Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ddt60

i proszę problem z włożeniem prącia do pochwy zniknął

Polecane posty

a raczej został skasowany. Swoją drogą stokrotka przypomniała całkiem kiedyś często używany termin prącie....

no nic nie dowiemy się już więcej ponad to, że trochę wygięty w dół - ale czy to szkodzi?

https://thumb-p2.xhcdn.com/a/yumyzpfHvYWWHfhKbO12tA/000/106/688/812_1000.jpg

tak troszkę wygięty?

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Właśnie odpisywałam i nie poszło. Jeśli to nie prowokacja to napiszę autorce co to może być.Nie wiem co tam jej pisaliście Wszystkiego nie czytałam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PNINA napisał:

Właśnie odpisywałam i nie poszło. Jeśli to nie prowokacja to napiszę autorce co to może być.Nie wiem co tam jej pisaliście Wszystkiego nie czytałam.  

pisaliśmy, że najlepiej jak pójdzie do ginekologa - ma 20 lat i nigdy nie była. Może ma tak twardą błonę a może ma niestety z jakiś przyczyn pochwicę - kto to wie. Napisała, że narząd faceta choć lekko wygięty w dół wydaje się być prawidłowy. No i powiedziała, ze fakt, do ginekologa pójdzie

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, ddt60 napisał:

pisaliśmy, że najlepiej jak pójdzie do ginekologa - ma 20 lat i nigdy nie była. Może ma tak twardą błonę a może ma niestety z jakiś przyczyn pochwicę - kto to wie. Napisała, że narząd faceta choć lekko wygięty w dół wydaje się być prawidłowy

To samo pisałam, że też jeszcze z tym nie poszła do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piotr 12345 napisał:

Z tego co wiem to pochwicy towarzyszy ogromny ból.  Nic o tym nie wspominała.   

usunęli mi pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Z tego co wiem to pochwicy towarzyszy ogromny ból.  Nic o tym nie wspominała.   

chyba niekoniecznie ... ale panie lepiej wiedzą. Ból jest wtedy jeśli skurcz pochwy nastąpi już po włożeniu prącia do pochwy a tutaj jest tak jakby skurcz następował już przed ...

https://www.poradnikzdrowie.pl/seks/problemy-z-seksem/pochwica-przyczyny-objawy-i-leczenie-aa-ixFQ-AJ1N-vqpf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stokrotka456 napisał:

usunęli mi pytanie 

widzisz jaka jesteś grzeszna ... 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, PNINA napisał:

Właśnie odpisywałam i nie poszło. Jeśli to nie prowokacja to napiszę autorce co to może być.Nie wiem co tam jej pisaliście Wszystkiego nie czytałam.  

jaka prowokacja.problem realny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ddt60 napisał:

pisaliśmy, że najlepiej jak pójdzie do ginekologa - ma 20 lat i nigdy nie była. Może ma tak twardą błonę a może ma niestety z jakiś przyczyn pochwicę - kto to wie. Napisała, że narząd faceta choć lekko wygięty w dół wydaje się być prawidłowy. No i powiedziała, ze fakt, do ginekologa pójdzie

Tak pójdę i dam znać co mi powie ginekolog nie spodziewałam się tak dużego odzewu i rad dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stokrotka456 napisał:

jaka prowokacja.problem realny..

przede wszystkim nie powinniśmy cię straszyć grzechem bo może to powodować jeszcze większy, niepotrzebny lęk. Co do antykoncepcji - twój wybór ale zawsze możesz to przedyskutować z ginekologiem. I powodzenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Piotr 12345 napisał:

Rozmawiałem z kobietą, która cierpiała na pochwicę. Twierdziła, że ból był ogromny, a jej partner nie był w stanie wejść w nią nawet koniuszkiem członka. Po prostu całkowita blokada fizyczna spowodowana blokadą psychiczną.  

i co dali jej leki na rozluźnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

przede wszystkim nie powinniśmy cię straszyć grzechem bo może to powodować jeszcze większy, niepotrzebny lęk. Co do antykoncepcji - twój wybór ale zawsze możesz to przedyskutować z ginekologiem. I powodzenia.

jestem wierząca ale bez przesady księża mają gorsze grzechy i żyją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Piotr 12345 napisał:

Rozmawiałem z kobietą, która cierpiała na pochwicę. Twierdziła, że ból był ogromny, a jej partner nie był w stanie wejść w nią nawet koniuszkiem członka. Po prostu całkowita blokada fizyczna spowodowana blokadą psychiczną.  

najważniejsze żeby poszła i to wszystko zbadała u ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 minuty temu, stokrotka456 napisał:

jaka prowokacja.problem realny..

Możesz mieć bardzo grubą błonę. Idź jak najprędzej. Dość że chłopak się nie zraził. Różnie to bywa. Mógł się poczuć że nie sprostał zadaniu. Zresztą obydwoje czujecie się pewnie z tym nieswojo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PNINA napisał:

Możesz mieć bardzo grubą błonę. Idź jak najprędzej. Dość że chłopak się nie zraził. Różnie to bywa. Mógł się poczuć że nie sprostał zadaniu. Zresztą obydwoje czujecie się pewnie z tym nieswojo. 

o grubej błonie też jej pisałem, chociaż się to zdarza częściej, gdy kobiety tracące dziewictwo są nieco starsze (podobno błona wtedy grubieje ) ale może ma grubą i wtedy ginekolog może to zdiagnozować i ewentualnie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
5 minut temu, WSI napisał:

Nie. Zaczęła brać w anal. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie 😁😁😁😎

Rzeczywiście procenty ci uderzyły do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WSI napisał:

Jest 😎

Why so serious? 🤡

 

nie pij tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WSI napisał:

Zaimki osobowe kierowane bezpośrednio do rozmówcy piszemy z dużej litery 😴💤

tylko jeśli rozmówcę się szanuje i tylko w języku polskim. W angielskim nie.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
4 minuty temu, WSI napisał:

Zaimki osobowe kierowane bezpośrednio do rozmówcy piszemy z dużej litery 😴💤

Do ciebie nie, nawywijałeś wężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, WSI napisał:

Ogólne standardy pisania w/w rzeczy, to pisanie z dużej litery, bez względu na szacunek lub jego brak. A forum jest w języku polskim, a nie angielskim, skoro już wspominasz takie kwestie 😉 

Dobra, dobra, dobra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, stokrotka456 napisał:

usunęli mi pytanie 

A mi odpowiedź

Kiedyś widziałam program medyczny, w którym był poruszany problem braku orgazmu pochwowego. Pacjentka miała tak wąską pochwę, że mieścił się tam tylko ołówek. Miała zalecony trening masturbacji, najpierw mniejszym, potem większym wibratorem przed lusterkiem, samej żeby się mogła rozluźnić. Nie pamiętam tylko czy nie miała przy tym brać jakichś leków rozluźniających/rozkurczowych

Ale to już lekarz musi określić

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, WSI napisał:

Przepraszam Jola, wybacz 😘  W imię naszego wspólnego znajomego - Dziada Caffe 😄 

żmijewski jakubie uspokój się !!!  Nie dali mi na chrzcie Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Piotr 12345 napisał:

A jeśli nasza dyskusja skręciłaby na choroby nowotworowe albo na stwardnienie rozsiane boczne

 

boczne zanikowe to chyba raczej już katastrofa chociaż jak wiemy Stephen Hawking to przeżył i żył długo i nawet miał partnerki. Ale czy miał i jak wyglądało jego życie intymne to pewnie nie dowiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×