Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ana874

Zarodek 5mm bez widocznego serca

Polecane posty

Witajcie, jestem tu nowa, starałam się znaleźć podobny temat, ale się nie udało. Ostatnią miesiączkę miałam 10 lipca 2020. Cykle trwają 27-28 dni. 3 dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki. Dziś miałam USG (bez konsultacji z ginekologiem). Z aplikacji wychodzi 6+6. Okazało się, że jest tylko zarodek, który ma 5mm i nie widać serduszka. Jestem po 2 poronieniach czy mam kolejny raz się bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się. Ja byłam na koniec 5 tyg wg aplikacji i było widać tylko jajo płodowe. Dwa tygodnie później widzieliśmy z mężem serce 🙂 A obecnie moje puste jajo wybudza się z drzemki i zaraz będzie chciało jeść, za tydzień kończy pięć miesięcy. Idź za tydzień do ginekologa, poszukaj w necie dobrego, sprawdzonego i polecanego i nie bój się. Aplikacje mylą ❤️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 🙂 Cały czas myślę pozytywnie, kilka dni po owulacji czułam, że jestem w ciąży, to się musi w końcu dobrze skończyć, 8 września idę prywatnie do lekarza i przy okazji będzie też USG, wtedy już z pewnością będzie widać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Kiedyś na pewno będziesz mieć dziecko. Jeśli Ty i partner tego chcecie, to w końcu będziecie rodzicami 😊 w ten czy inny sposób ❤️ Trzymam kciuki, żeby to było to, daj znać co wyszło, choćby na priv 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dluzsze cykle, ale ok 6 tyg lekarz niewiele widzial, no cos tam jest, ale co z tego bedzie to nie wiadomo, do ciąży to jeszcze daleka droga. Mimo, ze to druga ciąża, bylam przerażona. Na szczęście po 2 tyg uslyszalam serduszko, ktore dzis ma pol roku 🙂 życzę Ci wszystkiego dobrego 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, już jestem spokojniejsza. Po prostu za szybko miałam zlecone USG.

W pierwszej ciąży, która straciłam byłam na IP z plamieniami właśnie w okolicy tego samego terminu i serduszko pięknie bilo...

Czekam tydzień na kolejne USG 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam u lekarza z tego co pamiętam w 6+5 tc i zanim zrobił USG uprzedził, że serduszka może jeszcze nie będzie widać, ale mam się nie martwić, bo to jest jeszcze bardzo wcześnie 🙂 W czasie USG szukał szukał i dopiero po chwili powiedział: "O, a jednak już widać!". Także nie martw się na zapas, skoro nawet lekarze mówią, że w tak wczesnej ciąży serduszko może już bić, ale nie musi. Na pewno będzie dobrze 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, musi być dobrze, nie innej opcji. We wtroek idę na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny byłam na USG w 7+5 i ślicznie biło serduszko.  Tu widocznie było za wcześnie, dziecko rozwija się książkowo 🥰 dziękuję za odpowiedzi Wasze 😘😘

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Ana874 napisał:

Dziewczyny byłam na USG w 7+5 i ślicznie biło serduszko.  Tu widocznie było za wcześnie, dziecko rozwija się książkowo 🥰 dziękuję za odpowiedzi Wasze 😘😘

Super! W takim razie gratuluję, dbaj o siebie i swoje maleństwo! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluje. Mialam bardzo podobna sytuację do Ciebie. Jesli kiedys bede w drugiej ciazy, to postaram sie tak nie spieszyc z USG 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ana874 napisał:

Dziewczyny byłam na USG w 7+5 i ślicznie biło serduszko.  Tu widocznie było za wcześnie, dziecko rozwija się książkowo 🥰 dziękuję za odpowiedzi Wasze 😘😘

Cudnie! Niech się zdrowo rozwija i pięknie rośnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×