Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
manet.m

Upadające czy upadłe już społeczeństwo??

Polecane posty

W telewizorowni od osoby w wieku około 27lat usłyszałem że pająk to nie zwierzę, pająk to gad.

Jakiś czas temu od osoby w wieku też około 25-27 dowiedziałem się że ten z gór to nie baca tylko gaca.

Wczoraj natomiast, także w telewizorowni widziałem na własne oczy zadowolenie i dyskusję (z dyskusji) pań w wieku 24-27 z których jedna doświadczyła dwukrotnego seksu po 5-8minut i była w niebowzięta, zresztą cała ekipa była w podnieceniu, szoku ... że w ogóle da sę 2 x po 8 minut, hehe.

W tej samej telewizorowni niedawno pewien wydziarany samiec alfa (?) wyznał że jego rekord przy minecie to 11 minut ale nie to najzabawniejsze było lecz... to że reszta samców popatrzyła z jakby to ująć... ćććć... zzzz... zazdrością!

11minutówki?

Takie to robiłem gdy miałem 13-14lat szlagggg hehehhe

 

Nie potrafię także zrozumieć, dlaczego prawie że 95% imprez dzisiaj zaczyna się od miłości i zabawy, leci przez gorzałę, seks byle jak i byle gdzie i kończy się zawsze na tłuczeniu sobie mord, na wyzwiskach i ogólnie mówiąc realnym i namacalnym hejcie? To teraz taka norma, najpierw się bawimy a potem lejemy?

 

 

 

Edytowano przez manet.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, manet.m napisał:

Takie to robiłem gdy miałem 13-14lat szlagggg hehehhe

To jest upadek społeczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2020 o 11:35, Solanka napisał:

To jest upadek społeczeństwa. 

Mowa o czymś o czym bladego pojęcia nie masz i mieć nie będziesz więc szkoda klikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasiaaaxxx28 napisał:

Telewizja wyżarła ludziom mózgi. Nikt już nie używa swojego mózgu tylko powiela zachowania zaobserwowane w TV. Ludzie będą co raz głupsi. Taka tendencja.

Dokładnie tak tyle że oni tego nioe zrozumieją. Nie mają punktu odniesienia, punktu zaczepienia się o "coś" innego w celu choćby porównania więc sądzą że żyją w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, _Kirke napisał:

Mając 13 lat, robiłeś minety?

Kiedyś człowiek szybciej dorastał i docierał do czegoś, do czego połowa dzisiaj nie dotrze wcale bo... dorastał. Seks pełną parą pod koniec szkoły podstawowej plus jego początki kilka lat wcześniej nie były niczym nadzwyczajnym, u nikogo, nigdzie a dzisiaj na wieść że ma się żonę od 20lat wszyscy robią wielkie gały. Tym się właśnie różnią stare roczniki.

Edytowano przez manet.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miarą wartości seks w podstawówce? Naprawdę tak napisałem?

Widzisz?

Sama widzisz że nic a nic do Ciebie nie dotarło, jak grochem o ścianę. Pozowlę sobie zatem dać na luz i proszę nie pisz już nic do mnie, nie będe odpowiadał, nie umiem. Nie umiem tak aby dotarło bo... i takl swoje wymyślisz, swoje wstawisz i tylko swoje uznasz za słuszne a i tak czytanego "czyjegoś" nie zatrybisz.

Miara wartości?

Ja... wymyśliłbym jak już coś to "miara sprawnego dojrzewania, dorastania" no ale "wartości"?

Nauczę się szybko p..dolić = jestem więcej wart?

hehehe

Ślimak do mnie pisze?

heh

Naprawdę nie zatrybiłaś że kiedyś 20-sto latek zachowywał się i robił to co ... dzisiejszy 30-sto latek?

Że... kiedyś 15-sto latek często swoim zachowaniem, ilorazem inteligencji i podejściem do żywia przeskakiwał o kilka lat do przodu dzisiejszego 25-cio latka?

Ale nie martw się...

