Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pol12

Co zrobić w sytuacji gdy moja własna żona uprzykrza mi życie ?

Polecane posty

3 minuty temu, Electra napisał:

Szczęściarz😎 właśnie żołądek przykleja mi się do kręgosłupa z głodu😜 trening, 10km na rowerze i przebieżka, a tu lustrzyca zaawansowana🤪😂

Zjedz sobie loda🍦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TenX napisał:

Dla mnie to w sumie bez znaczenia, jem jak jestem głodny. 

Są ludzie którzy cały czas są głodni😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dr. Who napisał:

Zjedz sobie loda🍦

Nie przepadam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dr. Who napisał:

Są ludzie którzy cały czas są głodni😏

Nie obgaduj mnie😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Nie obgaduj mnie😜

🍵Napij się herbatki dobrze robi na noc😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dr. Who napisał:

🍵Napij się herbatki dobrze robi na noc😜

Podły😎 Wiesz jaką traumą jest nocne siusianie po horrorach? 😂 Boję się jak małe dziecko, jak zacznę sprawdzać czy pod łóżkiem coś żyje to idę w romansidła😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Podły😎 Wiesz jaką traumą jest nocne siusianie po horrorach? 😂 Boję się jak małe dziecko, jak zacznę sprawdzać czy pod łóżkiem coś żyje to idę w romansidła😁

Eee tam tylko może kot być😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że nieskończone są dwie rzeczy: wszechświat i ludzka głupota. Ale ja tu widzę jeszcze trzecią – kobiecą hipokryzję.

Jak facet ma nadwagę, to na pewno jego wina, ma mniej jeść, uprawiać sport itd., ale jak kobieta ma nadwagę, to złego słowa nie można powiedzieć, bo to fatshaming. Kobietę trzeba kochać taką jaka jest, bo jej się należy i to nie jej wina, że tak wygląda. I broń Boże ją skrytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Mówi się, że nieskończone są dwie rzeczy: wszechświat i ludzka głupota. Ale ja tu widzę jeszcze trzecią – kobiecą hipokryzję.

Jak facet ma nadwagę, to na pewno jego wina, ma mniej jeść, uprawiać sport itd., ale jak kobieta ma nadwagę, to złego słowa nie można powiedzieć, bo to fatshaming. Kobietę trzeba kochać taką jaka jest, bo jej się należy i to nie jej wina, że tak wygląda. I broń Boże ją skrytykować.

One jak kwiat, trzeba podziwiać tą piękność🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, taki obraz wasz napisał:

 Kobietę trzeba kochać taką jaka jest, bo jej się należy i to nie jej wina, że tak wygląda. I broń Boże ją skrytykować.

Przyjmuję krytykę, ale kulturalną, a nie wyzwiska czy chamskie dprdalanie/wyśmiewanie. Jeśli przytyłabym , a mój facet zwróciłby mi w normalny sposób uwagę, że może czas postawić przed lodówką próg zwalniający to nie obraziłabym się i nie strzeliłabym focha😉

 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dr. Who napisał:

One jak kwiat, trzeba podziwiać tą piękność🌹

Ostatnio usłyszałam "Kurcze też bym się wzięła za siebie, tylko nie chce mi się, bo mój mnie akceptuje taką jaka jestem". Kurka! Dla takiego faceta trzymałabym dopiero fason za wspaniałe podejście😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Przyjmuję krytykę, ale kulturalną, a nie wyzwiska czy chamskie dprdalanie/wyśmiewanie. Jeśli przytyłabym , a mój facet zwróciłby mi w normalny sposób uwagę, że może czas postawić przed lodówką próg zwalniający to nie obraziłabym się i nie strzeliłabym focha😉

 

Może lepiej pozbyć się lodówki😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dr. Who napisał:

Może lepiej pozbyć się lodówki😜

Preferujesz bardzo drastyczne metody😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Preferujesz bardzo drastyczne metody😅

 

1 minutę temu, Electra napisał:

