciwnie , najciemniej pod latarnią

podobno na pielgrzymkach to nie takie orgie odchodzą

Tak, ale to są ludzie młodzi, spowiadaja się i po zawodach. A na starość jak trwoga to do Boga. I stają się świętsi od papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

 

Ciężko nie kontrolować po tym wszystkim i nie chodzi tylko ten jeden przykład zdrad. Zresztą to naprawdę duży temat jeśli chodzi o tą osobę. 

Np Kobieta wkręcająca mi ciąże co 2 miesiące itd.

I to ja jestem głupi że nie odchodzę nie odcinam się tylko tkwie w takich ...anych związkach.

Nie wydaje mi się że często kobiety mówią komuś żeby sie utopił bo wygląda tak i tak. A masz kilka cytatów na zdjęciu.

Nie lubię sportu.  I jestem antyklerykałem.

Co do sexu.....pod swoim zdjęciem się nie będę rozpisywał. Ale nazwijmy to tak że jeśli jakieś kobiety przyciągnę bo jestem miły pomocny itd. To w łóżku się boją. I wyzywają od świrów.

Uno. Takie chamstwa się mówi nie za brzydote, tylko, jeśli ktoś porządnie wku.rwi. Wiesz ile raz ja slyszalam "To weź sie w końcu powieś i będzie spokój!"?

Due: Antyklerykal? Świetnie. Gdy taka mloda dewota poczuje misję, żeby Cię nawrócić, to już Cię nie wypuści ze swoich szponow😏

Co do sportu, to sorry, ale zgadzam się z przedmowczynia. Poza tym wysiłek wyzwala endorfiny, jak masz depre, to sobie nastrój poprawisz.

Nie przyciąga się bab na bycie miłym i pomocnym!!! Te cechy to fajny bonus, ale właśnie masz przyciągać na rozpasanie i perwersje seksualne (tylko zaznaczam, że nie chodzi mi o to, że opowiadasz laskom o tym, że chodzisz na ku.rwy). Umiesz o tym gadać? Urobić materiał, że tylko z Tobą czeka je raj w wyrze? Czy tylko przestepujesz z nóżki na nożkę i robisz za safandułę, he?

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, troIl napisał:

"urabianie lasek" wiąże się z takim obniżeniem lotów, że  jeżeli nawet  po ich urobieniu będziesz piekniejszy to niestety   skutkiem ubocznym  będzie   nieodwracalna   tempota

Niestety, zaloty to kompromitujący rytuał, tak było zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, troIl napisał:

"Zawsze" obejmuje   cały przedział czasowy a nie  jedynie   przeszłość.

 

I co w związku z tym? 

Ja mówię: trudno, trzeba przeboleć bycie żenującym przez chwilę. Zresztą żenadę naprawdę można stopniować i straty wizerunkowe minimalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2020 o 21:28, bella napisał:

Skrócić włosy, zapuścic zarost.. 

Plus inne oprawki i będzie  ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, troIl napisał:

Powodzenia

Nie mi, tylko autorowi raczej, co Uju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy swoim typie urody powinieneś unikać, jak ognia, kolorków, w które jesteś przebrany.  One podkreślają, pewną, nazwijmy to, zniewieściałość. I na pewno nie długie związane w kitkę włosy ( choćby były najpiekniejsze - to nie stanowią twojego atutu). Nie wiem, kto Ci dobiera garderobę, ale czuję tu rękę mamusi, która niewątpliwie ma dobry gust i intencje tylko nie są one zbieżne z poglądem większości kobiet na wygląd faceta ( nie synusia). Marynarka i rozpięta koszula czarna, biała, szara. Zdaje się, że atutem są twoje oczy. Dobierz sobie dobre oprawki - niech będą wściekle drogie. Męski mechaniczny zegarek. Dobre buty. Nic takiego unisex. Musisz stawiać na rzeczy zdecydowanie męskie w charakterze. No i zapach..On uwodzi kobiety.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, troIl napisał:

Z tej całej   teorii o  nadrabianiu  braków w wyglądzie  osobowiścią  i czymkolwiek innym wynika pewien szczególny przypadek.

Mianowicie jeżeli ktoś jest piekny to wg was nie musi już mieć ani osobowości ani  już w ogóle nic bo nie ma co nadrabiać.

I tak to właśnie wygląda.  I nawet fajnie tylko   bardzo bym chciał aby wreszcie przestano mieszać  kwestie atrakcyjności seksualnej z moralnością,  osobowością, zaradnością i   ogolnie aby    n i e    p i e r d o l i ć, że ktoś  ma z ry t y   charakter tylko dlatego aby nie  przyznać, że   sie jest   permanetnym   zbokiem

 

Na takiego manekina zawsze znajdą się chętni, co są równie bezplciowi i bezosobowosciowi, więc nie przeszkadza im miernota duchowa partnera.

 

7 minut temu, troIl napisał:

I przy okazji wylansowaniu  na   sie na swoim wyglądzie jako ktoś zupełnie inny niż  w rzeczywistości.

Także   ostatnia prośba  do   niewydarzonych   intelektualnie księżniczek.

Skończcie  do swojej  p e e s d y  dorabiać filozofie.

Bo mnie to w k o o r f i a.

A jak jestem w k o o r fi o n y  to cywilizacja zachodnia jest w niebezpieczeństwie

Ciekawe jakim😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, troIl napisał:

Jak pomieszkacie troche  w  postkolonialnych ruinach  lepianek z gooofna   w 50 stopniach celsjusza bez wody i w dodatku  z malarią na karku to  wam  sie  k o o r f a  wyprostuje w tych  z y e p a n y ch   łbach

Całe szczęście, że nie masz mocy sprawczych pysiaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, troIl napisał:

NIe masz pojęcia co to jest szczęście

Oł rili? To weź mnie naucz czym jest szczęście.

