Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Czy jesteście zazdrości o partnera/partnerkę?

Polecane posty

Jeśli tak to do jakiego stopnia, jeśli nie to dlaczego? Zapraszam do weekendowej dyskusji na oklepany temat😉 Może ktoś z Was oświeci mnie czymś nowym🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę,  zawsze w takiej sytuacji gdzie moglabym być, sprawdzam lojalność mojego kochanego. Jak widzę, że sobie świetnie radzi nie zbliżam się. Jeśli widze, ze ma z tym problemy za moorde i ziemi!🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TwojaMuuza napisał:

za moorde i ziemi

Ją czy jego? 😂

Myślę, że ten u góry wie co robi i nie na darmo dostałam cycki w przydziale😅😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Ją czy jego? 😂

Myślę, że ten u góry wie co robi i nie na darmo dostałam cycki w przydziale😅😇

Oczywisvie ,ze jego, na to ze ktoras jest wywloką nic nie poradzimy, ale ze nasz partner czy mąż to toleruje?? To juz nie przelewki. Jest takie powiedzenie " jak s%ka nie da to i pies nie weźmie " tego sie trzymam mimo wszystko!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Electra napisał:

jeśli nie to dlaczego?

Nie jestem nigdy zazdrosny bo nie ma o co. Jeśli ktoś inny miałby być dla mojej partnerki ważniejszy to jest to prawda i siłą tego nie zmienię. Cieszę się, że prawda się objawia i udzielam błogosławieństwa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Nie jestem nigdy zazdrosny bo nie ma o co. Jeśli ktoś inny miałby być dla mojej partnerki ważniejszy to jest to prawda i siłą tego nie zmienię. Cieszę się, że prawda się objawia i udzielam błogosławieństwa.

Nie wierzę,  człowiek z  natury ma wpisaną zazdrość,  niektorzy to totalnie o wszystko i zawsze, niektorzy sporadycznie i tylko muśnięcie tą emocją ale jednak. Nie ma tak ,ze kompletnie tej emocji w nas brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Oczywisvie ,ze jego, na to ze ktoras jest wywloką nic nie poradzimy, ale ze nasz partner czy mąż to toleruje?? To juz nie przelewki. Jest takie powiedzenie " jak s%ka nie da to i pies nie weźmie " tego sie trzymam mimo wszystko!

Myślisz  normalnie, kobiety na odwrót. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemetiisto napisał:

Nie jestem nigdy zazdrosny bo nie ma o co. Jeśli ktoś inny miałby być dla mojej partnerki ważniejszy to jest to prawda i siłą tego nie zmienię. Cieszę się, że prawda się objawia i udzielam błogosławieństwa.

Ja też wychodzę z założenia nic na siłę, ale bywam zazdrosna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy jest biznes to zazdrość zawsze będzie lecz kiedy są szczere uczucia to zazdrość niepotrzebna"

Solero

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Myślisz  normalnie, kobiety na odwrót. 

Ale przeciez ja jestem kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Ciężki ten wasz los z waszymi psami i sookami. Wiecznie na smyczy prowadzac trzeba. 

noo sorry, ale coś opatrznie zrozumiałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Ale przeciez ja jestem kobietą!

Dobrze wiedzieć 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Jeśli tak to do jakiego stopnia, jeśli nie to dlaczego? Zapraszam do weekendowej dyskusji na oklepany temat😉 Może ktoś z Was oświeci mnie czymś nowym🙂

Nie. To i tak niczego nie zmieni. A takie emocje są jak rdza, niszczy powoli ale skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Chować psy do budy. Idzie sooka z cieczka 🐕🌊🩸🦮

Odwrotnie. Ona moze sobie isc i to jeszcze pod ich nosem.  Oni nie mają prawa ruszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Ale przeciez ja jestem kobietą!

Ale nie określiłaś się do kogo skoczyłabys😉

8 minut temu, Solero napisał:

"Kiedy jest biznes to zazdrość zawsze będzie lecz kiedy są szczere uczucia to zazdrość niepotrzebna"

Solero

Oj Solero Solero... Chora zazdrość jest zła, ale zdrowa, malutka szpileczka jest czymś normalnym. 

7 minut temu, jamuonmi napisał:

Nie. To i tak niczego nie zmieni. A takie emocje są jak rdza, niszczy powoli ale skutecznie.