Preferujesz bardzo drastyczne metody😅

Ja to mam taką czarodziejską szafkę😜z 🍫🍬🍭aż mnie dreszcze przechodzą jakby zniknęła 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak...się przebadać? Bo schudnąć zawsze warto, a jak waga nie leci w dół, pomimo ruchu i diety, to może cukrzyca się wkradła, albo coś z tarczycą nie teges. Niemniej żony bym tak nie potępiała, skro nawet Ci posiłki komponuje. Stara się, więc może ty też się trochę postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Proszę się nie śmiać. To poważna sprawa. Facet ma brzuch, jest wysoki, nie, że jakiś ułomek, brakuje tylko brody i jest idealnie. Naprawdę nie każda marzy o suchotniku i suchoklatesie.😉

 

2 minuty temu, Anitella napisał:

A może tak...się przebadać? Bo schudnąć zawsze warto, a jak waga nie leci w dół, pomimo ruchu i diety, to może cukrzyca się wkradła, albo coś z tarczycą nie teges. Niemniej żony bym tak nie potępiała, skro nawet Ci posiłki komponuje. Stara się, więc może ty też się trochę postaraj.

To jak to? 😂Najpierw 10lat jemu gotuję takie obiadki, a teraz nagle stop😂Jej wina jest też w tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dr. Who napisał:

 

Ja to mam taką czarodziejską szafkę😜z 🍫🍬🍭aż mnie dreszcze przechodzą jakby zniknęła 😅

Jeśli przyjdzie ktoś niezapowiedziany, oprócz kawy/herbaty/wody nic nie zaproponuję, bo nie ma u mnie słodyczy w DOMU. Są owoce. Czasem dzieciaki walczą z nutella, ale ciężko kazać  gościom gmerać paluchem w słoju😉 Dwa, trzy razy w miesiącu zjem coś słodkiego, trzymam fason💪

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dr. Who napisał:

 

To jak to? 😂Najpierw 10lat jemu gotuję takie obiadki, a teraz nagle stop😂Jej wina jest też w tym. 

Faktycznie. Dziesięć lat szmat czasu...A przecież mogła serwować karmę dla kotów. Koty są chude 😄 W sumie masz rację, jej wina, że na to nie wpadła 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Metoda drastyczna, ale za to niezawodna 🙂

Lubię swoją lodówkę, łączy nas silna więź🤩 chociaż zdradzam ją często z cargo (makaron😍).😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiła mu gotować, a on lubi jeść. Przez te lata przybrał na wadze. Kiedy przeglądała zdjęcia ze ślubu, trudno było jej uwierzyć, że jej mąż wyglądał kiedyś tak dobrze... 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Electra napisał:

Lubię swoją lodówkę, łączy nas silna więź🤩 chociaż zdradzam ją często z cargo (makaron😍).😅

A co ty śpisz z nią? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Electra napisał:

Lubię swoją lodówkę, łączy nas silna więź🤩 chociaż zdradzam ją często z cargo (makaron😍).😅

To mamy podobnie, choć po mnie tego nie widać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dr. Who napisał:

A co ty śpisz z nią? 😂

pod nią, żeby mieć wszystko na wyciągnięcie ręki🍳🍝🍱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

choć po mnie tego nie widać

Musiał szpileczkę wbić😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Musiał szpileczkę wbić😁

Ależ nie, nic z tych rzeczy. To nie była aluzja do ciebie. Po prostu chodziło mi o mnie i moją chudość, do ciebie się nie odnosiłem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ależ nie, nic z tych rzeczy. To nie była aluzja do ciebie. Po prostu chodziło mi o mnie i moją chudość, do ciebie się nie odnosiłem 🙂

Bo już rozpędzałam swoje sto kilo w Twoją stronę 😜 Ty jesteś spaghetti, a ja bavette😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Electra napisał:

Bo już rozpędzałam swoje sto kilo w Twoją stronę 😜 Ty jesteś spaghetti, a ja bavette😉

Ale przyznaję, mogło to źle zabrzmieć 🙂 więc nie dziwię się, że opacznie zrozumiałaś 😄

e tam, zaraz bavette 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale przyznaję, mogło to źle zabrzmieć 🙂 więc nie dziwię się, że opacznie zrozumiałaś 😄

e tam, zaraz bavette 😉

No dobra, wybaczam, miłość do makaronu jest tak wielka, że nie można jej ukryć😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×