Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niejaki Piórko

Wspomaganie orgazmu

Polecane posty

Dnia 26.08.2020 o 15:12, ONA83 napisał:

Zastanawiam się  co gorsze dla faceta świadomość, że kobieta nie miała z nim orgazmu, czy to, że udawała

gorzej jak udawała. Czasami brak orgazmu może się zdarzyć u kobiety z różnych względów. Ale jeśli udaje to jest wyjątkowo przykre.

1 godzinę temu, ddt60 napisał:

jak z pistoletu czy chodzi ci o wytryski. Lubisz patrzeć na wytryski? 

Lubię.

13 minut temu, Kasiaaxxx28 napisał:

Lubię.

w młodym wieku gdy w trakcie stosunku wychodziłem z partnerki przed to tak tryskałem, że leciało czasami nawet na jej włosy (oczywiście na głowie) ale teraz w wieku dojrzałym wytrysk jest dużo skromniejszy i słabszy. Coś za coś. A tak na marginesie czy są jakieś cechy dojrzałego mężczyzny (oczywiście nie chodzi mi o kasę ), które mogłyby ci się spodobać i skłoniłyby Cię do zbliżenia z takim facetem. To oczywiście nie jest propozycja ale pytam ogólnie.

Napisano (edytowany)
44 minuty temu, ddt60 napisał:

w młodym wieku gdy w trakcie stosunku wychodziłem z partnerki przed to tak tryskałem, że leciało czasami nawet na jej włosy (oczywiście na głowie) ale teraz w wieku dojrzałym wytrysk jest dużo skromniejszy i słabszy. Coś za coś. A tak na marginesie czy są jakieś cechy dojrzałego mężczyzny (oczywiście nie chodzi mi o kasę ), które mogłyby ci się spodobać i skłoniłyby Cię do zbliżenia z takim facetem. To oczywiście nie jest propozycja ale pytam ogólnie. 

To prawda, że młodzi chłopcy tryskają dalej i nasienia jest więcej. Dojrzali mężczyźni są na ogół stabilniejsi psychicznie i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak młodzi.

Edytowano przez Kasiaaxxx28

33 minuty temu, Kasiaaxxx28 napisał:

To prawda, że młodzi chłopcy tryskają dalej i nasienia jest więcej. Dojrzali mężczyźni są na ogół stabilniejsi psychicznie i nie skaczą z kwiatka na kwiatek jak młodzi.

wydaje mi się, że jestem nietypowym dojrzałym mężczyzną w tym względzie, że libido (które powinno osłabnąć) nie zmniejszyło mi się. Natomiast pewne fizyczne objawy wieku dojrzałego mam. Głównie jest to zmniejszenie ilości spermy podczas wytrysku. Również nie mogę w tak dużej ilości jak kiedyś - czyli 5 -6 razy w ciągu kilku godzin już nie dam rady. Za to siła odczuwanego orgazmu oraz erekcja pozostała jak w młodości.

1 minutę temu, ddt60 napisał:

wydaje mi się, że jestem nietypowym dojrzałym mężczyzną w tym względzie, że libido (które powinno osłabnąć) nie zmniejszyło mi się. Natomiast pewne fizyczne objawy wieku dojrzałego mam. Głównie jest to zmniejszenie ilości spermy podczas wytrysku. Również nie mogę w tak dużej ilości jak kiedyś - czyli 5 -6 razy w ciągu kilku godzin już nie dam rady. Za to siła odczuwanego orgazmu oraz erekcja pozostała jak w młodości. 

Pobiegaj 7 km każdego dnia to będziesz strzelał na metr nasieniem jak kiedyś.

45 minut temu, Kasiaaxxx28 napisał:

7 km

Akurat dokładnie 7 km 🙂

Byłem kiedyś świadkiem sceny:

Chłopcy się bawią i nagle słuchać głos Mamy: Jasiu, do domu! Na to odpowiedź: Mamo, jeszcze 7 minut!

Naprawdę, ubiegał się dokładnie o 7 minut

2 minuty temu, Niejaki Piórko napisał:

Akurat dokładnie 7 km 🙂

Byłem kiedyś świadkiem sceny:

Chłopcy się bawią i nagle słuchać głos Mamy: Jasiu, do domu! Na to odpowiedź: Mamo, jeszcze 7 minut!

Naprawdę, ubiegał się dokładnie o 7 minut

Sprubój zrobić więcej.

Napisano (edytowany)
Dnia 4.09.2020 o 10:56, ddt60 napisał:

w młodym wieku gdy w trakcie stosunku wychodziłem z partnerki przed to tak tryskałem, że leciało czasami nawet na jej włosy (oczywiście na głowie) ale teraz w wieku dojrzałym wytrysk jest dużo skromniejszy i słabszy.

