Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
G0sc

Czy dla kobiet O jest ważny?

Polecane posty

Z jednej strony kobiety mówią, że facet, który nie potrafi ich zaspokoić jest do niczego, albo jeśli nawet nie próbuje i nie wie o tym, tylko myśli o swojej przyjemności to jest egoistą.

Ale z drugiej strony, wiele kobiet mówi, że orgazm nie jest dla nich wcale konieczny w seksie, a wręcz, że jeśli facet dąży za wszelką cenę do tego, żeby kobieta osiągnęła orgazm to jest to dla kobiety męczące. Wiele kobiet mówi, że seks bez orgazmu jest dla nich równie satysfakcjonujący. I to również kobiety, które potrafią osiągać orgazmy zarówno podczas pieszczenia przez partnera jak i kiedy same się masturbują. A nie tylko takie, które orgazmu nigdy nie zasmakowały.

To jak to jest? Czy może to kolejna dziedzina, w której każda kobieta jest inna i dla jednej orgazm jest konieczny, a dla drugiej nie? Jest też chyba coś czego facet nie może zrozumieć, że przyjemność posiadania w sobie penisa jest podobno na tyle fajna, że orgazm nie jest konieczny, tak? Dla faceta seks bez orgazmu byłby chyba raczej nieudany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki się nie wie co to orgazm można mówić, że jest nieważny 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 21:25, bacillus von glick napisał:

Dla mnie to kwestia ambicjonalna. Ma mieć orgazm (taki, czy inny) i koniec. Bez tego czuję się niespełniony.  😛

czyli piłujesz ją niemiłosiernie 😉 to jaki z ciebie prawdziwy facet. ma dojśc bo tak. a jak ona nie może to co walisz ją w twarz i mówisz - staraj się bo jak nie to.... 😉 masz ludzkie podejscie do kobiet. jestes w związku z tym w związku 😉 czy cuś na wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być zawsze, ale jak go nie ma prawie w ogóle, to w końcu żyłka strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2020 o 14:51, G0sc napisał:

Dla faceta seks bez orgazmu byłby chyba raczej nieudany

Czy ja wiem? Niekoniecznie. Zdarzało się kochać po bo kilka godzin bez finału. Jeśli to jest z właściwą osobą to nie jest konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Czy ja wiem? Niekoniecznie. Zdarzało się kochać po bo kilka godzin bez finału. Jeśli to jest z właściwą osobą to nie jest konieczny.

Taak? A jakbyś miał tak za każdym razem? Też byłbyś taki chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×