Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magda2003

Mam dostać lanie za kradzież -GŁUPOTA

Polecane posty

Do poniedziałku jestem u kuzynki nad morzem (26 lat) i dzisiaj niestety złapała mnie na tym że podbieram jej 50 zł z portfela. Powiadziała że albo dzwoni do rodziców albo zgadzam się dostać lanie.  Ponieważ miałam ostatnio przypadł z rodzicami ( 2 tygodnie kary za palenie wcześniej zwija z niemieckiego) bardzo nie chcem by do nich zadzwoniła. Prosiłam by wymyśliła coś innego ale stanowczo odmówiła. Zgodziłem się niechętnie na lanie ,mam dostać 20 pasków na majtki. Bardzo się boje czy takie coś mocno boli i czy nie uważać że to przesada żeby za 50 zł dawać lanie? Na co się przygotować? Dla mnie to durne by niemal dorosła osoba ( prawie 16 lat ) dostawał karę jak dzieci 20 lat temu. Zostaliście kiedyś za podkradanie pieniędzy ?  

Edytowano przez Magda2003
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Magda2003 napisał:

Do poniedziałku jestem u kuzynki nad morzem (26 lat) i dzisiaj niestety złapała mnie na tym że podbieram jej 50 zł z portfela. Powiadziała że albo dzwoni do rodziców albo zgadzam się dostać lanie.  Ponieważ miałam ostatnio przypadł z rodzicami ( 2 tygodnie kary za palenie wcześniej zwija z niemieckiego) bardzo nie chcem by do nich zadzwoniła. Prosiłam by wymyśliła coś innego ale stanowczo odmówiła. Zgodziłem się niechętnie na lanie ,mam dostać 20 pasków na majtki. Bardzo się boje czy takie coś mocno boli i czy nie uważać że to przesada żeby za 50 zł dawać lanie? Na co się przygotować? Dla mnie to durne by niemal dorosła osoba ( prawie 16 lat ) dostawał karę jak dzieci 20 lat temu. Zostaliście kiedyś za podkradanie pieniędzy ?  

a po cholerę kradłaś te 50 zł??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Oto jest Kasia napisał:

a po cholerę kradłaś te 50 zł??? 

Nie wiem

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oto jest Kasia napisał:

........

Jakojś tak samo wyszło myślałam że nikt nie zobaczy...

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Oto jest Kasia napisał:

ale tak do tematu przyznam trochę boli. 

Ale do wytrzymania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Oto jest Kasia napisał:

ja wytrzymałam ale byłam ogólnie dość twardym dzieckiem, . 

Chciałabym cofnąć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Magda2003 napisał:

 

Edytowano przez Magda2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, BitchNaughty napisał:

Trąca patologią. Palisz, wagarujesz, kradniesz. 

Jezu już nie przesadzaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za kradzież obcinano rękę.

Natomiast uważam, że lepszą karą byłoby odpracowanie winy. Do końca pobytu wyznaczone codzienne obowiązki i zero przyjemności.

Jak byłam w Twoim wieku na 50 zł musiałam pracować przez 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Blurp napisał:

Kiedyś za kradzież obcinano rękę.

Natomiast uważam, że lepszą karą byłoby odpracowanie winy. Do końca pobytu wyznaczone codzienne obowiązki i zero przyjemności.

Jak byłam w Twoim wieku na 50 zł musiałam pracować przez 6 godzin.

nie zgadzam sie.. jakby musiala odpracowac to uszloby na sucho. po kilku tyg juz by niepamietala. a lanie.. choc smieszne... zapamita na dlugo.. tym bardziej ze miala wybor..

nie jest to bicie malego dziecka za to ze lobuzuje. kradziez to przestepstwo . ktore w innych okolicznosciach skonczyc mogloby sie policja, kuratorem.

Edytowano przez .Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

nie zgadzam sie.. jakby musiala odpracowac to uszloby na sucho. po kilku tyg juz by niepamietala. a lanie.. choc smieszne... zapamita na dlugo.. tym bardziej ze miala wybor..

nie jest to bicie malego dziecka za to ze lobuzuje. kradziez to przestepstwo . ktore w innych okolicznosciach skonczyc mogloby sie policja, kuratorem.

Ale żeby tyle się nacierpueć za 50 zł ta kara była za surowa ( jeszcze mnie pupa boli) choć kraść przyznaje nie powinnam ( zrobiłam to pierwszy raz w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Blurp napisał:

Kiedyś za kradzież obcinano rękę.

Natomiast uważam, że lepszą karą byłoby odpracowanie winy. Do końca pobytu wyznaczone codzienne obowiązki i zero przyjemności.

Jak byłam w Twoim wieku na 50 zł musiałam pracować przez 6 godzin.

Czasy się zmieniły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, .Gość napisał:

nie zgadzam sie.. jakby musiala odpracowac to uszloby na sucho. po kilku tyg juz by niepamietala. a lanie.. choc smieszne... zapamita na dlugo.. tym bardziej ze miala wybor..

nie jest to bicie malego dziecka za to ze lobuzuje. kradziez to przestepstwo . ktore w innych okolicznosciach skonczyc mogloby sie policja, kuratorem.

Poza tym jestem prawie dorosła A  takie kary są przeznaczone dla dzieci. To upokarzające by dziewczyna w moim wieku miała sine pręgi na tyłku. Choć to prawda nie powinnam kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Magda2003 napisał:

Ale żeby tyle się nacierpueć za 50 zł ta kara była za surowa ( jeszcze mnie pupa boli) choć kraść przyznaje nie powinnam ( zrobiłam to pierwszy raz w życiu 

i dzieki tej karze. byc moze ostatni.

to zostanie w rodzinie. gdybys to zrobila w szkole i by cie zlapali,mialabys przypal do konca szkoly,a w srod kolegow do konca swiata.. pomysl ze na kazdej przerwie i na kazdej imprezie mialabys latke zlodziejki. konsekwencje nie tyle prawne ,co spoleczne sa duzo gorsze niz to lanie.

Moja corka za kradziez 5 zl z szuflady. stracila dostep do wi-fi na pol roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .Gość napisał:

i dzieki tej karze. byc moze ostatni.

to zostanie w rodzinie. gdybys to zrobila w szkole i by cie zlapali,mialabys przypal do konca szkoly,a w srod kolegow do konca swiata.. pomysl ze na kazdej przerwie i na kazdej imprezie mialabys latke zlodziejki. konsekwencje nie tyle prawne ,co spoleczne sa duzo gorsze niz to lanie.

Moja corka za kradziez 5 zl z szuflady. stracila dostep do wi-fi na pol roku. 

Może i racja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×