Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aksze_inga

Czuje się olewana przez chłopaka

Polecane posty

Jestem z moim TZ już 3 lata. Było nam dobrze, byliśmy zgraną parą aż do pewnego czasu. Od pewnego czasu czuję z jego strony ze nie jestem dla niego wystarczająco dobra. Czuję się źle, widząc jak wodzi za innymi dziewczynami wzrokiem, albo obgaduje jakąś laske z kolegami, wiedząc dobrze że to wszystko słysze i widze. Gdy mu zwracam uwagę, że jestem obok mówi tylko, że to są żarty. albo że taka jest już natura facetów. Przymykam na to oko i nie ciągne z nim dalej tego tematu. Czasem gdy idziemy gdzieś razem się przejść do parku i spotykamy przypadkiem  pewną dziewczynę z jego  szkoły, nagle mi puszcza rękę  ' (niby  że wyciąga telefon) i idzie szybszym krokiem na przód a mnie zostawia z tyłu tak jakby nie chciał żeby ta dziewczyna nas widziała razem - jest to dla mnie dziwne i zawsze jak go się pytam dlaczego tak robi to odpowiada że tak wyszło i nie robił to przecież celowo. Może i bym mu w to uwierzyła gdyby nie zrobił tego tak już pare razy. Ostatnio byliśmy ze znajomymi na domkach. Byli tam wszyscy których dobrze znam oprócz jednej dziewczyny. Gdy zajechaliśmy na miejsce od razu zauważyłam inne zachowanie mojego chłopaka. Do wszystkich coś gadał ,  śmiał się lecz do mnie się praktycznie nic nie odzywał. Widziałam jak się oglądał za tą koleżanką  i zerkał na mnie czy nie zauważyłam przypadkiem jak  gapi się  na jej dupe. Gdy byli w basenie zaczął się chlapać z tą dziewczyną a mnie nawet nie zawołał żebym do nich dołączyła. Cały ten wyjazd przesiedziałam sama a on miał mnie w dupie czy siedziałam sama w pokoju czy z nimi. W ostatni dzien naszego pobytu wygarnełam mu wszystko ze łzami w oczach a ona mi tylko odpowiedział ''ze ze mną nie można nigdzie pojechać bo robie same problemy''. Czy ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jesteś dziewczyną na przeczekanie.....ja bym się ewakuowała z takiego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile  razy jeszcze facet musi Cię poniżyć  żeby do ciebie dotarło  że nic już dla niego nie znaczysz?

Napiszesz zaraz " to dlaczego że mną jest?" - już odpowiadam - żeby mieć gdzie za darmo i bez  wysiłku jajka  opróżniać dopóki się nastepna nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, anais napisał:

Najwyraźniej jesteś dziewczyną na przeczekanie.....ja bym się ewakuowała z takiego układu.

Nie raz chciałam się już ewakuować ale on mi nie chce pozwolić odejść.  Mówi że się zmieni i ta zmiana trwa z tydzien i potem dalej robi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Aksze_inga napisał:

Nie raz chciałam się już ewakuować ale on mi nie chce pozwolić odejść.  Mówi że się zmieni i ta zmiana trwa z tydzien i potem dalej robi to samo.

Przeczytaj to tyle razy ile potrzebujesz by zrozumieć, że to nie ma sensu. Nie przesadzasz. Co innego mówi, co innego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×