Najprawdopodobniej nie będziesz miała z tym problemu albowiem nigdy nie osiągniesz omawianego wieku, widać to po sposobie rozumowania tego, co do Ciebie piszę...

Wybacz za prawdę...

Ty po prostu nie rozumiesz co ja mówię...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robienie minety w wieku 13 lat to ostra patologia. Lepiej już nic nie pisz, bo się pogrążasz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, manet.m napisał:

Naprawdę nie zatrybiłaś że kiedyś 20-sto latek zachowywał się i robił to co ... dzisiejszy 30-sto latek?

Gdybyś pisał o ludziach żyjących 200-500 lat temu, to byłaby to prawda.
Wtedy ludzie dożywali z trudem do 50 lat i na emeryturę przechodzili mając 40-45 lat, bo wtedy syn przejmował ich gospodarstwo, czy warsztat i brał rodziców na utrzymanie.
Dziewczyny wychodziły za mąż w wieku 15 lat i szybko rodziły dzieci. Przy porodzie umierała 1/5 kobiet i 1/3 dzieci.

Jesteś pewnie w moim wieku, albo młodszy, więc powiem Ci, że ludzie wcale się nie zmienili.
Tak samo teraz jak i 30 lat temu byli tacy, którzy uprawiali seks w w podstawówce. Byli tez tacy, którzy czekali z tym bardzo długo i tych czekających szanuję.

Upadek społeczeństwa może ma miejsce, ale chyba bardziej dlatego, że seks powoli staje się rozrywką i znikają uczucia, które towarzyszą głębszym relacjom.

Związki bez zobowiązań, na próbę, z kimś kogo się nie kocha, komu nie można złożyć przysięgi małżeńskiej i do tego brak prawdziwej miłości i brak wiary, że można ją teraz znaleźć, jest miarą upadku społeczeństwa, a nie problemy techniczne z uprawianiem seksu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaję że seks to 51% udanego związku, łóżko scala. Tam wszystko się zaczyna i kończy. Więcej nic nie napiszę, nie ma to sensu. Te same posty i tematyka za granicą spotkały się z całkiem innym podejściem, zatem odpuszczę sobie raz na zawsze jakiekolwiek dyskusje z rodakami. Żona mi powiedziła "musiał byś stać się przy.głu.pem aby z przy.głu.pami dogadać się". Nic dodać, nic ująć.

Najbardziej przykre jest to że Wy naprawdę w 95% przypadków nie potraficie czytać, cytujecie i odpowiadacie całkiem na inne wątki aniżeli zapodano. Ja o maśle, ci o rybach. Wysiadam, wysiadam. Tego już nic nie uratuje.

Rozmawiam z ludźmi z klubu polarnego w okręgu lapońskim, typowe Suomi. Dlaczego pomimo łamanej angielszczyzny tam do wszystkich wszystko poprawnie dotarło i odpowiadają z sensem?

Bo tam mają IQ... 2 cyfrowe...

Zobaczcie sami, _Kirke, wędzi temat zamiennika dla żony a ja już jasno i wyraźnie napisałem wiele razy, że był to test. Chciałem sobie sprawdzić z czym dzisiejsi single mają aż taki problem, że wszyscy są sami!  Nawet tego bez.móz.gowiec nie zrozumiał, odechciewa mi się wszystkiego.

I to jest właśnie upadek - nie rżn.ąć przy.głu.pa tylko nim być.

Ale dziękuję...

Kilka miechów na forum i w internecie i już wiem dlaczego wszyscy są poza sobą i sami. Z Wami po prostu nie da się wytrzymać i tyle.

Edytowano przez manet.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2020 o 16:27, Solanka napisał:

Robienie minety w wieku 13 lat to ostra patologia. Lepiej już nic nie pisz, bo się pogrążasz.

Żebyś wiedziała co 13 latki teraz robią. Zdziwiła byś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiaaxxx28 napisał:

Żebyś wiedziała co 13 latki teraz robią. Zdziwiła byś się.

Nic mnie nie dziwi ale bardzo smuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×