 

5 minut temu, troIl napisał:

W ogóle nie macie  w większości pojęcia   co jest co.

Dlatego tak  p i e r d o l i c i e   jak   j e p n i ę c i

A tak w ogóle, to znowu zas.rywasz temat nie na temat. Jak dostaniesz znowu bana, to pół wątku zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Onkosfera napisał:

Uno. Takie chamstwa się mówi nie za brzydote, tylko, jeśli ktoś porządnie wku.rwi. Wiesz ile raz ja slyszalam "To weź sie w końcu powieś i będzie spokój!"?

Due: Antyklerykal? Świetnie. Gdy taka mloda dewota poczuje misję, żeby Cię nawrócić, to już Cię nie wypuści ze swoich szponow😏

Co do sportu, to sorry, ale zgadzam się z przedmowczynia. Poza tym wysiłek wyzwala endorfiny, jak masz depre, to sobie nastrój poprawisz.

Nie przyciąga się bab na bycie miłym i pomocnym!!! Te cechy to fajny bonus, ale właśnie masz przyciągać na rozpasanie i perwersje seksualne (tylko zaznaczam, że nie chodzi mi o to, że opowiadasz laskom o tym, że chodzisz na ku.rwy). Umiesz o tym gadać? Urobić materiał, że tylko z Tobą czeka je raj w wyrze? Czy tylko przestepujesz z nóżki na nożkę i robisz za safandułę, he?

Te teksty były po napisaniu max kilku zdań. Zwykle jednego tekstu wysłanego do wszystkich.

Chyba nie umie o tym gadać. Po prostu jw poznają miłego faceta a potem trochę brzydkich słów... trochę zabawek... jak zaczynam bić itd to no.... oczekiwały grzecznego chłopca.

4 godziny temu, Alutek napisał:

Przy swoim typie urody powinieneś unikać, jak ognia, kolorków, w które jesteś przebrany.  One podkreślają, pewną, nazwijmy to, zniewieściałość. I na pewno nie długie związane w kitkę włosy ( choćby były najpiekniejsze - to nie stanowią twojego atutu). Nie wiem, kto Ci dobiera garderobę, ale czuję tu rękę mamusi, która niewątpliwie ma dobry gust i intencje tylko nie są one zbieżne z poglądem większości kobiet na wygląd faceta ( nie synusia). Marynarka i rozpięta koszula czarna, biała, szara. Zdaje się, że atutem są twoje oczy. Dobierz sobie dobre oprawki - niech będą wściekle drogie. Męski mechaniczny zegarek. Dobre buty. Nic takiego unisex. Musisz stawiać na rzeczy zdecydowanie męskie w charakterze. No i zapach..On uwodzi kobiety.

 

Akurat pół życia unikałem czerwonego i ponoć mi w nim najlepiej. Akurat z rodziną mam małe relacje. Nie lubię mechanicznych zegarków wole solarne.

Co do zapachów lubię takie dla "dziadków" dawniej nie do zdobycia givenchy very irresistible, joop!, Acqua Di Gio Profumo, Calvin Klein Euphoria, Dolce & Gabbana The One for Men

 

 

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Te teksty były po napisaniu max kilku zdań. Zwykle jednego tekstu wysłanego do wszystkich.

Że jak? Do wszystkich kobiet taśmowo ten sam tekst??😳😳😳 a jeśli się pokapowaly? Ja bym się ostro wkur.wila, gdybym dowiedziala się, że jestem adresatka frazesu przechodniego.

Można wiedzieć co to było za uwodzicielskie zdanie??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Chyba nie umie o tym gadać. Po prostu jw poznają miłego faceta a potem jak zaczynam bić itd to no....

 

Możesz wyjaśnić ten akapit? "Bić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Że jak? Do wszystkich kobiet taśmowo ten sam tekst??😳😳😳 a jeśli się pokapowaly? Ja bym się ostro wkur.wila, gdybym dowiedziala się, że jestem adresatka frazesu przechodniego.

Można wiedzieć co to było za uwodzicielskie zdanie??

 

Nie chyba że na PW.  Na jednym portalu 100% serduszek. Na innym też. Na 3 cim jeden tekst do wszystkich i efekt jw.

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Możesz wyjaśnić ten akapit? "Bić"?

Bić po tyłku? Albo jakiś pejczyk. Gryźć, kąsać. Złapać za koszulkę czy włosy i mocno przyciskać. Wiązać, męczyć orgazmami itd?

Wystarczająco?

Edytowano przez Pan Bardzo Brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pan Bardzo Brzydki napisał:

Nie chyba że na PW.  Na jednym portalu 100% serduszek. Na innym też. Na 3 cim jeden tekst do wszystkich i efekt jw.

Zwariowałes. Nie można wysyłać jednego tekstu do wszystkich. Czy Ty myślisz, że np my tutaj z laskami się nie komunikujemy? Jak ktoś nadusza każdą tak samo, to dostaje stempel "odrzut". W jakim kur.wa celu te serduszka? Co to za portal z du.py? Serduszka to nic nie mówiące hovno. Jak ktoś ma odpowiedziec na taki banał inaczej niż "spier.dalaj"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Zwariowałes. Nie można wysyłać jednego tekstu do wszystkich. Czy Ty myślisz, że np my tutaj z laskami się nie komunikujemy? Jak ktoś nadusza każdą tak samo, to dostaje stempel "odrzut". W jakim kur.wa celu te serduszka? Co to za portal z du.py? Serduszka to nic nie mówiące hovno. Jak ktoś ma odpowiedziec na taki banał inaczej niż "spier.dalaj"?

A co masz na tinderze i fotce ? Serduszka / polubienia. Sparowania itd jak zwał tak zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×