Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gggf

Mam 19 lat i mama myje mi głowę.

Polecane posty

Nie chodzi o to że sama nie potrafię tylko ona tak twierdzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 11:01, Gggf napisał:

Nie chodzi o to że sama nie potrafię tylko ona tak twierdzi 

a ile ty masz lat? 3? Jesteś pełnoletni, decydujesz sam za siebie, więc się postaw człowieku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Marzycielka Monika napisał:

a ile ty masz lat? 3? Jesteś pełnoletni, decydujesz sam za siebie, więc się postaw człowieku! 

Nie mam jak się jej postawić bo ona jest nie normalna. Kiedyś myłam sobie włosy sama ale ona twierdzi że ja nie potrafię sobie myć głowy bo po jakimś czasie dostałam łupieżu i ona twierdzi że znowu będę mieć łupież jak zacznę myć włosy sama. Za każdym razem kiedy idę się kąpać to ona mówi żebym ją zawołała to wymyje mi włosy. Raz jak tego nie zrobiłam i zaczęłam myć włosy sama to ona przyszła do łazienki i kazała mi przestać bo podobno wszystko robię źle i znowu zaczęła mi myć włosy ona a jak powiedziałam że nie chce jej pomocy to powiedziała że przecież nie będę chodzić z tłustym łbem. Z drugiej strony ma pretensje że ją bolą ręce a ona musi mnie myć. Co w takim wypadku mam zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gggf napisał:

Nie mam jak się jej postawić bo ona jest nie normalna. Kiedyś myłam sobie włosy sama ale ona twierdzi że ja nie potrafię sobie myć głowy bo po jakimś czasie dostałam łupieżu i ona twierdzi że znowu będę mieć łupież jak zacznę myć włosy sama. Za każdym razem kiedy idę się kąpać to ona mówi żebym ją zawołała to wymyje mi włosy. Raz jak tego nie zrobiłam i zaczęłam myć włosy sama to ona przyszła do łazienki i kazała mi przestać bo podobno wszystko robię źle i znowu zaczęła mi myć włosy ona a jak powiedziałam że nie chce jej pomocy to powiedziała że przecież nie będę chodzić z tłustym łbem. Z drugiej strony ma pretensje że ją bolą ręce a ona musi mnie myć. Co w takim wypadku mam zrobić? 

ale masz 19 lat, nie wybierasz się przypadkiem na studia ? A co z twoim tatą?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marzycielka Monika napisał:

ale masz 19 lat, nie wybierasz się przypadkiem na studia ? A co z twoim tatą?

 

Tata nie ma nic do gadania tak jak ja. Po wakacjach idę do 3 klasy technikum po w 1 klasie nie przeszłam przez wagary. Jak skończę szkołę to nie idę na studia i nie wiem co będę potem robiła. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gggf napisał:

Jak skończę szkołę to nie idę na studia i nie wiem co będę potem robiła. 

Zwykle zakończenie edukacji oznacza moment rozpoczęcia pracy. Także ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość_2 napisał:

Zwykle zakończenie edukacji oznacza moment rozpoczęcia pracy. Także ten...

Teoretycznie tak ale ja na 100 procent skończę te szkołę bez matury i egzaminu zawodowego. W takim wypadku będę mieć tylko wykształcenie średnie więc raczej ciężko będzie znaleść pracę i jak jej nie znajdę to nie mam pojęcia co będę robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gggf napisał:

Teoretycznie tak ale ja na 100 procent skończę te szkołę bez matury i egzaminu zawodowego. W takim wypadku będę mieć tylko wykształcenie średnie więc raczej ciężko będzie znaleść pracę i jak jej nie znajdę to nie mam pojęcia co będę robić. 

Szukaj po prostu pracy zgodniej z kwalifikacjami... na produkcję na taśmę i do sprzątania na ten przykład nikt matury nie będzie wymagał, a na takie zajęcia popyt jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość_2 napisał:

Szukaj po prostu pracy zgodniej z kwalifikacjami... na produkcję na taśmę i do sprzątania na ten przykład nikt matury nie będzie wymagał, a na takie zajęcia popyt jest...

Ale ja tu założyłam inny temat i jak na razie chodzi o całkowicie inny problem taki jak w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gggf napisał:

Ale ja tu założyłam inny temat i jak na razie chodzi o całkowicie inny problem taki jak w temacie 

Ogól się na łyso. Łysy czerep nawet wywoskujesz, ku radości mamy 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość_2 napisał:

Ogól się na łyso. Łysy czerep nawet wywoskujesz, ku radości mamy 🤣

Jesteś głupia. Popieprzona su... ka

Edytowano przez Gggf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×