Czy siła wytrysku ma jakieś znaczenie poza efektem wizualnym? Ja mam różnie. Raz slaby, a raz mocny. Mam wrażenie, że zależy to też od siły podniecenia i np tego czy wcześniej tego dnia już strzelałem 😁

Co do ilosci to zrób sobie 2-3dni przerwy od seksu to zobaczysz, że będzie obfitszy. No i jogurty polecam jeść 😁 ....zgodnie z młodzieżowym porzekadłem " Chcesz mieć wytrysk dwumetrowy, pij jogurcik owocowy" 😁 ....A oni na pewno wiedzą cos na ten temat 😁😁

Edytowano przez Marcin40
  • Like 1

Dnia 6.09.2020 o 07:55, Marcin40 napisał:

Co do ilosci to zrób sobie 2-3dni

ostatnio zazwyczaj spuszczam się ok. 2 razy w tygodniu, czasami tylko częściej

1 godzinę temu, ddt60 napisał:

ostatnio zazwyczaj spuszczam się ok. 2 razy w tygodniu, czasami tylko częściej

Ja codziennie 😁 Leci dużo. Już sie boje jakbym zrobił przerwe 😆😆

5 minut temu, Marcin40 napisał:

Jesteście bezwstydni choć taka wydolność może budzić kobiecą wyobraźnię 

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Marcin40 napisał:

masturbuję się częściej ale wytrysk tylko 2 razy w tygodniu. Dzięki temu orgazmy są silniejsze.  Podczas masturbacji bez wytrysku przerywam pobudzanie przed wytryskiem i wyhamowuję. Poza tym jednak od czasu do czasu jest także seks z żoną, chociaż jej libido jest mniejsze od mojego

Edytowano przez ddt60

1 minutę temu, ddt60 napisał:

masturbuję się częściej ale wytrysk tylko 2 razy w tygodniu. Dzięki temu orgazmy są silniejsze.  Podczas masturbacji bez wytrysku przerywam pobudzanie przed wytryskiem i wyhamowuję. Poza tym jednak od czasu do czasu jest także seks z żoną, chociaż jej libido jest mniejsze od mojego

Dojrzały twardy tu i tam ogier

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Maryla31 napisał:

mnie może mniej leci ale bardzo gęsta ta moja "śmietanka", kremik ... 😉😋😎

Edytowano przez ddt60
  • Haha 1

23 minuty temu, ddt60 napisał:

mnie może mniej leci ale bardzo gęsta ta moja "śmietanka", kremik ... 😉😋😎

No dobra. Niech Ci będzie. Wygrałeś 😁😁😂

29 minut temu, Maryla31 napisał:

Dojrzały twardy tu i tam ogier

I z dużym...i doświadczony...😁😉

Dlatego go nienawidzę 😁😁

No to zrobiłem ci dobrą reklamę chyba, ddt30 😁😁😉

• Like 1

38 minut temu, ddt60 napisał:

masturbuję się częściej ale wytrysk tylko 2 razy w tygodniu. Dzięki temu orgazmy są silniejsze.  Podczas masturbacji bez wytrysku przerywam pobudzanie przed wytryskiem i wyhamowuję. (...)

Tak. Pamiętam. Sam tak często robię tylko nie zbieram tego tak jak ty przez kilka dni. Nie wytrzymalbym. Max wytrzymam jeden dzień. Sa czasem dni kiedy nie chce mi sie kończyć od razu i wlasnie tak sie bawię przez caly dzień 😁😁z przerwami oczywiście 😂😂

45 minut temu, Maryla31 napisał:

Ja jestem. 😁 Ale nic nie przebije ddt30. To mój guru 😁😁😉 Ty jeszcze nie wiesz, co on za młodu robił 😁😁😉

Ja niestety po takim wytrysku dlugo sie regeneruję, a on 10 minut i dalej leci. Skubaniec. Stary, ale jary 😉 😆😆

3 minuty temu, Marcin40 napisał:

Ja jestem. 😁 Ale nic nie przebije ddt30. To mój guru 😁😁😉 Ty jeszcze nie wiesz, co on za młodu robił 😁😁😉

Ja niestety po takim wytrysku dlugo sie regeneruję, a on 10 minut i dalej leci. Skubaniec. Stary, ale jary 😉😆😆

😘

4 minuty temu, Maryla31 napisał:

😘

Widzisz ddt30...

Nawet Ci całusa przeze mnie przesyła. Co za perwersja no 😁😁😉

1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Widzisz ddt30...

Nawet Ci całusa przeze mnie przesyła. Co za perwersja no 😁😁😉

Nieprawda, dla obu wyslalam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto