Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Linuszka

Ten o wodzisławskiej matce i córce

Polecane posty

Jakieś przypuszczenia co do tego, o jakiej rewolucji dowiemy się 2 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Linuszka napisał:

Jakieś przypuszczenia co do tego, o jakiej rewolucji dowiemy się 2 września?

P napisała, że życie jej i K się zmieni. Na profilu jej i matki tego, zdania nie było, był za to dopisek, że nie chodzi o dom. Coś podejrzewam, że ktoś tu będzie młodą mamą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Mmmm napisał:

P napisała, że życie jej i K się zmieni. Na profilu jej i matki tego, zdania nie było, był za to dopisek, że nie chodzi o dom. Coś podejrzewam, że ktoś tu będzie młodą mamą 🤔

A mi się wydaje ze będą chcieć zamieszkac razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, aroniasty11 napisał:

A mi się wydaje ze będą chcieć zamieszkac razem. 

Przecież już przed pandemia ze sobą przez chwilę mieszkali i nie robili z tego takiego cyrku. 

Swoją drogą, ona ma 19 lat, to chyba trochę za wcześnie na mieszkanie z facetem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mmmm napisał:

Przecież już przed pandemia ze sobą przez chwilę mieszkali i nie robili z tego takiego cyrku. 

Swoją drogą, ona ma 19 lat, to chyba trochę za wcześnie na mieszkanie z facetem 🤔

To wiek, kiedy wielu ludzi wyprowadza się na studia, często wynajmuje pokój czy mieszkanie z drugą połówką. Najwyżej się sparzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pliszkaa napisał:

To wiek, kiedy wielu ludzi wyprowadza się na studia, często wynajmuje pokój czy mieszkanie z drugą połówką. Najwyżej się sparzą.

No dobra, ja to rozumiem, ale ona nie idzie teraz na studia, więc po co byłoby się tak spieszyć? No chyba, że K idzie a wyprowadza się za nim, poszuka tam szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mmmm napisał:

No dobra, ja to rozumiem, ale ona nie idzie teraz na studia, więc po co byłoby się tak spieszyć? No chyba, że K idzie a wyprowadza się za nim, poszuka tam szkoły. 

A to K już skończył zaoczne LO? Myślałam, że porzucił. Bo o maturce jakoś cisza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na profilu KiT jest story, że  P zrobiła niespodziankę "takie rzeczy"  i będzie ciężko ale muszą jakoś sobie teraz dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamiast studiów bachor. 

Dnia 24.08.2020 o 21:51, Linuszka napisał:

A to K już skończył zaoczne LO? Myślałam, że porzucił. Bo o maturce jakoś cisza była.

Można skończyć ogolniak bez matury.  Jak jakiś głąb nie podejdzie do matury to go nawet chętniej przepuszczą bo statystyk nie obniża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Babcia Mówi napisał:

Czyli zamiast studiów bachor. 

Można skończyć ogolniak bez matury.  Jak jakiś głąb nie podejdzie do matury to go nawet chętniej przepuszczą bo statystyk nie obniża. 

Jasne, że można skończyć ogólniak bez podchodzenia do matury, ale to nie zmienia faktu, że o tym, żeby K do niej podszedł jakoś nie słyszałam, więc odpadają studia z jego winy, bo P dopiero w przyszłym roku do matury podchodzi. I w jej przypadku jakoś też mam wątpliwości, że będzie kontynuuować edukację, chyba że na jakiejś prywatnej no-name uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to będzie, ale myślę że specjalnie piszą tak, aby spekulować, że ciąża. Ze Paulina ich zaskoczyła, że ich życie się zmieni kompletnie. A pewnie chodzi o jakąś pierdołe.

Na hydeparku są rozważania, że chodzi o top model, ale sama nie wiem, ostatnio Paulina chyba trochę przytyła i nadal ma piękna figurę, bardziej zaokrąglona, ale nie wiem czy nadająca się do top model. Tak raczej biorą bardzo szczupłe dziewczyny, a raz wzięli jakąś "grubsza" to robili z niej bekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, yuhema napisał:

Nie wiem co to będzie, ale myślę że specjalnie piszą tak, aby spekulować, że ciąża. Ze Paulina ich zaskoczyła, że ich życie się zmieni kompletnie. A pewnie chodzi o jakąś pierdołe.

Na hydeparku są rozważania, że chodzi o top model, ale sama nie wiem, ostatnio Paulina chyba trochę przytyła i nadal ma piękna figurę, bardziej zaokrąglona, ale nie wiem czy nadająca się do top model. Tak raczej biorą bardzo szczupłe dziewczyny, a raz wzięli jakąś "grubsza" to robili z niej bekę. 

Jeżeli to, to chyba sam etap castingowy, bo wydaje mi się, że nagrania cały czas trwają, a uczestnicy za bardzo tam wglądu w swoje social media mieć nie mogą. Paulina jest aktywna w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie, dlatego ta teoria mi też nie siedzi. Myślę że może chodzić że przeprowadza się do Rybnika i będzie mieszkać z Kevinem, albo znowu te praktyki w Wawie i tam się przenosi. 

Ale szok by był jakby faktycznie o ciąże chodziło XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, wera4112 napisał:

I co wiadomo juz cos????????

Na razie cisza. Zero info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli te wielkie wieści, to fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Arv napisał:

Czyli te wielkie wieści, to fotki?

na to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myślę że to Top Model i bliżej emisji nowego odcinka dadzą znać, bo nie wiem co innego mogłyby ogłosić późnym wieczorem, a nie wierzę że chodzi o fotki z sesji, która już wszyscy widzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wera4112 napisał:

na to wyglada

Teraz u K na story jest info, że o 21 filmik z wyjaśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Arv napisał:

Teraz u K na story jest info, że o 21 filmik z wyjaśnieniem.

21:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, yuhema napisał:

Ja jednak myślę że to Top Model i bliżej emisji nowego odcinka dadzą znać, bo nie wiem co innego mogłyby ogłosić późnym wieczorem, a nie wierzę że chodzi o fotki z sesji, która już wszyscy widzieli. 

Nie wydaje mi się. Podkreślane było, że życie Pauliny i Kevina się zmieni. Sorry, ale Kevcio na modela - nope 🤷‍♀️ on po drugiej stronie aparatu stoi. To nie Top Model. To coś innego. Raczej mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i 21:30 emisja odcinka top model... Z jednej strony mi ta teoria nie siedzi, ale z drugiej kurde tak ustawiają wszystko że można tak spekulować. No nic, dowiemy się za pół godziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Linuszka napisał:

21:20

Zgadza się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Arv napisał:

Zgadza się 😉

gdzie bedzie filmik na jej kanale? Hmm az wlacze ten Top srodel sory nie lubie tv ani takich programow ale zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma racje moze chodzic o mieszkanie wspolne. A oni nie miei mieszkac razem z P rodzicami w tym domu?nie ogladalam ich dlugoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina na story powiedziała, że z przyczyn technicznych film jest 2h później niż planowała, więc jednak cofam to o tap madl 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wera4112 napisał:

Juz myslalam ze watek usuneli. Cos z tym zwiazane feiim

Na story mówi, że są problemy z netem i próbuje przesłać filmik na YT w którym wszystko wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×