Mówisz już o takiej, która jest chorobliwa, rodzi jazdy i podejrzenia, skraca smycz. Bywam zazdrosna i dobrze mi z tym😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz. Są mężczyźni którzy to lubią, są i tacy którzy nie lubią;)

zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Nie wierzę,  człowiek z  natury ma wpisaną zazdrość

Kiedyś bywałem zazdrosny ale wyrosłem z tego. Teraz co najwyżej jakąś myśl się pojawi, którą od razu racjonalnie neutralizuję. Stella to nawet miała pretensje o to, że w ogóle nie jestem zazdrosny. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

 

Oj Solero Solero... Chora zazdrość jest zła, ale zdrowa, malutka szpileczka jest czymś normalnym. 

 

Owszem nieraz jest budująca a innym razem drażniąca jednak sztuką jest wiedzieć kiedy powiedzieć stop

Chora zazdrość powinna być niszczona z obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Owszem nieraz jest budująca a innym razem drażniąca jednak sztuką jest wiedzieć kiedy powiedzieć stop

Chora zazdrość powinna być niszczona z obu stron.

Zgodzę się z Tobą jak najbardziej. Jest zazdrość i jest zazdrość (Dżizas jakie to głębokie😂). Zabraniać facetowi wyskoczyć gdzieś samemu bo wyobraźnia podpowiada cuda na kiju? Chore, ale gdyby jakaś łania kokietowała mojego faceta w mojej obecności zagotowałabym się😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Electra napisał:

Zgodzę się z Tobą jak najbardziej. Jest zazdrość i jest zazdrość (Dżizas jakie to głębokie😂). Zabraniać facetowi wyskoczyć gdzieś samemu bo wyobraźnia podpowiada cuda na kiju? Chore, ale gdyby jakaś łania kokietowała mojego faceta w mojej obecności zagotowałabym się😅 

Przystąpiłabyś do ataku? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

A na randki łaziła. Co za babska z rozdwojeniem jaźni. Tylko uciekać chłopy od takich. 

Lojalność idzie w parze z uczuciami . Naskocz mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Przystąpiłabyś do ataku? 😁

Słownego, kulturalnego zapewne😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Zgodzę się z Tobą jak najbardziej. Jest zazdrość i jest zazdrość (Dżizas jakie to głębokie😂). Zabraniać facetowi wyskoczyć gdzieś samemu bo wyobraźnia podpowiada cuda na kiju? Chore, ale gdyby jakaś łania kokietowała mojego faceta w mojej obecności zagotowałabym się😅 

"Zaufanie" dlatego tak ważne jest uczucie a wtedy nawet zazdrość nie jest groźna 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

"Zaufanie" dlatego tak ważne jest uczucie a wtedy nawet zazdrość nie jest groźna 😉

 

Zazdrość nie powinna wpływać na zaufanie, na skracanie smyczy jak to mawia się, nie powinna odcinać od otoczenia, tłamsić. Z tym nie mam problemu, ale z tą taką tą to już tak🤪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Electra napisał:

Słownego, kulturalnego zapewne😇

Ale jak on by wyglądał? Przyciągnęłabyś chłopaka do siebie, poza tym łechtała jego ego na przykładi w ten sposób ,,mówiła" potencjalnej rywalce: patrz on jest zajęty czy raczej komunikaty bezpośrednio do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

łechtała jego ego

Nie działam "przebiegle", okazuje zazdrość, bo jestem zwyczajnie zazdrosna, a nie żeby cokolwiek komuś  łechtać.

Tak, myślę że zwyczajnie przytuliłabym się, pocałowała i była blisko, a gdyby larwa nie zrozumiała, bo są i takie to byłabym bardziej bezpośrednia w przekazie😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Zazdrość nie powinna wpływać na zaufanie, na skracanie smyczy jak to mawia się, nie powinna odcinać od otoczenia, tłamsić. Z tym nie mam problemu, ale z tą taką tą to już tak🤪 

Chorobliwa zazdrość można wyleczyć ale nie wszyscy potrafią 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 minuty temu, Electra napisał:

Nie działam "przebiegle", okazuje zazdrość, bo jestem zwyczajnie zazdrosna, a nie żeby cokolwiek komuś  łechtać.

Tak, myślę że zwyczajnie przytuliłabym się, pocałowała i była blisko, a gdyby larwa nie zrozumiała, bo są i takie to byłabym bardziej bezpośrednia w przekazie😎

Ok. Ja sama kiedyś, bywałam zazdrosna, teraz już mi się to nie zdarza🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×